Как се омъжих?

  • 7 453
  • 139
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 993
Моите отговори са два - стана набързо (предложение на първата седмица и 2 месеца по-късно - сватба) и онова за младите и зелените, каквито все още сме. На него определено му липсва житейски опит в някои отношения, на мен ми се струва, че  на мен не толкова, но може би той смята друго Laughing Всички ни казваха, че сме луди  Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 2 164
Първа опция.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 680
Peace  Нека споделим как стигнахме до Олтара ............... Twisted Evil
 Twisted Evil И не използват ли мъжете  бебетата за да ни склонят по-бързо???? Hug

В моя случай аз бях инициатора за бебето- не че той се дърпаше
Не гласувах ,защото са повече опции-1 , 2 и 3

# 48
  • Мнения: 7 474
Съвсем обмислено след 4 г. връзка и без бебе Laughing

# 49
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
4

# 50
  • Мнения: 118
Двамата го бяхме планирали. Събрахме се да видим може ли да живеем заедно и след около 1 година се оженихме.

 Laughing И ние планирахме да заживеем заедно, да сключим брак и да си направим бебе, ама стана така, че първо си направихме бебе, после се бракувахме и заживяхме заедно  Grinning

# 51
  • Мнения: 126
Двамата го бяхме планирали Wink

# 52
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
омая ме за  9 м да приклю4а с един живот и да  отида да се срещна с него !той е инициаторът!

# 53
  • Мнения: 1 065
отговорих с първа опция, но не е точно така. ако не си бях въобразила, че по този начин ще сме по- привлекателни за бъдещите бебета, още нямаше да сме женени. той всяка година ме подканяше, но аз все не скланях. пък и не бяхме дорасли и двете с дъщеря ми  Grinning- сега оценихме събитието достойно

# 54
  • Мнения: 46 526
4 години живяхме заедно и усетихме, че е време за тази стъпка  Wink
Бебето направихме 2 години след сключването на брака  Grinning

# 55
  • Мнения: 1 564
Събрахме се да живеем заедно,като вече си бяхме определили и дата за сватбата.В това време направихме бебето и така...

# 56
  • Мнения: 14 492
не съм гласувала щото няма нещо близко до нашия случай. харесахме се, влюбихме се, ходихме половин година, разбрахме, че сме един за друг, той ми предложи и по-малко от година по-късно бяхме женени. никой не е побуквал никого, родителите не рипаха от щастие ама кой ги пита Blush

# 57
  • Мнения: 5 103
Имполсивно и на бързо.

# 58
  • Мнения: 3 423
Живеехме заедно, сватбата беше
само въпрос на време, аз бях доста
заета с разни проекти. Моят хубавец
отскокна до България, върна се
православен и каза, че иска да се
оженим в църква с хор и корони на
главите. След сватбата нищо не се
промени, като изключим името ми.
Учудва ме, че има два отговора
на мами, принудени от родителите
да се омъжат. Чак не ми се вярва в ХХІ век.

# 59
  • Мнения: 3 647
не съм гласувала щото няма нещо близко до нашия случай. харесахме се, влюбихме се, ходихме половин година, разбрахме, че сме един за друг, той ми предложи и по-малко от година по-късно бяхме женени. никой не е побуквал никого, родителите не рипаха от щастие ама кой ги пита Blush
Двамата го бяхме планирали.  това за вашия случай  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт