Как се чувствате, ако ви сервират с голи мишници

  • 2 968
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
На нас ни сервираше веднъж на морето един мъж, около 60-те, гол до кръста (!), космати гърди и космати мишници... И едва ли щеше да ме стресира чак толкова ако не миришеше...  Close Спомням си обаче, че бяхме толкова гладни, че се абстрахирахме... Друг път не се е случвало, но това ще го помня. Принципно голите мишници не биха ме притеснили, стига човекът да изглежда чистоплътен и да са голи САМО мишниците.

# 46
  • Мнения: 1 733
Като цяло е нехигиенично. Честно казано,не съм видяла досега сервитьор с голи мишници.

# 47
  • Мнения: 3 216
Заведения със сервитьор - цената на кафето е двойно-тройна.
Да гледаш улицата , да седнеш на по-преден план - още натоварва цената.

Ресторанти - зависи от класата , обикновени заведения тип Уго имат сервитьори, които са облечени прилично, плащаш сервиз и тн.

Ами аз точно това имах предвид,но някой не го разбраха.Радвам се,че и други мислят като мен.

# 48
  • Мнения: 5 616
ДУбре де, викате в определена обстановка - няма грижи...
Ми аз лично скивах барманката в един локал, как си понаместваше честичко бюста и после хоп, със същата ръка слагаше лед по чашите...  Sick
Ти се радвай, че не си е намествала честичко задника оттук-оттам Peace. Има и по-зле Mr. Green.
Мъж ми разправяше как бил на път да се откаже от закуската в казармата - хванал готвача една сутрин рано да прави закуската в положение-едната ръка на топло при т....ците, а с другата действа. По някое време ръцете се сменяли.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт