Режисьор за един ден

  • 2 156
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Вронски, може би Том Круз.

Нека не е Том Круз, по-добре някой неизвестен красавец, който ще се издигне благодарение на дебюта си в твоя филм.
После ще му сформираме фен-клуб във форума Wink

# 16
  • Мнения: 1 629
Анджи, бива, просто Круз е толкова лекомислен, че ще му иде отръки. Grinning
(четка!)Анде, и аз така твоите теми  Grinning

# 17
  • Мнения: 14 490
Нещо в стил черна котка ,бял котарак .Снимано в разни части на страната населявана от така наречените роми .Например -факултета ,Столипиново а мечтата ми е да снимам отвътре - 6ти блок в Дружба - страхотно ще бъде няма асансьор - нито кабина нито врати .Вътре в някои от апартаментите се топлят зимно време горейки разни дърва на импровизирано огнище на пода в стаята .Територията пред блока снимана отпред и отзад - истинско бунище.Филмът може да започне как едно циганче се е вмъкнало в контейнер за боклук а други три го бутат - един вид цигански скейт страхотна веселба ви казвам , зимата пък е най - гот пързалянето със телефонни кабинки от старите - истински бобслей ,стига да е по- дребен човека .

едно предложение: пет минути кадри с посочените от теб сцени, пет минути кадри от мол ъв софия

# 18
  • Мнения: 1 080
 Давайте да снимаме направо . Simple Smile Hug

# 19
  • Мнения: 3 405
С риск да ме линчува форумската общественост, мисля, че историята със скулптурите на Дамаянти ще е добър сценарий за психотрилър. Представям си хазяйката- съсухрена и зловеща, ваеща до тъмно фигури в мрачния си апартамент. Зад всяка фигура може да стои история, убийство или намерение за такова.
И невинната семейна двойка, млади, весели и нищо неподозиращи, мятат във варела бъдещите шедьоври на злата генийка. Отмъщението ще е зашеметяващо. Брррр.... Twisted Evil

Това е супер, ще го развиеш ли по-подробно Simple Smile

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Анджи, няма да го развия по обективни причини, сещам се само за идеалната хазяйка. В Търново имаше една домакинка на първи блок на общежитията- мадам Мечкарова - перфектна е за ролята. Сори за отклонението.

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Филм за живота на нашите прабаби и техните внуци.......истински, почти документален.......и ще бъде като съпоставка с нашия и всичките му реклами за безумни неща, като омекотители и перални силвър- нано.......ще участват истински хора, естествени и неподправени.........с музиката на PIF

# 22
  • Мнения: 765
  Присъединявам се към Анда и catch .Бих снимала неЩо тип "Балканкан" , или с други думи балкански филм със заплетен сЮжет и нео4аквани развръзки , много персонажи свързани по някакъв на4ин (най-4есто , заЩото са роднини ) ; на фона на София , Белград , БукуреЩ , Истанбул . СмеШен филм за сериозни неЩа . Ролите Ще ги разпределя по-късно , 4е са много .

# 23
  • Мнения: 463

 мисля че киното /имам предвид холиууда разбира се/ ще се освежи от няколко филма за анадола или  йордания напримери въобще за мюсюлманското общество и нрави. да видят американците че мюсюлманин не е идентично с терорист.[/color][/b]

абе "Борат" ги показва, че не са терористи, и все пак в много неласкава светлина.

# 24
  • Мнения: 14 490
нищо чудно! главния актьор е евреин - саша коен ако не се лъжа. ще ми се видя евреин да се изкаже ласкаво за мюсюлманите или спилбърг да режисира нещо подобно. Thinking

# 25
  • Мнения: 1 134
Бих си филмирала сънищата. Ще се получи нещо като хорър с елементи на траги-комедия. Mr. Green
Актьори - хората, участвали в кошмарите ми.  Mr. Green

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
ДеЦко, разбира се.
Но не искам да бъда режисьор. За режисьор ще си взема Земекис. Пък Спилбърг за продуцент. Залагам на сигурното. Mr. Green
Искам филм с много ефекти и много анимация, с известни актьори, по моя история.

# 27
  • Мнения: 5 877
Василисо, не знам за деЦки филм, обаче ми се върти из главата да спретнем на децата за Коледа една колективна приказка, вж. екипът от бабиейросите, понастоящем кроящ бъдещето в "Звездите ми го говорят"  Laughing

# 28
  • Мнения: 4 806
Мюр, страхотна темичка...   bouquet

Зависи в какъв ден ми се случат снимките...
Ако е пролетно настроението - "Бебето беглец" ... попаднало в лапите на "перфектната майка", постоянно се отскубва от нейното съвършенство...
Ако е есенно настроението - "Момичето си отива" ... попаднало в лапите на "перфектната форумка", се подлага на пластика за да оправи козметичните си несъвършенства и се отказва доживотно от ползване на форумски съвети ...
Ако е лятно настроението - "За един чаршаф повече" ... в стил Фелини, сюрреалистични кадри по горещи теми. Източник - естествено, Татковци и подобни...
Ако е зимно настроението - "Как се каляваха момчетата"... трагикомедия, отразяваща екзистенциалните преходи на една майка, решена на всичко, за да отгледа своето чедо при подходяща Т....

Това е повей от номинациите. Ясно.
А сериозно - "На изток от Рая". Е това бих искала да се заснеме. Режисьор, обаче - Никита Михалков.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 105
На мен много би ми се искало да видя филмирана някоя книга на Пратчет само че анимация. Не искам аз да съм режисьора, но бих участвала активно в процеса с гледане.  Embarassed болна съм направо по тоз човек и книгите му!

Общи условия

Активация на акаунт