Моля, препоръчайте лекар от "Майчин дом"

  • 73 032
  • 240
  •   1
Отговори
# 210
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз бях при Клисурски и съм взимала болничен. Никога не ми е искал пари за издаване на болничните листове.

# 211
  • Мнения: 3 044
мн. странно, как така -на едни взимат, на други - не??? Сигурна съм, че съм плащала за болничен там!!! Twisted Evil

# 212
  • IT
  • Мнения: 3 704
др. Гунев-благодарение на него детенцето ми се роди живо и здраво.  А доктора, заради когото преносих и стоях в МД 10 дена с много малко води сега ще го включа в черният списък.

# 213
  • Мнения: 322
Д-Р ДЯВОЛОВ благодарение на него имам тези две прекрасни дечица Hug

# 214
  • Мнения: 0
Д-р Гунев, доц. Златков, д-р Славов и д-р Цанкова - чудесни са!!

# 215
  • Мнения: 38
Здравейте,
Горещо препоръчвам този истински специалист и човек - д-р Сузана Нашар. Някой да знае нейни координати?

# 216
  • Мнения: 0
Бих искала да ви помоля да ми препоръчате специалист в "Майчин дом", при когото бих могла да отида просто за преглед. На 19 съм, а от малка имам проблеми със здравето в това отношение. Преди доста време имах киста, която отстраниха, след това проблеми с цикъл, минах през много гинеколози в Бургас, чух най-различни версии за състоянието си. От "нищо ти няма, забрави че е имало каквото и да е", до "просто увеличен яйчник" и хипоплазия на матката... Дойдох да уча тук и искам да се възползвам, та докато е рано да взема направление от личния лекар и да отида на преглед при някой специалист. Съжалявам че съм така неориентирана, но наистина имам нужда от съвет. Казаха ми, че най-добрият избор, който мога да направя, е да се обърна към някой от лекарите в "Майчин дом". Към кого обаче? И ако може да е жена, ще е още по добре Confused Благодаря предварително Peace

# 217
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 Butterfly2316 би трябвало да се обърнеш към ендокринолог според мен. Добър ендокринолог-гинеколог е Николай Генов май се казваше. Нека и други да кажат.

# 218
  • Мнения: 38
Аз твърдо НЕ препоръчвам Николай Генов (ако е този от Панацея?!:) - "доктор", който преди години се "опита" да ме лекува за поликистозни яйчници с диагноза, че надали ще имам деца - бременна съм с второ, и ми предписа хормонално лечение, което, след консултация с лекари в Холандия, ми казаха, че е отречено от години.
За лекар-ендокринолог мога да препоръчам д-р Коларов от Майчин дом. За добър и човечен доктор - Хранов, също от Майчин дом.

# 219
  • Мнения: 0
А защо да търся точно ендокринолог? За хормоналното лечение не съм чувала нищо добро и общо взето лекари на които съм попадала (а и от други източници знам), са ми казвали, че не ми трябва да го започвам по какъвто и да е повод. Благодаря за съветите, щеше ми се да попадна на жена, предполагам защото на тази възраст ще се чувствам по-спокойно, но наистина и мъж да е, важното е да е специалист.

# 220
  • Мнения: 38
Здравей Butterfly2316,

Сещам се, че в МД като ходя на консултации, виждам много чакащи жени пред кабинета на една лекарка, мисля, че се казва д-р Савчева, ако искаш ще проверя за точното име следващият месец, но немога да дам препоръки.  Hug

# 221
  • Мнения: 0
Би било супер, благодаря ти много Hug

# 222
  • Мнения: 38
Ето инфото за жена доктор в МД  Simple Smile. Д-р Савчева, при която има доста желаещи и записването става предварително на тел.  917 24 51. Приема сутрин от 9 - 13, освен петък, когато е до 10.30... нещо подобно беше. Обади се и питай, а може и друга да има, която съм пропуснала. Аз я виждам всеки път, когато съм на преглед и винаги има доста чакащи, явно си разбира от работата, но на мен ми е малко в повече студена - лично мнение. Аз бих препоръчала с чисто сърце всеки лекар от МД, посещавала съм лично и все още го правя - Коларов и Клисурски, като и за тях е нужно записване предварително. Успех Simple Smile

# 223
  • Перник
  • Мнения: 195
Здравейте,мами...интересува ме какво е мнението ви за д-р Алън Начев от Майчин дом,колко струва една консултация при него и евентуално раждане?

Благодаря ви предварително

# 224
  • Мнения: 3 016
Здравейте,мами...интересува ме какво е мнението ви за д-р Алън Начев от Майчин дом,колко струва една консултация при него и евентуално раждане?

Благодаря ви предварително
Спомням си че фолкпевицата Емилия ражда при него. Казваше, че е имала проблемна бременност и той я е следял. Благодареше му безкрайно.А и щом тя го е избрала не вярвам че е случайно.

Общи условия

Активация на акаунт