В какво слагате играчките?

  • 3 226
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 495
В тези плетените кошове(от всичко за 1лев).Засега там ми е най-удобно да ги държа.
И аз така Peace

# 16
  • Мнения: 678
В тези плетените кошове(от всичко за 1лев).Засега там ми е най-удобно да ги държа.
newsm10

# 17
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Една част са в един шкаф на секцията, друга в един плетен кош, останалите в надуваемото басейнче, което купихме от морето.

# 18
  • Мнения: 5 026
В кош (като мрежа)-купила съм го от домашни потреби, има ги и в левчетата. В снимките ми в подписа го има сниман  Wink

# 19
  • Мнения: 4 621
В големи пликове, но повечето са разпръснати из цялата къща ooooh!

# 20
  • Мнения: 2 381
В кошарата за игра.

# 21
  • Мнения: 397
И нашите играчки са събрани в кошарата му за игра. Peace

# 22
  • Мнения: 1 104
Ние нямаме още много играчки, но си спомням, че преди време у дома, когато аз и брат ми бяхме деца, имахме много играчки в найлонови торби и в един кош за пране. Майка опита да ги слага в кашон, но брат ми винаги сядаше в него и го деформираше.

# 23
  • Мнения: 35 968
големи пласмасови кошове - малко са скъпички, но са здрави и лесно се мушкат в шкафа

# 24
  • Русе
  • Мнения: 659
В кош за играчки

# 25
  • Мнения: 2 047
   В басеина й. Вечер ги събираме, сутрин си ги вади и през деня седи вътре.
Първо имахме един кош-мрежа от магазините за 1 лв., но беше висок и не беше удобно да си взема играчките и трябваше целия да го изсипвам, а така в басеина си вади само каквото й хареса  Laughing

# 26
  • Мнения: 3 334
слагам ги в големи панери /пластмасови легени/.Два имаме за сега,но не стигат.

# 27
  • Мнения: 891
Половината са наредени по секцията в детската стая, другата половина са в най-обикновен голям кашон   Peace

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
В едни плетени мрежести кошове от магазин за 1 лев.

# 29
  • Мнения: 1 976
В един голям шарен кашон и кутийки. много обича да отваря кутийките и да разсипва всичко с гръм и трясък  Laughing! Има и един пластмасов панер, който също се обръща с голям кеф!

Общи условия

Активация на акаунт