Безплатни прегръдки ІІ

  • 1 537
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 043
иначе аз съм за Peace  - даже бих се включила с удоволствие  Hug

# 16
  • Мнения: 4 447
Това с прегръдките е чудесно!
Имам едно видение, ще го споделя, пък може и да се получи!
Докато тече кампанията за прегръдките, на голям екран (например пред НДК, Мола или където има такива) да тече филм за ДБМ, които са на посещение в домовете и гушкат децата! Да излизат и надписи от рода: "Те имат свои семейства, но намериха време и желание да дадат топлина на тези деца! Не само пари могат да помогнат, дайте им обич!" Прегръщащите могат да разпространяват координати на движението и дати за предстоящи посещения, в които ако искат да се включат.
Представям си го доста по-цветно, но ако почна до го описвам - ще си загубя мисълта!

# 17
  • Мнения: 410
Хората на запад от нащта си страна са с освободен дух.Представям си тука някой муньовци,как ще реагират на една така акция hahaha Може би krissie е права,че някой може да си стъгне с насинето око :mrgreen


Това с прегръдките е чудесно!
Имам едно видение, ще го споделя, пък може и да се получи!
Докато тече кампанията за прегръдките, на голям екран (например пред НДК, Мола или където има такива) да тече филм за ДБМ, които са на посещение в домовете и гушкат децата! Да излизат и надписи от рода: "Те имат свои семейства, но намериха време и желание да дадат топлина на тези деца! Не само пари могат да помогнат, дайте им обич!" Прегръщащите могат да разпространяват координати на движението и дати за предстоящи посещения, в които ако искат да се включат.
Представям си го доста по-цветно, но ако почна до го описвам - ще си загубя мисълта!

Това е супер предложение или по скоро на мен много ми допада Peace
И на мен ми се иска да си освободя душата и да прегръщам всички наред hug
 

# 18
  • Мнения: 151
Ми днес на ПОПА имаше две деца  newsm78 с плакати БЕЗПЛАТНИ ПРЕГРЪДКИ и ние се чудим за какво става въпрос. А то  Mr. Green какво било загрях чак сега като прочетох темата, че тя вече и втора част си имала.   Embarassed

# 19
  • Мнения: 4 068
Докат напиша и вие сте ме изпреварили.
Абсолютно съм ЗА кампания за прегръщане. Аз обещавам да прегръщам наред при това абсолютно фрий. Обаче смятам, че трябва да е по места. Софиянки в София, ние в Пловдив по главната други майки в Плевен,Русе, Варна, Бургас и т.н. В един и същи ден със съответното оповестяване по медиите. Да го направим в името на децата сирачета, за да покажем на хората колко много може да направи една обикновена прегръдка. Айде давайте да се организираме.

# 20
  • Мнения: 704
Днес раздаваха безплатни прегръдки в Женева  Heart Eyes:

http://news.bnt.bg/content/view/full/132675

# 21
На мен пък ми стана тъжно ... иначе е много готина идея.

# 22
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Да, да и пак да  Hug Hug Hug

# 23
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Цитат
Бу, в подписа ми още един клип - лично на мен - той ми пълни и сърцето и душата   Love
Шегата на страна......аз се разплаках

# 24
  • Мнения: 704
Free Hugs in Lisbon: момчето с жълтата фанелка е българин  Heart Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=vBW_rS6wLMo

Централата на "безплатни прегръдки" :

http://www.free-hugs.com/

# 25
  • Мнения: 704
На мен пък ми стана тъжно ...

xopmoh, получаваш една "безплатна" прегръдка  Hug

# 26
  • Мнения: 532
И аз искам да прегръщам и аз,и аз  Grinning

Сега виждам темата,но гледах по новините и ми стана едно милоооо.

Общи условия

Активация на акаунт