AVON само за представители - IV

  • 12 031
  • 297
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 105
понеже едва от вчера съм дистрибутор на козметиката.....ще имам доста въпроса към вас....но ще е по-нататък в работата
сега ме интересуват някои неща,които си харесах от каталог 01.


5.Комплекта + пръстена Claribel Giftset
потъмнява ли? и наистина ли е толкова хубаво колкото на снимката?[/color
]

комплекта е хубав, не потъмнява, въпрос на вкус е дали ще си го поръчаш


# 61
  • София
  • Мнения: 2 105
да ви кажа- изобщо не съм доволна от маската за коса с маслина, трудно я отмивамм хич не ми действа добре на косата, подарих я майка ми Mr. Green

има ли някой който е ползвал:
1.Стягащата маска за тяло Планет Спа с минералите от Мъртво море
2.Крем-парфюм Today? дали е траен newsm78

мерси за отговорите предварително  bouquet

# 62
  • Мнения: 1 035
моми4ета,защо немога да отворя on-line брошурата?  newsm78
http://www.avon.bg/PRSuite/home/home.jsp

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
моми4ета,защо немога да отворя on-line брошурата?  newsm78
http://www.avon.bg/PRSuite/home/home.jsp
вероятно в моента я актуализират /до вчера беше к13, днес сигурно ще качат актуалния каталог 01

# 64
  • София
  • Мнения: 5 828
За бижуто Claribel Giftset - една колежка си го поръча и страшно много й хареса, аз лично не нося такъв тип бижута, така че не бих си го купила, но тя беше очарована. Даже се оказа, че няма на какво да го носи и тръгна да си купува нещо в лилаво  hahaha

# 65
  • София
  • Мнения: 2 901
Записвам се в тази тема и аз.

Кате, как те цака на дребно твоята? Аз от моята съм много доволна, но забелязах на 2 пъти, за половин годишния ми опит, че като ми се обажда да провери ще пускам ли поръчка и за какви пари, ми казва, че ако искам в еди-коя си програма да се включа, трябва за още незнам-какви-си пари да поръчам, а като ис погледна нещата, се оказват поне на половина по-малко пари. Печели ли нещо от обема ми, не знам...

# 66
  • Мнения: 537
Видяхте ли новата брошура на Метро? Avon подарява продукт на Naturals или крем за ръце при покупката на зехтин!!! Нямам думи.
Няма ли накой с информация за стика на agless results? Само за очи ли е, хубав ли е, оставя ли следи, действа ли? Благодаря предвалително!

# 67
  • Мнения: 35 982
Няма ли накой с информация за стика на agless results? Само за очи ли е, хубав ли е, оставя ли следи, действа ли? Благодаря предвалително!

и аз питах за него, но май никой не знае

# 68
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Няма ли накой с информация за стика на agless results? Само за очи ли е, хубав ли е, оставя ли следи, действа ли? Благодаря предвалително!

и аз питах за него, но май никой не знае

Аз още предния път се зачудих дали да отговоря, т.к. не съм го ползвала лично.... ползвала го е колежката ми... Каза, че след него видимо са се заличили някои от бръчиците й. Тя е около 45, но не знам точно колко годишна!!
Дано не ви подведа
но сега си поръчва второ стикче...!!

# 69

7.Омекотяващ крем за пети (169стр)
има ли наистина ефект от него?
 - има, страхотен е, офертата сега е добра /единствено в предния каталог беше по-добра, но едва ли ще я повторят скоро


А от стария каталог, стр. 113 Deep Moisturising хубав ли е или да поръчам два Heel Softening? Всъщност може ли 2 еднакви? newsm78

Моля за бърз отговор, че до 3 часа трябва да съм си оформила поръчакта  Rolling Eyes

# 70
  • София
  • Мнения: 5 828
Може да поръчаш два еднакви, не мога да кажа кой е по-хубав, еднакви са ми  newsm78

# 71
  • София
  • Мнения: 1 914
Благодаря за отговора Simple Smile

Ще поръчам 2 еднакви. Все пак офертата наистина е добра- 2х75мл за 4,50, а в новия пак 150мл е 6,90  Thinking

И аз съм представител от скоро, така че очаквайте включвания  Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 1 914
Може ли да ми кажете какво се изисква от координаторката ми, за да знам на какво имам право? Вече пропусна да ми съобщи 1 важно нещо!  Close

# 73
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Може ли да ми кажете какво се изисква от координаторката ми, за да знам на какво имам право? Вече пропусна да ми съобщи 1 важно нещо!  Close

А...сефте... моята колко работи не ми казва... и иска да печели на дребно от мен... ама да не се оплаквам като бабичка.....
Да каже някой друг....
Аз само мога да ти кажа, че аз от моята НИЩО не очаквам... работя си сама и почти не я търся!!!

# 74
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Може ли да ми кажете какво се изисква от координаторката ми, за да знам на какво имам право? Вече пропусна да ми съобщи 1 важно нещо!  Close
Хич не знам и аз какво се очаква от нея newsm78.... Моята за нищо не ми се обажда, нищо не ми съобщава Tired, за сметка на това аз й звъня за щяло и нещяло hahaha.

Общи условия

Активация на акаунт