имам нужда от съвет

  • 1 625
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
Ами, какво да ви кажа. Това със поспиването в събота и неделя започна от около година. Не го отдавам на лошо отношение от моя страна, защото никога не съм имала такова към него. Дори напоследък, въпреки че страшно много се дразня, тъгувам и си страдам сама, въпреки това се опитвам да го прикривам и да бъда мила. Не искам да се изкарвам мъченица или светица. Този проблем си го тая откакто сме заедно с него и едва сега изплюх камъчето пред вас, защото зная колко сте готини (от доста време съм във форума). Малко ми олекна и знаете ли, реших да говоря с него още довечера. Като се замисля животът е един и ако аз реша да си го пропилея, като страдам и не казвам какво ме дразни, то няма кой да ми помогне. Мисля че съм права. Ще опитам пък ще видим какво ще стане. Не искам да изглежда като клюкарене, но утре ще ви пиша да споделя. Дано резултатът е положителен. Стискайте ми палци. Благодаря ви за съветите още веднъж.
 Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 167
Аз ти стискам палци!
Дано всичко е ОК  Hug

# 17
  • Мнения: 208
Аз ти стискам палци!
Дано всичко е ОК  Hug
И аз ти стискам палци! Hug

# 18
  • Мнения: 4 300
Упоритост му е майката и по - малко сълзи. След н-тите сълзи, които вижда в очите ти ще претръпне. Използвай разумни аргументи, примери от ваши познати.
Аз лично успях да убедя мъжа ми да откаже цигарите. Не пие кой знай колко, но и с това се боря непрекъснато. Горе долу пие веднъж в седмицата, по 50 гр ракия.

# 19
# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 180
От личен опит мога да кажа, че е много трудно да накараш един мъж да спре да пие когато на него му се пие. Всеки намира някаква утеха в чашката, но това не бива да става за сметка на любимите  хора, било то в емоционален или финансов характер.
Желая ти много късмет и дано разговора с него промени нещата newsm10

Ние ще сме насреща, ако имаш нужда да споделиш как е минало.. 

# 21
  • Мнения: 3 595
Ще ти стискам палци  fingerscrossed

# 22
  • Мнения: 8 917
Не пие, както и аз. Стискам палци всичко да тръгне към по-добро Peace

# 23
Благодаря ви момичета. След малко ще приказваме. Страхувам се, а всъщност не аз съм виновната. Но... както и да е. Ще се боря пък каквото стане. По-добре, когато съм по-млада да разбера има ли шанс да се промени или ще бъде обречен целият ми живот на сълзи и тъга.
Обичам ви и още веднъж БЛАГОДАРЯ!!!  Hug

# 24
  • MUC
  • Мнения: 297
Действай сега, защото по-нататък ще е късно. От една страна е безотговорно да пилее парите ви за глупости, когато сте финансово притеснени, от друга - не е честно само ти да се лишаваш, момичетата вече са го написали, компромиси трябва да се правят и от двете страни. И от трета страна, мен най-много би ме притеснявал начеващият му битов алкохолизъм - това пиене всеки ден, че и през деня...  Thinking

# 25
  • Мнения: 3 880
Успех. Много е трудно да обясниШ на човек, zависим от алкохола, че това неговото не е нормално. Винаги Ще си намира оправдания от сорта_ какво толкова една_две чаШки. Интересното идва когато помолиШ такъв човек да се откаже от теzи ниЩо неzначеЩи 1_2 чаШки, тогава няма желание...zаЩо?след като уж по неговите думи нямат проблем с алкохола. Неzнам, аz може би съм малко крайна, но мнението ми е, че и 20гр. да са, Щом са ежедневно и човекът не може да седне на масата беz тях zначи има някаква zависимост, пък кой каквото Ще да ми раzправя, че една чаШка на ден е най_нормалното неЩо на света....
Бъди настоятелна и си каzвай каквото ти тежи, пък той ако държи на семейството си би трябвало да му стане ясно, че така ниЩо добро не прави zа него, а напротив. Дано да имаШ успех...

Общи условия

Активация на акаунт