С какво почиствате грима от очите?

  • 4 012
  • 109
  •   1
Отговори
# 30
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ползвам лосиона на Loreal и съм много доволна Laughing

Може и тоалетно им мляко! Peace

# 31
# 32
  • Мнения: 1 176
Напоследък използвам лосиона на Лореал.Преди това съм ползвала лосиона на Регал.И двата ми действат много добре.

# 33
  • Мнения: 1 986
  С двуфазния лосион на Лореал Peace

# 34
  • Мнения: 510
В момента с едно обикновено мляко на Регал за суха и чувствителна кожа.

# 35
  • Мнения: 661
С тоалетно мляко на "Христина" с екстракт от лайка. Съвсем обикновено, но има много добър ефект. Действа добре на кожата около очите. Не дразни.

http://catalog.bg/product.php?company=6113&id=4330

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 523
В момента съм със зеления лосион за водоустойчив грим на Гарние - не съм доволна, прекалено ми изсушава кожата. Няма да си го купя пак. Същото се отнася и за лосиона на Регал с магданоз - много добри отзиви прочетох за него, но отново пресушава. Преди Гарние бях с двуфазния на Лореал - не е зле. Най-доволна бях от двуфазния лосион на Орифлейм (старата опаковка) - оставяше лек мазен слой, никаква сухота, почистваше перфектно, но за съжаление го смениха (преди около две години), явно и формулата е нещо променена, просто не е същият. Ще следя с интерес темата за нови идеи.

# 37
  • Мнения: 2 196
С лосиона на Регал.

# 38
  • Мнения: 6 924
Garnier Essentials - лосион за почистване на грима от очите с екстракт от метличина - за чувствителни очи. Много съм доволна  Peace
И аз това имам, доволна съм. Всъщност го ползвам само като съм си слагала спирала, сенките обикновено сами се изтриват.

# 39
  • Мнения: 13 512

В момента с това и съм много доволна. Преди това ползвах на Helena Rubenstein ,също е двуфазен. Прави кожата около очите мека,не дразни,с едно движение сваля и най-тежкия грим.

# 40
  • Мнения: 2 039
С мляко не мога-щипе,боли,сърби  Sick
Какво ли не съм пробвала,ама сега съм на вариант:първо с хубави мокри кърпички специално за целта,после измивам старателно с нежен към очите гел(такива са на Галеник-мус,на Ив Роше,на Живанши и др.-сменям ги).Обаче Монда хубаво ме подсети да пробвам и това чудо на чудесата,че не съм  Peace

# 41
  • Мнения: 36 070
Виши дегримьор 3 в 1

# 42
  • Мнения: 3 334
в момента ползвам  тоалетно мляко и тоник на галеник!

# 43
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
До сега ползвах мляко за почистване на грим на AVON, но е на привършване и понеже го няма вече в брошурите, ми се иска да знам с какво почиствате грима си, за да се ориентирам какво да си купя?
С дфуфазния лосион на Loreal  Peace

# 44
  • Мнения: 1 318
Много съм доволна от почистващото мляко на Гарние Peace Не оставя кожата мазна, което за мен е идеално Grinning

Общи условия

Активация на акаунт