Кога за първи път пътувахте с бебето на дълъг път?

  • 6 683
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 999
Когато беше на 2 месеца.

# 46
  • Мнения: 2 757
Беше на 3 месеца и пътувахме с кола от Дания до БГ.

# 47
  • Мнения: 5 103
На месец и половина.

# 48
  • Мнения: 7 605
На 2 месеца 200км с кола, на 2.5 месеца 2.000км със самолет  Grinning

# 49
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Моята беше вече голяма- на годинка и месец.

# 50
  • Мнения: 2 952
   Охо ...пътувайте си ....стига да си  хванала цаката на храненията , ние бяхме на адапт. млеко......и ми беше лесно много.....а, а и Саги спеше в колата много .....Няма страшно ...и студено да е ...ако не ходите на пикник , а просто се придвижвате с колата до някое место ....хич да не се чудите даже ....забавлявайте се.А иначе преди месец бяхме в БГ ...та и самолет пробвахме на 11 месеца почти.

# 51
  • София
  • Мнения: 7 097
За първи път на дълъг път с Калина тръгнахме, когато беше на година - до морето. Беше кошмарно - повръщане, ужасен страх... Sick

# 52
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Още не сме, но живот и здраве, сме решили да отидем до морето по празниците!
Тогава ще сме на три месеца и половина!

# 53
  • София
  • Мнения: 100
Ние пътувахме на по-дългто разстояние когато бяхме не три месеца.Пътувахме с кола.

# 54
  • Мнения: 327
Малко преди да навърши 6 месеца пътувахме разстоянието Варна - София.

# 55
  • Мнения: 1 701
Когато Кали беше на 2 мес. и половина отидохме за 3 дни до Ковачевица  Sunglasses. Времето беше кофти и се притеснявах доста, но всичко беше ок! Пътувахме 5 часа, от които тая малка скитня спа 4 и половина с едно събуждане за папане. Там сме били почти през цялото време навън, пред една камина... идилия!  Grinning Гласа не й чухме, беше мнооого доволна!  Wink На втория ден отидохме до една река, по едни кози пътечки, нанадолнища, баири, а баща й я носеше в кенгурото, като горката накрая така се измори, че заспа!  Heart Eyes Връщането беше по тъмно, че имахме малко премеждия и от 6 до 00 ч. не се събуди дори за ядене! Резултатът от пътешествието: червени бузи, щастливо бебе и притеснена майка!  Laughing Затова пък от тогава не ме е страх от нищо - влачим я с нас навсякъде!  Sunglasses

# 56
  • София
  • Мнения: 1 951
moite bliznaci,bqha na tri meseca,kogato hodihme do seloto na pra baba im(по бащина линия)

# 57
  • Мнения: 3 447
Откак стана на месец и половина, редовно го влачим насам-натам, но първото по-дълго пътуване (около 230 км и обратно) направихме, когато беше на 4 месеца.

# 58
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
На около 2 месеца - 400км в едната посока и толкова в обратната - това важи и за големия (2000г) и за малкия (2005г) Sunglasses Гого даже и на почивка в Шипково ходи на тази възраст. С яденето ми беше лесно - ц*ците са си с мен Peace

# 59
  • Мнения: 4 451
Малката (т.е. голямата Laughing) беше на 3 месеца, когато отидохме на почивка на яз. Широка поляна в Родопите. В ремаркето на колата имаше количка и корито hahaha

Общи условия

Активация на акаунт