Тати не иска Мама

  • 5 041
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Цитат
Ако някой го навива да приеме МАМА, може да се получи обратен ефект и така да го отблъсне завинаги от жена му.

 PeaceАбсолютно вярно!Трябва време да премине афекта от случката за да може да се мисли по-спокойно и трезво.
Макар че както казват срежеш ли конеца, и да го вържеш после възелът все си личи.
Дано си простят!

# 16
  • Мнения: 750
Не го примолвайте човека за нищо. За всяко действие или бездействие на партньорите има причини. Защо тя е кръшнала? Откога го прави? Как се е държал той през този период, макар да не е знаел. Как е разбрал? Нека първо тя си изясни защо го е сторила, а после реши дали иска този човек пак до себе си. Оставето го Тати малко сам. Той, ако иска да каже нещо, сам ще ви открие.

# 17
Az puk smjatam, che vupreki vsi4ko triabva da se suberat otnovo  - ne zaradi mama, a za da rastat dezata v smeistvo. Zastoto vremeto ste pokage za tehnite vzaimootno6enia (doverie i pr.), no nikoi ne moge da vuzmezdi posle tova vreme na dezata. Ako toi e otgovoren, sledva da razbere, 4e da se vurne e po-dobrata alternativa na tova, dezata da rastat bez nego ili s 4ugd 4ovek eventualno.
I posle - na vseki moge da mu se sluchi, tova ne zna4i, 4e ne se razbirat i 4e ne se obi4at po svoia si na4in - na vzaimno razbiratelstvo i obstia opit v givota. Prosto ne smjatam, che sa tolkoz akutni nestata, che da se razdeliat.
Puk i kakto kazvat - na mugete im prostavat, a na genite - ne.

Niama li njakoi na sustoto mnenie?

# 18
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Az puk smjatam, che vupreki vsi4ko triabva da se suberat otnovo  - ne zaradi mama, a za da rastat dezata v smeistvo. Niama li njakoi na sustoto mnenie?

И тази позиция е спорна защото всеки отделен случай е различен.
По-добре ли е разделени родители отколкото родители който си крещят непрекъснато или недай си боже нещо по-лошо.
Никога няма гаранция дали второто семейство няма да е с по-добър климат от първото.И въобще не е наша работа.Аз спирам до тук.

# 19
  • Мнения: 1 047
Да върнем времето назад и мама да си опича акъла! #Cussing out

# 20
  • Мнения: 9 990
Оставете го на спокойствие човека, сигурно не му е леко. Може да размисли. Но може и да не поиска да се съберат отново и никой не може да го съди. Мама късно се е сетила да съжалява...
Това едно.
И второ-защо си мислите, че мъжът трябва веднага да прости и да си зарови главата.На него му трябва време, да мине болката, срамът, разочарованието.Да премисли нещата, да се отърси...и чак тогава ще всимч решение за брака им.Това си е негово решение-какво го убеждавате да я прибира Мамата.Той си знае чувствата, защо да се насилва?

# 21
  • Мнения: 46 511
Мама да си стяга багажа, а да не се занивама с глупости ...

# 22
  • Мнения: 69
някои неща не се прощават

# 23
  • Мнения: 2 242
Не го примолвайте човека за нищо. За всяко действие или бездействие на партньорите има причини. Защо тя е кръшнала? Откога го прави? Как се е държал той през този период, макар да не е знаел. Как е разбрал? Нека първо тя си изясни защо го е сторила, а после реши дали иска този човек пак до себе си. Оставето го Тати малко сам. Той, ако иска да каже нещо, сам ще ви открие.
много добре казано Peace! Не ТАТИ има нужда от съвет, а автора на темата  Wink

# 24
  • Мнения: 1 425
На теория:
Мъжете са по-ревниви от жените като цяло.

И конкретно - от мен един прост съвет:
Да се обади жената на мъжа си (надявам се че поне си говорят, че иначе зле става) и да му каже много простите думи:
"Съжалявам, сбърках, няма да се повтори. Какво мога да направя за да ми простиш и да продължим пак заедно?"

# 25
  • Мнения: 2 254
...и браво на тати,а на мама бой по дупето .
  тати от съвети няма нужда ,добре е направил Peace

# 26
  • Мнения: 1 451
Проблема е при наши близки приятели ...
Що се вреш дето не ти е работа? Анонимен си за да не те познаят? Това значи ли, че никой не ти иска помощта, ама ти си я предлагаш? Остави ги да се успокоят и сами да се справят. Не изнервяй обстановката.
Ако човека реши, ще прости и ще си я прибере. Ако не... няма смисъл.
А това, че заради детето си заслужава компромиса да живееш с някой, това е голяма заблуда. Децата винаги разбират какво става и растат изнервени. Накрая всички са с разбити нерви и полза никаква. А живота си е минал без да си бил щастлив.

# 27
... Що се вреш дето не ти е работа? Анонимен си за да не те познаят? Това значи ли, че никой не ти иска помощта, ама ти си я предлагаш? Остави ги да се успокоят и сами да се справят. Не изнервяй обстановката.
Ако човека реши, ще прости и ще си я прибере. Ако не... няма смисъл.
А това, че заради детето си заслужава компромиса да живееш с някой, това е голяма заблуда. Децата винаги разбират какво става и растат изнервени. Накрая всички са с разбити нерви и полза никаква. А живота си е минал без да си бил щастлив.
Отговарям подред:
"Що се вреш дето не ти е работа?" - Защото са ни много близки приятели от 15-20 години, поради което не мисля, че не ми е работа ...
"Анонимен си за да не те познаят?" - Да, не желая да разберат, че случай им се разнася из Нета ...
"Това значи ли, че никой не ти иска помощта, ама ти си я предлагаш?" - Не, приятел е този, който ще ти помогне и без да го молиш ...
"Остави ги да се успокоят и сами да се справят." - Понякога човек се нуждае малко да го "побутнат", за да има с кого да се оправдае ...
"Не изнервяй обстановката." - Това е и причината да повдигна въпроса тук и да събирам мнения ... дано някой напише нещо конкретно ...
"Ако човека реши, ще прости и ще си я прибере. Ако не... няма смисъл." - Понякога човек прави нещата и за пред хората, а вече писах за "оправданието" ...
"А това, че заради детето си заслужава компромиса да живееш с някой, това е голяма заблуда." - С това и по нататъшните ти съждения съм абсолютно съгласен ... намесвам се не заради децата, а заради тях самите ... надявам се, че знам какво мисли и единия и другия ... въпросът е как да убедя Тати, че забежката не е нещо фатално, че човек трябва да "придобие опит" за да има как да съпоставя и че, важното е крайното решение и избора при кого ще остане ... нещо от този род

# 28
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз лично не бих се върнала и простила в такава ситуация, така че съвета ми е да не опитват да се събират. Не вярвам, че в семейство, в което веднъж се е случила изневяра, някога ще има пълна хармония и щастие  Naughty А децата усещат несигурността и биха били по-нещастни в такава ситуация.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 271
Защото са ни много близки приятели от 15-20 години, поради което не мисля, че не ми е работа ...
Тук изобщо не съм същласна с теб! Ти не си част от семейството им и нищо не ти дава право да "оправяш", или разваляш отношенията по между им. Тук става дума за чувства и химия, в които ти изобщо не участваш и няма как да промениш!

Общи условия

Активация на акаунт