Да ни е честито!!!!-за форумите БГ-мамма

  • 2 719
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 333
БРАВО!
Щастлива съм и съм горда, че съм част от това прекрасно общество на майки и татковци загрижени за здравето и бъдещето на децата си!!!

Благодарности към създателите на форума!!!   bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 2 381
Форумът с страхотен! Има много полезна информация и тук мога да намеря безценни съвети!   bouquet
  newsm10

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 375
Страхотно!!! За пореден път форумът направи деня ми слънчев!

# 33
# 34
  • София
  • Мнения: 1 951
БРАВО!!!!

# 35
  • Мнения: 147
БРАВО!  Hug   bouquet

# 36
  • Мнения: 1 517
И аз да кажа едно голямо БРАВО!!! За това, че тук човек може да съчетае полезното с приятното. В този форум, можеш да намериш безценни съвети, можеш да помогнеш на някой, изпаднал в нужда, можеш да си убиеш скуката и напрежението, да си намериш приятели, да се "подрачиш" с тях...абе тук всичко може  Hug
  Моите бекрайни уважения към създателите и всички, които се грижат за този форум  Hug   bouquet  Hug

# 37
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Страхотно   bouquet

smile3501 smile3501 smile3501
За Мамма и Татти, за Еди, за всички модератори, за ДБМ, за СНБМ и за всички, които са част от това общество.   bouquet

И аз се присъединявам smile3501
След малко разпечатвам двете страници и връчвам където трябва Peace

# 38
  • Мнения: 410
Надух се като листна въшка от гордост (след като прочетох всичко),че и аз съм част от този форум newsm47
Едно голямо БЛАГОДАРЯ на създателите на форума  bouquet

# 39
  • Мнения: 450
Едно голямо БЛАГОДАРЯ и БРАВО и от мен!  bouquet Тук съм намерила много отговори и се надявам и занапред да ми помага Wink (форумът и всички живеещи в него Laughing)   bouquet

# 40
  • на село
  • Мнения: 3 916
Браво на всички активно участващи в създаването и поддържането на този прекрасен сайт и форум   bouquet!

# 41
  • Мнения: 495
не ми се отваря сайта - не може ли да копирате абзаца?

# 42
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Voila Grinning

клик:

# 43
  • Мнения: 495
тенкю   bouquet

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Благодаря Ви, че Ви има!!!! С ваша помощ гледам детето си newsm51

Общи условия

Активация на акаунт