Какви асоциации предизвикват у вас....

  • 2 111
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 473
Daffidof....така ли се пишеше...да не ме сложат в "БисИри-те..."...?

като поразместиш буквите става ...само Л-то се губи  bouquet

# 31
  • Мнения: 288
   Стрелче- едно мъничко, симпатично змийче стрелче, което се шмугва между вървящите глупави хора /и пишещи/ и те бягат ужасени. Grinning

# 32
  • Мнения: 1 212

А-а-а... doh doh doh
Пепел и за моята глава......може и пясък ама повечко за да си я мушна  .... Wink
Мерси strelche® Peace

# 33
  • Мнения: 4 473
Magesta - загадъчна, притежава добра проницателност, казва всичко в прав текст, строга, но справедлива.

# 34
  • Мнения: 1 153
И аз все си асоциирам името с цигарите Laughing
Рефлекс с нещо спортно и аз не занм какво точно Rolling Eyes
Вергилиа с гъби и гълъби Mr. Green

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз пък Ифа асоциирам с товарните камиони.

# 36
  • Мнения: 1 212
Magesta - загадъчна, притежава добра проницателност, казва всичко в прав текст, строга, но справедлива.

Между другото strelche®, ако ми услужиш за малко с аватара си  Wink, образа, който описваш би бил напълно завършен   bouquet
Сега , ако се опитам да приложа на практика проницателността си  Wink....., я да видим:
...твоето име в комбинация с аватара.....има нещо объркващо .."дори и за мен..хе хе"
Предавам се !
Проблем ми създава противоречието при теб:
името - говори за млад дух, за подвижност и бърза мисъл...
виж аватара е друго нещо: там все едно е изобразена съдбата, някаква категоричност, сякаш....
Край изчерпа ми се енергията.....  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes....отивам да хапна   Hug

# 37
  • Мнения: 6 461
До колкото те познавам "ANGYA" ти отива ..... Sunglasses.. Mr. Green
особено в  съчетание с .... Twisted Evil. Twisted Evil Twisted Evil...  Laughing

# 38
  • Мнения: 4 473
Magesta - загадъчна, притежава добра проницателност, казва всичко в прав текст, строга, но справедлива.

Между другото strelche®, ако ми услужиш за малко с аватара си  Wink, образа, който описваш би бил напълно завършен   bouquet
Сега , ако се опитам да приложа на практика проницателността си  Wink....., я да видим:
...твоето име в комбинация с аватара.....има нещо объркващо .."дори и за мен..хе хе"
Предавам се !
Проблем ми създава противоречието при теб:
името - говори за млад дух, за подвижност и бърза мисъл...
виж аватара е друго нещо: там все едно е изобразена съдбата, някаква категоричност, сякаш....
Край изчерпа ми се енергията.....  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes....отивам да хапна   Hug


Аватар като аватар Grinning Да, вярно е, че по някакъв начин има връзка с мен (така е било с всичките ми такива, а сега се сещам, че днес празнувам 2 години членство във форумите Shocked). Въпрос на настроения Wink

# 39
  • Мнения: 3 423
Има една дама, казва се lilqna,
карам-варам, все "лигня" я чета.
Да ме прощава.

# 40
  • Мнения: 569
 А аз пък Liska я свързвам Кума Лиса от приказките, оттам си правя асоцияция че е наперена,  отракана мадама, с две думи хитруша.....  Joy

# 41
  • Мнения: 1 517
А мени  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 1 212

Delta, незнам дали е от облъчването на монитора, но с този аватар съм срещала поне още двама потребители..

# 43
  • Мнения: 1 813
А моя изхакан ник  Laughing

# 44
  • Мнения: 569


Може би предизвикваш такива възгласи когато те види човек, знам ли?

Общи условия

Активация на акаунт