Моля, препоръчайте лекар от "Майчин дом"

  • 73 040
  • 240
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 55
Аз родих със секцио при доц. Русева. Тя ми следи цялата бременност, но не работи със ЗК

# 31
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз раждах при Дуковски.

# 32
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И как се отнесе той? Защото аз не съм му голяма фенка, щеше да изгуби едно бебе на една нощня смяна.....

# 33
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
И как се отнесе той? Защото аз не съм му голяма фенка, щеше да изгуби едно бебе на една нощня смяна.....


И аз не съм но това е друга тема. Не искам да плаша някой и да давам примери.

# 34
  • София
  • Мнения: 244
Аз родих при Асен Николов, доволна съм, нямам забележки, въпреки че тук прочтох негативен отзив за него. Много хубаво ме заши човекът, внимателен е, след ражднето всеки ден идваше да ме вижда, ако рождам втори път-пак при него ще е. И от анестезиолога съм доволна, мисля, че се казваше Анастасов. А за жк в Медицинския център на първия етаж съм съгласна-ужасни са, много са бавни, все чакаш за всичко, взимат пари за щяло и нещяло, разсеяни, мързеливи, с една дума кошмар. Успех и леко раждане!

# 35
  • Мнения: 1 341
И как се отнесе той? Защото аз не съм му голяма фенка, щеше да изгуби едно бебе на една нощня смяна.....
Този човек не искам никога повече да го виждам през живота си.За мен е безкрайно неприяна личност и има не човешко отношение (поне към мен)


По темата,
Д-р МАНЧЕВ,много добър специялист,и страшно човече и добронамерен.
Благодаря му за вска отделена минута,дори и заплатена.Всеки лев си заслужава.При следваща бремнност и раждане пак той е Човекът  Hug  Peace   bouquet

# 36
  • Мнения: 7 112
За д-р Хранов.
ЧОВЕК.

И твърдо против Гунев. Причините описах скоро в друга тема.

Лека и безпроблемна бременност, пролет. И много късмет. Тогава всичко с теб и бебето ще бъде наред.
  bouquet

# 37
# 38
  • Мнения: 502
   Правилно си се уриентирала към М.Д.,там са най-добрите неоантолози.А относно докоторите или д-р Гунев /много внимателен и добър специалист,най-вече за нормално раждане/ или д-р Дяволов /от патологията на 5 ет,цар е на секциото,може и нормално/.
   Пожелавам ти успех и едно здраво и хубаво бебче  bouquet

# 39
Бихте ли ми дали телефони за връзка с доц.Стоимен Иванов,клиника "Майчин риск".Благодаря предварително!

# 40
[[/quote]

По темата,
Д-р МАНЧЕВ,много добър специялист,и страшно човече и добронамерен.
Благодаря му за вска отделена минута,дори и заплатена.Всеки лев си заслужава.При следваща бремнност и раждане пак той е Човекът  Hug  Peace   bouquet
[/quote]  Peace

# 41
  • Мнения: 43
Бих искала да кажа всичко най - хубаво за доктор Хранов. Той проследи и двете ми бремености и изроди идвете ми дъщери. Това е един прекрасен човек, изключително честен.

# 42
  • Мнения: 1 883
И как се отнесе той? Защото аз не съм му голяма фенка, щеше да изгуби едно бебе на една нощня смяна.....

И двете щерки съм раждала при др Дуковски . Страхотен човек и специалист . Не ми е искал и 1лв .Не вярвам в практиката на гореизброените лекари да е нямамо такива случай . newsm78   

# 43
  • София
  • Мнения: 1 956
Аз вече родих - през април. При д-р Гунев. Нормално. Много съм доволна - внимателен е и е много фин човек. И за Манчев имам впечатления  - и при него нямах против да родя. Дяволов също много го хвлят.

# 44
  • Мнения: 2 524
Цитат
Дяволов също много го хвлят.

И има за какво да го хвалят. Родих със секцио при него  и за миг не съжалявам за избора си.

Общи условия

Активация на акаунт