В какво слагате играчките?

  • 3 228
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
В кашони и в два коша за дрехи от всичко за един лев.

# 46
  • Мнения: 1 209
Точно такъв е и нашия. Страхотни са и събират страшно много играчки, аз направо се изумих...


# 47
  • Мнения: 50
Ей и нашият кош е същият само,че е зебра Laughing

# 48
  • Мнения: 137
Аз ги събирам в един кашон

# 49
  • Мнения: 27
Взехме кашони с различни размери и ги облепихме със самозалепващо се фолио на самолетчета. Лесно е и става бързо. Беше ни кеф да направим сами нещо за бебка. Като и омръзнат играчките от единия кашон давам другия. Пък и самият кашон става чудесно за игра.

# 50
  • Мнения: 6 164

Засега в едно чувалче, виси му на леглото, но в Como продават като това, което е показала Veri4 и още 2 типа и ще му вземем от там!
Peace

# 51
  • Плевен
  • Мнения: 239
в един пластмасов шкаф с чекмеджета и в кош Peace

# 52
  • Мнения: 3 478
Сега нямаме много, та ги държа в един плетен кош (малък), за по-нататък обаче сигурно един от тези големите за пране ще свърши добра работа.

# 53
  • Мнения: 2 956
В тези плетените кошове(от всичко за 1лев).Засега там ми е най-удобно да ги държа.
Peace и аз там...а многото плюшковци на 1 рафт на секцията

# 54
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Имаме два коша за играчки, има ги в магазините за левче, по 1, 50 са, но винаги има разпръснати играчки по пода и секцията, колкото и да прибирам, Алекса само вади и вади. Има по 20 лева в Практикер едни под вид на животинка, много са идейни, ама все не ми остават 20 лв. точно за това...

# 55
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ето в този кош зо играчки:



ОТ КЪДЕ се сдоби с тази красота, да взема и аз да се сдобия с такава. Такъв в Практикер не съм виждала, щото гледам, че е на същия принцип.

# 56
  • Мнения: 1 259
В кош (като мрежа)-купила съм го от домашни потреби, има ги и в левчетата.
И аз в такъв кош.

# 57
  • Мнения: 2 952
В 2   големи коша за пране , купих ги  специално за играчките .....но то кога ли са събрани де....всичко е минирано у нас ......Коша е отворен и Саги сам си вади играчките и си ги връща ......удобен е за малко дете....

# 58
  • Мнения: 2 498
Ето в този кош зо играчки:



ОТ КЪДЕ се сдоби с тази красота, да взема и аз да се сдобия с такава. Такъв в Практикер не съм виждала, щото гледам, че е на същия принцип.
Поръчах го на моя позната от чужбина и тя ми го прати....

# 59
  • Мнения: 1 489
аз ги слагам в два кашона,които съм ги облепила с цветна хартия и отгоре целите в безцветно тиксо.
Ето:

Общи условия

Активация на акаунт