Запазихте ли стволови клетки от пъпната връв?

  • 3 126
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 230
Въпрос:Колко се плаща за потдръжка на година newsm78
В Малинов след втората година /или третата беше  newsm78 / по 150 евро на година.

# 76
  • Мнения: 45
Така бих искала да имам тази възможност следващия път! Sad

# 77
  • Мнения: 1 059
последна опция

# 78
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 403


Според мен е въпрос на поставяне на приоритети, а не оправдание "не можах". Потребителски кредит с дълъг срок на погасяване дава всяка банка, има разсрочено плащане и в клиника "Малинов", просто е въпрос на сметка и желание (пък ако щете ме изяще за тия мои думи  Mr. Green). Пък и говорим за една ниска годишна заплата нали  newsm78, не за крупни суми   bouquet
Ами представи си го, ето и за кредит нямам възможност - безработни сме и двамата, ами сега?
Ако можеш да ми уредиш кредит при условие, че съм без трудов договор ще съм ти благодарна.
Сит на гладен не вярва - така е било винаги!
Само ще помоля за ПО-КРОТКО изказване и без такива назидателни изцепки, драга ми даскалице.
Елемнатро е...започвам с думите СПОРЕД МЕН, а от там насетне значи, че си гледам ИМЕННО В МОЯТА ПАНИЦА.
Жалко е, че си тръгнала да ме учиш, пък не си прочела или разбрала какво съм написала  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Извинявам се на Буболина, че използвам нейно мнение, но така доказвам на потребителката, че не само аз съм разбрала нещата по един начин. И не знам точно кое е елементарното- може би снизходителният ти тон, Лионес, или пък ироничното обръщение към мен  newsm78 А за назидателност да не говорим  ooooh! И още нещо- към учениците си се отнасям с повече респект, отколкото мога да покажа към теб, съжалявам.

Извинявам се на авторката на темата, на останалите, пишещи тук и на модераторите. Повече няма да се обаждам по темата, а градината ми е отворена за камъни. Мерси.

# 79
  • София
  • Мнения: 830
Аз моята (на Калинка, де) я дарих на Пирогов - Тъканна Банка. Така ми се струва май добре. Помолих в АГто (Майчин Дом) да ми запазят пъпната връв и на другия ден е дошъл куриер (аз вече не съм била горе и я е взел).

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 561
Не съм- бях запозната, но нямахме възможност  Confused
Надявам се за второто да запазя  Praynig

# 81
  • София
  • Мнения: 1 230
Аз моята (на Калинка, де) я дарих на Пирогов - Тъканна Банка. Така ми се струва май добре. Помолих в АГто (Майчин Дом) да ми запазят пъпната връв и на другия ден е дошъл куриер (аз вече не съм била горе и я е взел).
Прекрасна постъпка!  Peace smile3501 smile3501 smile3501 Ако някой няма възможност да си плати за стволови клекти, защо да не се помогне на някое болно детенце!?
Отново поздрави!!!

# 82
  • Мнения: 3 334
за съжаление и аз нямах възможност,но ако имах щях на 100% да го направя!

Общи условия

Активация на акаунт