Сирене на Nestle "MIO Formagino"

  • 1 208
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 803
може, може

# 16
  • Мнения: 5 183
Не виждам смисъл да се дава някакво СПЕЦИАЛНО, и най-вероятно доста по-скъпо, сирене на децата ... Но може и да греша Rolling Eyes Моят син беше захранен с козе сирене, после му давах ов4е. От съвсем малък обожава сирена всякакви.

# 17
  • Мнения: 27 524
Не грешиш, сиренето си е сирене  Laughing
На Запад просто обичат да "обличат" продуктите в разни примамливи имена с цел добра продаваемост... Като бебешко кисело мляко... няма такова... то си е кисело мляко, просто с примамлив надпис  Laughing
 Hug

# 18
И двете сирена, които споменах ги купувам в Италия. Не знам дали ги има в БГ.

Не виждам смисъл да се дава някакво СПЕЦИАЛНО, и най-вероятно доста по-скъпо, сирене на децата ... Но може и да греша Rolling Eyes Моят син беше захранен с козе сирене, после му давах ов4е. От съвсем малък обожава сирена всякакви.
Аз по-принцип не съм фанатик на тема марки храни, но ми е по-лесно да давам сиренето така, без изкисване. Пък и при тази изкуствена манифактура, откъде да знам, че ако купя "сирене", то е истинско. Като е предназначено за деца ми е по-лесно да вярвам, че контрола в производството е по-голям.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 363
И двете сирена, които споменах ги купувам в Италия. Не знам дали ги има в БГ.

е добре, след като ги купуваш от Италия тия сирена, защо търсиш отзиви и мнения за тях от майки, основно живеещи в България, където тия сирена не се продават?

много странен подход...

# 20
е добре, след като ги купуваш от Италия тия сирена, защо търсиш отзиви и мнения за тях от майки, основно живеещи в България, където тия сирена не се продават?

много странен подход...
[/quote]

Попитах тук, защото темата е свързана със захранването. Не знаех, че за да се разпиша, трябва да живея в БГ. Пък и, който няма инфо на въпроса ми, не е длъжен да отговаря! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт