За захарта в пюретата на Ганчев

  • 3 505
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 733
Никога не съм давала Ганчев и няма да дам!  Naughty
Peace

# 16
  • Мнения: 5 391
И аз не давам Ганчев, по ред причини, едната от които е захарта.

# 17
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
И аз не давам Ганчев, по ред причини, едната от които е захарта.

А какви са другите причини .... newsm78

# 18
  • Мнения: 2 952
   Във  всички пюрета има захар(дори малко), в сухото мляко също.В чайчетата ХИП например също....
   Не се притеснявам излишно, започнах да давам пюренца късно , детето се справя със захарта , не са 2  супени лъжици вътре Simple SmileНе се шашкайте.Иначе  аз давам пюрета на Гербер.

# 19
  • Мнения: 4 621
Аз именно заради това захраних с Хип. Peace

# 20
  • Мнения: 903
Моята педиатърка ми препоръча пюретата на Ганчев пред всички останали... А за захарта мисля, че щом я има значи трябва да е в количество, което не може да вреди на детето, все пак нали за деца са правени и даже са за 3 месечни бебета  newsm78 Незнам, но мисля, че тук не става въпрос за цената, а за съвсем друго нещо, но всеки сам си решава какво да дава на детето си...
Аз захраних беба със смесеното плодово пюре с банан, на Ганчев, по препоръка на педиатърката, защото в другите имало оризово нишесте и други неща, които не са за предпочитене  #Crazy незнам направо нямам думи и честно казано никога няма да се намери това, което искаме и търсим все нещо има, което да ни пречи   Peace
Целувки на Илиянка от Иванна  kiss

# 21
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Аз захраних с домашно приготвено пюре - картофено. Дълго време приготвях у дома всякакви пюрета - зеленчукови и месни, а плодовите бяха на Ганчев. В последствие започнах да давам всякакви на Ганчев и синът ми много харесваше вкуса им. Не съм се замисляла за захарта в тях, честно казано. Не знам и какво е количеството й, но все е съобразено с някакви БГ норми. Не мисля, че пюретата от внос са по-качествени от на Ганчев - поне нямам информация доказваща подобно твърдение.
Ако някой има - нека да сподели  Peace

# 22
  • Мнения: 5 391
И аз не давам Ганчев, по ред причини, едната от които е захарта.

А какви са другите причини .... newsm78
Е-тата, съдържанието на сухо мляко, масло.Не е ли достатъчно?

# 23
  • Мнения: 3 092
Мили мами благодаря за отговорите.
Ще опитам с напраата на домашни .Е ако тръгна да се терзая ще започна да мисля пък за нитратите в тях , нали  Grinning няма оправия newsm78
А за пюретата на Хип има захар в сините сливи а в круши . моркови , тикви и още много други не NaughtyСигурно са сладки заради подбора на плодове в тях , знам ли Confused
Целувки на Илиянка от Иванна  kiss
Мерси мерси ще и предам! Grinning

# 24
  • Мнения: 6 461
Никога не съм се притеснявала да давам купени пюрета на децата ми Peace.
Разбира се ,че приготвям и в къщи Simple Smile.

# 25
  • Мнения: 2 897
Никога не съм давала Ганчев и няма да дам!  Naughty

И аз не съм давала от тях Naughty

# 26
  • Мнения: 1 910
   Във  всички пюрета има захар(дори малко), в сухото мляко също.В чайчетата ХИП например също....
 
Да бе, да. Всичко, което е за бебета е наблъскано със захароза, като Ганчев-ите пюрета. Хайде да не си приказваме заради самото приказване.

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 13:24 от 7of9

# 27
  • София
  • Мнения: 1 750
Точно заради добавената захар не бих купила от пюретата "Ганчев"  Naughty
А това, че щом са предназначени за бебета, значи са съобразени, не е много вярно.
За мен е особено притеснително, че има захар, защото с нея се натоварва излишно детския организъм. Плодовете и зеленчуците напълно задоволяват нуждата на организма от захар!

# 28
  • Мнения: 3 500
То в тях не само захарта е проблем - има и сол и нешесте и всички са с домати. newsm11

# 29
  • Мнения: 2 197
Може да имат захар, но на етикета не пише. За зеленчуковите и месно-зеленчуковите говоря. Аз също захраних с домашни, но много бързо минах на купени, защото поне имат вкус на това, което пише, за разлика от зеленчуците от пазара. Моята дъщеря категорично отказа всякакви зеленчукови пюрета, освен тези на Ганчев. По тази причина се храни сега с тях. Плодови обаче яде само на Хип и Гербер точно заради захарта. Аз не искам да яде сладки неща, каша и давам много рядко пак защото е сладка. Забелязала съм, че предпочита кисели плодове, банан изобщо не обича. Ще видим до кога.

Общи условия

Активация на акаунт