Дойде ред и на най-вкусните ни съфорумки!Моля, гласувайте за 'ЗЛАТЕН ЧЕРПАК'2006

  • 6 642
  • 155
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 551
Гласувах за Вергилия.Много от номинираните правят страхотни неща ,но трябва да поощрим желанието на Вергилия да се научи да готви по-добре.Аз не съм добра готвачка (признавам си го smile3521)и се възхищавам на ентусиазма и желанието с които Вергилия изпробва нови неща.
Много се забавлявах на темата и за обезкостяване на пиле. newsm10

# 46
  • Мнения: 5 577
 Hug Благодаря MIAOW.

Желанието и ентусиазма ми наистина са силни, чак леко неадекватни на моменти.

# 47
# 48
  • Мнения: 5 877
Я! Аз какво търся тука, бре?
Наталина. Ама съм яла и на Сладка Хапка, и на Лео, и на Хонда, макар че за жалост тя не влиза вече тук... а дали влиза Biju1, много хубави коледни сладки беше пуснала, ей!

Последна редакция: нд, 19 ное 2006, 22:35 от Анда

# 49
  • Мнения: 2 768
Leo  newsm18  Leo   newsm18  Leo   newsm18

# 50
  • Варна
  • Мнения: 10 794
Гласувах....

Не разбирам за какви заслуги са номинирани Блонди и Вергилия?  newsm78

# 51
  • Мнения: 5 622
Понякога поощряването върши чудеса  Wink Верги, моят глас отиде при теб.

Иначе съм заимствала рецепти от много други хора, част от които даже не са номинирани тук и съм разнообразила семейното меню в голяма степен от готварския форум  Hug

# 52
  • Мнения: 27 524
Леле, и в тази номинация се виждам... изненада... пощадете ме, бе, хора... не знаех, че и тук ме има...мен, дето, готвя 4 пъти в годината... някой се е объркал в номинациите... цункам го виртуално (засега), но съм излишна...  Simple Smile

Да ви кажа честно аз съм за Биляна, не познавам човек който да готви да повече от нея, като разнообразие и честота, но не я виждам сред номинираните  Sad

Аз се двоумя между Пеп-4о и Сладка Хапка  Confused

Киса, споко  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 455
Ех, аз много обичам да готвя, но едва ли заслужавам да съм сред номинираните. Пускала съм няколко рецепти, но нищо особено.
Възхищавам се на Наталина, Морена, Лео и Лулуто - научих доста неща от тях   bouquet!
Все пак гласувах за Наталина!

# 54
  • София
  • Мнения: 2 210
Мамица ме кефи като готвачка много, нооооо имам необорими пристрастия към Хапчицата! Нямам нехаресана нейна рецепта! Поздрави за всички номинирани- благодаря ви за хубавите рецепти!!!!

# 55
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Вижте какво, който ме е номинирал, да си гласува за мене Crossing Arms Mr. Green
Тъй де. Моя си глас отиде справедливо при Лео Grinning

# 56
  • Мнения: 1 629
Сладка хапка я низвергвам злоумишлено, само изкушения, казанлъшки понички за капак! Crossing Arms Не и влизам в темите, постоянно ми се прияжда! Роси, пускай и фитнес програми към рецептите, бива ли?

# 57
  • Мнения: 6 167
marabu Peace

leo не съм я готвила, но веднага отивам да чета Crazy

Последна редакция: нд, 19 ное 2006, 22:46 от Lennie

# 58
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Така ли ми се струва или не сте написали, докога е валидно гласуването - инъче си имам фаворит!!!

# 59
  • Мнения: 2 922
морена  Peace
Но бих гласувала и за марабу, пеп-чо, лео, наталина.

Общи условия

Активация на акаунт