Доктори в Шейново

  • 61 075
  • 330
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 176
Д-р Тодор Димитров,професионалист и много приятен човек:)анестезиолога д-р Янакиев,голям майтапчия.
Неможе да се каже кой е най-добрия защото всички в Шейново са добри лекари!


И аз бях при Димитров -  ус говорка. Изключително съм доволна и ако живот и зраве имам късмета и щастието отново да забременея не бих се поколебала да родя отново при него!

# 31
  • Мнения: 639
д-р Ненов   bouquet

# 32
  • Мнения: 5 647
Родих при д-р Нецов. Много добър специалист.Не е много по приказките, но през цялото време беше до мен, и по време на бремеността и по време на раждането

Той вече не е в Шейново.

# 33
  • Мнения: 33
Росен Виденов-и двете си деца родих при него и съм му изключително благодарна.

# 34
# 35
  • Мнения: 2 171
От Гагова не съм доволна,държа се грубо с мен,може би защото знаеше че вече имам уговорка с друг неин колега:(
Неможе да се каже кой е най-добрия защото всички в Шейново са добри лекари!
С мен беше много внимателна, а също знаеше че имам уговорка с друг лекар. Впечатленията ми, че е много отзивчив човек. А за това, че всички в Шейново са добри лекари съм напълно съгласна Peace. Аз имах уговорка с д-р Мишел и съм много доволна  Grinning.

# 36
  • Мнения: 222
Аз родих при д-р Димитров и нямам забележки.

# 37
  • Мнения: 83

  Аз родих преди броени дни при д-р Тодор Димитров със секцио много съм доволна, най-милия и страхотен човек и професионалист, живот и здраве ако има второ пак ще е при него! Няма да сбъркате с него   Peace

# 38
  • Мнения: 690
Родих при дежурния екип - много съм доволна!

Иначе д-р Китанова също е страхотна - тя ми следи бременността.

# 39
  • Мнения: 1 817
Росен Виденов - самата аз съм родена при него!!!

# 40
  • Мнения: 7 640
Росен Виденов - самата аз съм родена при него!!!

 много хубаво, но не предпочиташ ли твоето дата да се роди при по-млад лекар newsm78, в смисъл, че нещата се променят с вреето принципно

# 41
  • София
  • Мнения: 5 724
А някой има ли представа двама ли са лекарите с фамилия Илиев в Шейново? Защото чета по форума и виждам за някакъв Данаил Илиев но си мисля , че не това е лекаря при който ходя аз:( защото и тел номер който му дават тук е друг!

# 42
  • Мнения: 7 640
А някой има ли представа двама ли са лекарите с фамилия Илиев в Шейново? Защото чета по форума и виждам за някакъв Данаил Илиев но си мисля , че не това е лекаря при който ходя аз:( защото и тел номер който му дават тук е друг!

да, двама са.
Данаил Илиев- идва от МД, по-дребен и тънокос и Ангел Илиев- по-едър и светлоок.

# 43
  • Мнения: 857
А някой има ли представа двама ли са лекарите с фамилия Илиев в Шейново? Защото чета по форума и виждам за някакъв Данаил Илиев но си мисля , че не това е лекаря при който ходя аз:( защото и тел номер който му дават тук е друг!
dimianki Незнам при кой от двамата ходиш,но ако е при Данаил Илиев повярваи ми няма да збъркаш!!! Родих при него преди 1 седмица и съм много много учарована-невероятен лекар е и страхотен човек!!!!!!!!

# 44
  • София
  • Мнения: 2 768
А някой има ли представа двама ли са лекарите с фамилия Илиев в Шейново? Защото чета по форума и виждам за някакъв Данаил Илиев но си мисля , че не това е лекаря при който ходя аз:( защото и тел номер който му дават тук е друг!
да, двама са! а ти при Ангел Илиев ли ходиш и ако е така доволна ли си?

Общи условия

Активация на акаунт