Плодове,чай и мeд - желаещи?

  • 31 798
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 060
И аз съм на линия, но от днес. Всъщност от 2-3 дни се опитвам да започна този режим, но все прегрешавам с нещичко, така че броя от днес!
Кураж на всички.
А що се отнася да противниците - ще кажа, че съм изпробвала и преди плодово - чаения режим и той е най-добрия за пречистване на организма и отслабване. Но...наистина трябва да се контролира глада при захранването. Освен това, изобщо не се понижава имунитета, а напротив. Помислете само, имунитета е способност на организма да се справя сам с вирусите, а как ще се подобри тази възможност, ако не му дадем възможност да се освободи от излишните токсини и натрупвания и да работи "на пълна пара", т.е. да усвоява най-добре храната, без да се затормозява. Плодово-чаеният режим позволява да се случи именно това!
Хайде! Успех и да пишете!   Simple Smile

# 16
  • под тепетата
  • Мнения: 149
И аз ще се опитам да се присъединя към вас, момичета! Казвам "ще се опитам", защото напоследък нямам никаква мотивация, а положението взе да излиза от контрол и трябва спешно да направя нещо за себе си. Според мен този режим не е нито драстичен, нито вреден, още повече, че става въпрос само за 5 дни. Не виждам по-естествена и полезна храна от плодовете, пък и не става дума за гладуване, по-скоро за разтоварване. Успех и воля на съмишленичките!   Hug

# 17
  • Мнения: 1 384
Здравейте, сладурки!   bouquet
Не можете да си представите как се зарадвах като видях темата.  Бях решила да почна от днес (както и ще направя) и много се радвам, че не съм сама в хрупането на плодчета  Mr. Green
Аз ще направя 5 дни плодове и 5 дни захранване.
Успех на всичкииии!!!!!!!  Hug

# 18
  • Мнения: 1 290
Как сте,разтоварващи се красавици  bouquet
Прибрах се озверяла от глад и замалко да омахам каквото ми се изпречи на пътя Twisted Evil
Ама нали съм обещала..един банан и след малко портокал..ама нещо съм нервна и отпаднала и незнам как ще си тринирам в такова състояние...При вас спорт и глад как върви Shocked?

# 19
  • Мнения: 1 424
Tristania , аз още не съм започнала нали от 6 ти  Laughing  Но ти се дръж, после да се похвалиш и с резултат  Heart Eyes
А за спорта какво да кажа аз правя гимнастика вкъщи и от врере на време тае-бо или аеробика,свалена от нета. Но когато гладувам само по-леки упражнения  Peace Иначе може да ти прилошее... Пази се  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 290
Tristania , аз още не съм започнала нали от 6 ти  Laughing  Но ти се дръж, после да се похвалиш и с резултат  Heart Eyes
А за спорта какво да кажа аз правя гимнастика вкъщи и от врере на време тае-бо или аеробика,свалена от нета. Но когато гладувам само по-леки упражнения  Peace Иначе може да ти прилошее... Пази се  Heart Eyes
Ама дааа,аз съм се прецакала,та почнах от днес,ама само почнах,малко съм в Пмс и нали..такова Rolling Eyes..еми свърши.. Crazy Развалих глада,ама не съм се и тъпкала.На 6ти съм с вас  Hug

# 21
  • Мнения: 1 599
Момичета, аз много, ама много се извинявам,,, тази рецепта си мислех да я пускам в темата за напълняване. Сериозно. Не е това начинът. Преценете си, ама .... щетите са по-големи от ползите. После се наваксва жестоко.
Подкрепям Асса с две ръце  Peace Peace

 smile3501 smile3501 newsm10
И аз съм с вас ! В интерес на истината винаги съм се чудела как издържат хората само на това??? Пробвала съм такъв глад и никога не съм успявала да го спазвам.... Моят съвет е редовно хренене.... ако има желаещи ще им дам диета... или диетолог при който да отидат... от 57 за 2 месеца станах 48-49 кг.... вече 10 месеца си държа кг без такъв глад

 

# 22
  • Мнения: 1 384
Аз засега се държа мъжки  Mr. Green
Портокалчета и 2 кафенца без захар. И в момента се наливам с вода, че днес не остана много време за нея  Embarassed
Утре продължавам с ябълки и дано и луната помага след 5-ти  baby_neutral
Резултати няма как да отчета защото нямам кантар и сега няма как да отделя пари да си купя  Sad , но като се прибера в България ще си купя един и ще си го донеса, за да може да се види правя ли изобще нещо  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 5 605
Айде да се отчета, че и днес устисках! Ей, който ще гладува от 6-ти да си хапне нещо вкусничко и за мен тази събота и неделя! Embarassed

# 24
  • Мнения: 1 424
tzvety26 , миличка дръж се скоро се присъединявам и аз  Hug То само днес може да се хапне нищичко,че нали утре е луната а с нея съм стриктна  Mr. Green

# 25
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Е, не мога, а ми се искааааа. При мен проблема е в ума - видя ли нещо вкусничко - полудявам, трябва да си хапна, иначе си е тормоз.... Cry

# 26
  • Мнения: 1 384
ЕИии темичката къде е забатачена  Shocked
Всички май дюкянстват  newsm78
Като си изпапкам плодчетата май и аз там ще ида  Whistling
Но засега съм стриктна  Peace И днешния ден издържан геройски   Mr. Green продължаваме напред!
А вие къде се изгубихте....да не ме изоставихте сама да хрупан ябълки  Laughing

# 27
  • Мнения: 8 462
И аз -от понеделник.
За напълняване е ,ама друг път.Сори,няма такава песен-да не ядеш и да пълнееш.
Няма да поставям срокове,ще видим до кога и как.
Успех,момичета!

# 28
  • София
  • Мнения: 5 605
Ужаааааааааааааааас! Предадох се -  само малко...ама! Доядох на детето банановата каша /ей към това съм пристрастена!/ Така че утре се захранвам с езно морковче и картовче на пара и от понеделник с вас от начало! Сега трябва много да ми се скарате, като се има в предвид, че аз пропагандирах да сме сериозни! А от понеделник да си обещаем и по малко гимнастика?!? Йога например?

# 29
  • Мнения: 1 384
Ужаааааааааааааааас! Предадох се -  само малко...ама! Доядох на детето банановата каша /ей към това съм пристрастена!/ Така че утре се захранвам с езно морковче и картовче на пара и от понеделник с вас от начало! Сега трябва много да ми се скарате, като се има в предвид, че аз пропагандирах да сме сериозни! А от понеделник да си обещаем и по малко гимнастика?!? Йога например?
Сега няма да ти се караме много, ама да не се повтаря , че тогава  tantrum  Joy
А ти колко дни устиска?

Общи условия

Активация на акаунт