Макдоналд'с отвътре

  • 6 055
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 070
Айдеее, от къде я изкопахте пак тая тема като не работи търсачката.. Май някой здравата е поровил... пак възможност да освиркаме закусвалничката...  Whistling

# 61
  • Мнения: 4 629
И по-гадни места съм виждала

# 62
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Не съм фен на Макдоналдс, но ми харесват шейковете. Изглежда ми чисто в сравнение с други ресторанти и пицарии в София, дето се водят скъпи.
И малко офф: днес в КФС на Стамболийски видях с двете си очи хлебарки, на плота, където са месцата.
То къде ли няма, де. Взех си сандвичи и си ги хапнах.

А оня ден като ходих в Кривото - чесно съм разочарована и скоро няма да ходя пак. Защото виното беше разредено, ама гола вода беше, нито мирис, нито вкус. А пилешката ми пържола беше от три части с много странна форма, според мен сглобена от останали парчета на други хора.

# 63
  • Мнения: 495
нищо шокиращо не видях или не съм добре със зрението
ако си мислите, че по скъпарските ресторанти е нещо по-по-най.............., горчиво се заблуждавате   chef

# 64
  • Мнения: 1 267
едва ли някой е изненадан. фирмата в коята работя, доставя препарати за кухненска и хотелска хигиена. работим с н-звездни хотели по Черноморието. един на 10 хотела използва дезинфектанти.
обожавам ваниловия МкД сладолед
въпреки всичко

# 65
  • Мнения: 1 389
Не съм отвратена от тези снимки, защото знам, че всяка вечер, се мие здраво, както в МакДоналдс, така и в KFC. Търка се до забрава и докато мениджъра не мине да каже, че е чисто, никой не може да си тръгне.
Нали за това напуснах едно време KFC Rolling Eyes.

Като прочетох това се почуствах направо виновна.Аз съм една от тези менаджерки ,които ги карат да чистят по 3 часа всяка вечер. Е не в България .ПОне ми плащат за това и то добре.А мен лично снимките не ме шокираха с нищо.След като на час се обслужват средно по 90 коли и вътре работят 6 каси, няма начин хладилника да е подреден и да няма разхвърляни кашони навсякъде.

# 66
  • Мнения: 2 631
И без да съм го виждала това имам непоносимост към гореспоменатото заведение  Sick Единственото хубав нещо в него е Ваниловия шейк  Rolling Eyes

 newsm10 smile3521 smile3521 newsm10

# 67
  • Мнения: 1 446
През 1998г. съм работила в МакДоналдс и искам да ви кажа, че се поддържаха страшно високи стандарти на хигиена. На земята можеха да се пуснат само празни кашони, ръцете се мият на половин час. Всеки си знае мястото (дали е на каса или в кухня) и всяка нощ всичко се почиства основно. Сандвичите с изтекъл срок на годност се изхвърляха веднага.

Само дето много се лепи на талийката...

# 68
  • Мнения: 197
Познавам хора , работили там и мога да кажа, че ги държаха много изкъсо. А тези снимки-на най-гнусните никъде не се вижда, че именно в Макдоналдс са правени. Всеки може да си снима скарата и фритюрника и да каже, че е от някой ресторант

# 69
  • Мнения: 2 897
Дори и да са от Макдоналдс,не са от българските.

# 70
  • Мнения: 239
И аз мисля,че в България МакДоналдс са на високо ниво.А на "вънка"това са им най ефтините закусвални,може и по мръсничко #2gunfire

# 71
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Цитат
И аз мисля,че в България МакДоналдс са на високо ниво.А на "вънка"това са им най ефтините закусвални,може и по мръсничко

Ами аз съм в Испания и изключително рядко посещавам  МакДоналдс, но иначе почти всеки ден минавам покрай него и мога да кажа, че  там е винаги голяма навалица и в никакъв случай не е евтино, а и чистичко ми се видя. Едва ли това е евтина закусвалня Naughty

# 72
  • Мнения: 27 524
Хапвам си с кеф и не ми пука  Party
Не съм гнуслива, всяка една кухня на заведение е такава, да не са само Макдоналдс, айде стига  Stop

# 73
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
бе ако се замисля много май никъде навън няма да отида за хапване.
то не е гаранция, че в някой елитен ресторант някой грипозен няма да си оближе пръстите докато нарежда зеленчуците в чинията например или някой гнусар дето си е държал маркуча в тоалетната малко преди това.
близка ми разказа скоро как била лятото в един китайски ресторант  в софето. понеже била в близост до вратата към кухнята зърнала един китайчо как бели картофи в един леген с вода където пък си бил потопил краката, че много горещо било Whistling
и други легенди съм чувала за тях...виждала ли си стар китаец? ами не си, защото се самоизяждат Mr. Green

# 74
  • Мнения: 1 216
Храната е голям боклук, с малки изключения.
Но специално в Бг, хигиената в Макдоналдс е на много високо ниво. Не знам да има друго завдение, където персоналът да не носи пръстени, маникюр и да ползва санитаризирани кърпи и дезинфекционен разтвор за ръце на половин -един час. Уредите се разглабят и чистят абсолютно всяка вечер, плочките в тоалетната се лъскат всяка вечер, а капакът на чиниите се маха от болтчетата и дезинфекцира и измива с вряла вода. На сутринта мениджър проверява със снежно-бяла влажна салфетка пода и ако има петна- се измива наново. Стандартите за чистота са цял ферман, както за всичко останало.

Много заведения са се учили от тях за стандарти на обслужване, хигиена и съхранение на продуктите. Хепи например.

Тук също се спазват стандартите, но такова лъскане, както в България, няма.

Общи условия

Активация на акаунт