Биг Брадър 3 - 11-та част

  • 16 761
  • 511
  •   1
Отговори
# 30
  • в къщи
  • Мнения: 467
Чудно ми е само,как ще се групират по две тризначките Mr. Green

# 31
  • Мнения: 5 618
След утрешната мисия силно се надявам да има сред двойките "най-добри приятели" следните две комбинации:
тризначка+тризначка
тризначка + Пенка Mr. Green
И съответно някой от четворката да е номиниран. Е, такъв кеф после - с един куршум два заека.
Мисля си, че мисията е нарочно да изкарат най-сетне някоя близначка.
Или две.  Whistling

# 32
  • Мнения: 1 232
е и аз мисля,че Вили ще пострада покрай Пеню,пфуууууууу аз съм доста съжалителен човек,ама лигите на тоя вече ми текнаха от тюливизора #Cussing out

# 33
  • Мнения: 2 309
Най-накрая разкараха това Светле ooooh! много загубена жена,много...

Жалко,че нямам фаворити...макар,че като се замисля,искам да спечели лелята!Най-много заслужава тя!!!Народен човек,изцепва ги на място...

# 34
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
е и аз мисля,че Вили ще пострада покрай Пеню,пфуууууууу аз съм доста съжалителен човек,ама лигите на тоя вече ми текнаха от тюливизора #Cussing out
Не си само ти.
Та за Пенчо,искам да кажа пак нещо.Тази вечер,като го видях как си гризеше вафлата,ми се отврати,той не че досега не ме е отвращавал де.
При напускането от къщата на Пенчо ,ако не ме е срам,ще се грабна и ще дойда до София,да му хвърля един бой,може пък след боя да му блесне,какъв иска да е.Мъж или жена.
Желаещи, да ме придружат. fight

# 35
  • Мнения: 2 013
Това е най-голямата тъпотия на Биг Брадър, ако другарчето излиза автоматично. Там вътре няма най-добри приятели. Ще се групират бързо две от тризначките, Палома и бургазлията, а останалите ще се чудят кой с кого... Може би Тодор с Боян, или Боян с Лиляна... Пеня с баба Вили, или пък Тодор с баба Вили...
А ако ще излиза автоматично и "най-добрият приятел", то тогава хората ще гласуват за двойка, т.е. Вили ще спаси Пеня, например... 

# 36
  • Мнения: 5 618
е и аз мисля,че Вили ще пострада покрай Пеню,пфуууууууу аз съм доста съжалителен човек,ама лигите на тоя вече ми текнаха от тюливизора #Cussing out
Не си само ти.
Та за Пенчо,искам да кажа пак нещо.Тази вечер,като го видях как си гризеше вафлата,ми се отврати,той не че досега не ме е отвращавал де.
При напускането от къщата на Пенчо ,ако не ме е срам,ще се грабна и ще дойда до София,да му хвърля един бой,може пък след боя да му блесне,какъв иска да е.Мъж или жена.
Желаещи, да ме придружат. fight
Вземи Жорко за експертно мнение пИче ли е Пенята или не.  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 818
Хмм този сезон май няма да вкарат резерва,или това с приятелите го правят с такава цел...

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Нали уж ще вкарват двама  newsm78

# 39
  • Smallville
  • Мнения: 994
Нали уж ще вкарват двама  newsm78
За кога ще ги вкарват,то не остана време до края на шоуто,за да ги изгонят.Или искат да останат повече участници,повече смс-еси Thinking

# 40
  • Мнения: 11 607
Който си е в къщи - да разказва от Тази сутрин какви ги е говорила Ланчето!

# 41
  • София
  • Мнения: 2 271
Говори глупости - обяснява, че била много добра майка и че децата и били най-важното нещо за нея Joy
И обяснява, че бърсала прах в стаята всеки ден, защото знаела, че е много важно за бебето да няма прах  Shocked

# 42
  • София
  • Мнения: 1 457

А ако ще излиза автоматично и "най-добрият приятел", то тогава хората ще гласуват за двойка, т.е. Вили ще спаси Пеня, например... 
Или обратното - Пеня ще повлече баба Вили  Twisted Evil Аз пък не искам бабата да излиза, ама на Пенята му е време. Не е честно така  Crossing Arms Аз снощи не гледах края, това сигурно ли е - че ще се гонят по двойки?

# 43
  • Мнения: 1 734
Не че слушах внимателно за мисията, но ми се стори, че най-добрите приятели автоматично вкарват в номинации и другарчето си. И оттам нататък решават зрителите. Няма никаква логика някой да излезе без да е номиниран и без да са гласували срещу него и без да има шанс да се върне като Панайот и Въй въй...
Ако някой е слушал внимателно - моля да разясни.

Н. Кънчев каза, че ще излязат двама - номинирания и този, който му е приятел

# 44
  • София
  • Мнения: 1 457
Говори глупости - обяснява, че била много добра майка и че децата и били най-важното нещо за нея Joy
Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт