iznenadvat li vi sapruzite

  • 2 041
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
moiat mil saprug me iznenadva dosta 4esto.predi dva dni se pribra s podranil koleden podarak,a imenno peralnia-ariston posleden model.mnogo me zaradva.za rojdenniat mi den predi dva mesetza mi kupi komputara.

# 1
  • София
  • Мнения: 115
Ами изненадва ме  Heart Eyes. Току се прибира и ми носи нещо - я цветя, я някоя глезотийка - за мен или за къщата. Абе супер ми е мъжленцето, ама и аз му правя изненади Simple Smile

P.S. Дали ще ти е възможно да ползваш кирилица  newsm51?

Последна редакция: ср, 22 ное 2006, 15:07 от Impatient

# 2
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами веднъж годишно ме изненадва  Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 983
Ами веднъж годишно ме изненадва  Crossing Arms
и моя Cry

# 4
  • Мнения: 8 505
Да,изненадва ме.Последният път беше вчера-прибра се малко по-рано от работа.
Не ми е ясно защо изненадите трябва да са само материални,обръщайте внимание и на малките неща и ще има по-малко нацупени емотикончета.

# 5
  • София
  • Мнения: 383
Да,изненадва ме.Последният път беше вчера-прибра се малко по-рано от работа.
Не ми е ясно защо изненадите трябва да са само материални,обръщайте внимание и на малките неща и ще има по-малко нацупени емотикончета.

Да, изненадва ме с  липсата на изненади. А като му се оплача, че ми е омръзнало аз да съм инициатора, започва да ми предлага все невъзможни неща. Да ходим в Париж, или Коледа в Египет - все такива грандомански неща, които в момента не можем да си позволим. Пък и аз отдавам значение именно на малките неща повече. Не че няма да ми хареса в Париж и или Египет, но в момента бих се зарадвала повече на една вечеря само двамата или някакво дребно подаръче или просто да се прибере по-рано от работа и да изгледаме някой нов филм заедно.

# 6
  • Мнения: 745
Изненадите на миличкият ми съпруг се изчерпват с водене на гости в къщи без да ме предопреди  Crazy Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 535
Изненадва ме с глезотийки за ядене Crazy

# 8
  • Мнения: 2 125
Веднъж на високосна година може и да ме изненада...мъж е все пак, не се знае #Crazy

# 9
  • Мнения: 270
Често ме изненадва приятно Peace

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Само ако има повод, ама това не се брой Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 1 065
А пък аз не обичам изненадите,винаги ми действат малко стресиращо

# 12
  • Мнения: 8 917
Да, дори е толкова често, че май по-скоро естанало като ежедневие, отколкото като изненада.....ще трябва да помисля по въпроса.... Rolling Eyes

# 13
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Да, изненадва ме........преди няколко дни се прибра с огромен букет цветя!не очаквах и определено беше изненада... Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 183
Mного ще се изненадам, ако ме изненада

# 15
  • Мнения: 2 631
Да!  Heart Eyes
Напълнил ми е колата с всякакви плюшени мечета  Laughing

# 16
  • Мнения: 256
изненадва ме. Не толкова често, колкото ми се иска, но пък когато го направи, винаги се старае и знам, че чакането си е струвало. А пък и аз предпочитам един по-голям подарък-изненада, отколкото няколко по-малки.

# 17
  • Мнения: 126
Много рядко,ако е сгазил лука преди това

# 18
  • Мнения: 3 360
Мммм,да,случва се! WinkНо това не е от най-силната му страна hahaha

# 19
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Mного ще се изненадам, ако ме изненада
И аз съм като теб.

# 20
  • Мнения: 1 986
Mного ще се изненадам, ако ме изненада
И аз съм като теб.

 Да,и аз съм към тази група Mr. Green

# 21
  • UK
  • Мнения: 1 351
Mного ще се изненадам, ако ме изненада
И аз съм като теб.

  smile3521

# 22
  • Мнения: 5 362
Да,изненадва ме.Последният път беше вчера-прибра се малко по-рано от работа.
Не ми е ясно защо изненадите трябва да са само материални,обръщайте внимание и на малките неща и ще има по-малко нацупени емотикончета.
Peace

# 23
  • Мнения: 902
Да, иzненадва ме,.С дребнички неща, с раzни писъмца които ми е драскал на работата, мислейки zа мен,с някой шоколад...
И аz го иzненадвам често.ПРосто харесва ни да си доставяме радост...

# 24
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
на моя му е хоби да ме изненадва. но приятно Naughty
много обича да вижда реакцията на физиономията ми, ама май ще вземе да му писне, че няма ответност. мен хич ме няма по тази част и много ме е яд затова Tired

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Рядко успява да ме изненада , подаръците ми ги купува от наши приятели с магазин за бельо , но не може да се отрече че се старае по поводи .
Последния път когато ме изненада беше на рождения ми ден , когато отидохме в ресторанта , на нашата маса ме очакваше букет с 33 рози : 30 червени на колкото години станах , 2 бели колкото са децата ни и 1 синя символизираща него .

# 26
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
рядко, но е приятно! най-хубавата изненада е - утре ще пътуваме нанякъде, след това са  лакумствата и тн!

# 27
  • Мнения: 6 618
Никак не му се отдава .Единствената изненада бе предложението за брак и явно това ще си остане.

# 28
  • Мнения: 442
Изненадите на миличкият ми съпруг се изчерпват с водене на гости в къщи без да ме предупреди  Crazy Joy Joy Joy

и моят така..., обаче и приятните изненади много ги умее.

# 29
  • Мнения: 6 167
не е по изненадите да си призная.
не се сеща, не мисли, няма фантазия сигурно.
тревожи се, че не е много забавен.
какво да се прави - обичам си го такъв.

# 30
  • Мнения: 1 370
Не му се случва често, но ако случайно се сети, наистина е голяма изненада за мен

# 31
  • Мнения: 773
И моя няма достатъчно фантазия за изненади. Много пъти съм му казвала, че не е задължително изненадите да са финансови, ама той като няма фантазия за други какво да прави. И поради тази причина сигурно от ден на ден или по скоро от месец на месец все по рядко ме изненадва.

# 32
  • София
  • Мнения: 4 966
Завиждам ти Mr. Green
Моя ме изненадваше само докато бяхме гаджета. Confused

# 33
  • Мнения: 592
Рядко, но качествено Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 39 759
Моя съпруг хич не е по изненадите. Ако ме изненада... в случая аз бих била изненадана Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 677
Аха!  Heart Eyes Винаги, когато се връща от командировка ми носи по някой подарък.

# 36
  • Мнения: 10 604
Все по рядко ме изненадва.................приятно.  Но така е след 13-14г заедно Sad

# 37
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не много често Laughing...
Но тази сутрин така приятно ме изненада Heart Eyes...Тръгнал по-рано на работа, приготвил кафе/той всяка сутрин го прави/ и сложил на масата чашата ми, захарницата, запалка/защото аз все нямам Mr. Green/ и лъжичка....дребен жест, но много приятен.

# 38
  • Мнения: 2 631
Не много често Laughing...
Но тази сутрин така приятно ме изненада Heart Eyes...Тръгнал по-рано на работа, приготвил кафе/той всяка сутрин го прави/ и сложил на масата чашата ми, захарницата, запалка/защото аз все нямам Mr. Green/ и лъжичка....дребен жест, но много приятен.

 smile3521 smile3521 smile3521

И на мен ми се предоставя възможността да се радвам на видимо незначителни неща, но трогващи сърцето ми!  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 1 043
ами в повече чак, като не ми казва какво и каде ни води - завива с колата нанякаде и айдееее в планината след час завой и с изплезен език а аз примерно съм предложила да излезем да се разходим  Crazy

# 40
  • Мнения: 2 897
Изненадва ме,въпреки,че не си падам много по изненадите...

# 41
  • 1st floor
  • Мнения: 9 105
Изненадва ме с разни покупки за къщата, в които ми се щеше и аз да участвам Crossing Arms
кофти ми е като не ми иска мнението, макар, че рядко се сучва Embarassed

# 42
  • Мнения: 509
Изненадва ме много рядко.Но когато го прави е винаги толкова приятно!

# 43
  • София
  • Мнения: 5 605
Ами преди го правеше много често,но откакто се роди детето - само няколко пъти цветя ми е носил, но пъчти всеки ден носи нещо на детето, та предполагам, че за това оставам на по-заден план!

# 44
  • Мнения: 53
Определено ме изненада тази сутрин като се прибра когато аз ставах (уж беше за малко с приятели)

# 45
  • Мнения: 1 212
Да, случва се да се прибере с някоя и друга покупка....
Но не ме изненадва това.......аз си го очаквам Laughing Sunglasses

Последна редакция: сб, 25 ное 2006, 19:29 от Magesta

# 46
  • Мнения: 1 120
Да, не мога да се оплача от липса на приятни изненади Heart Eyes

# 47
  • София
  • Мнения: 1 951
Да,случва се и то честияко!Дай боже и занапред да е така!

# 48
  • Мнения: 1 043
Ох,явно моят е най-неромантичният мъж на земята  Sad Много рядко ме изненадва с нещо.За съжаление ежедневието така ни е завъртяло,че нямаме време един за друг.

# 49
  • Мнения: 2 936
да,постоянно  Heart Eyes
и след няколко дни пак очаквам изненада,понеже е по-работа в момента...

# 50
  • Мнения: 242
Напоследък много често ме изненадва, но с поведение и черти от характера, които не е показвал досега.
И нито една от тези изненади не ми харесва!  Cry

# 51
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Моят е по изненадите Hug.Не е задължително да става въпрос за скъпи подаръци,"малки" и много мили жестове ,които за мен означават много.

# 52
  • Плевен
  • Мнения: 239
не много често за съжаление.не е от романтичните човекът,какво да се прави. Sad

# 53
  • Мнения: 2 085
като бяхме гаджета-да, сега... Cry

# 54
  • Мнения: 67
изненадва ме от време на време

# 55
  • Мнения: 6 164
Да. И с големи неща, но по-често с малки, които са ужасно мили. То е ясно, че е по-важно да е по-често, а не колко е голямо, защото перални всеки ден няма да може да ти купува, но всеки ден да те кара да се усмихваш е по-важно. Голямата изненада ми беше камерата, която вече мислех, че я е забравил. И верно беше изненада. Иначе ми оставя най-често сутрин на възглвницата, като тръгва за работа шоколадови мечета Wonder Teddy, защото знае колко обичам играчките вътре. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт