AVON кампания 13 И 01

  • 15 067
  • 328
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 354
Това също не е лоша идея!

# 136
  • Мнения: 3 271
Имам една камара въпроси и вече зададох по-голямата част на приятелка-представител. Но пропуснах да попитам за сериата шампоан и т.н. за боядисана коса. Мислех да взема нещо на майка ми. Какви са отзивите, доволни ли сте и от кои продукти най-вече.
Много благодаря!

# 137
  • Мнения: 1 354
Мillena всички шампоани и балсами от тази серия имат еднакав аромат,но определено са качествени.Около година ползвам за руса и изрусявана коса и найстина не мога да се оплача,а само да се похваля.Мисля че е добър избор!  Grinning

# 138
  • Мнения: 3 271
Много ти благодаря за бързият отговор. Изкушавам се да питам и за стягащите/антицелулитните продукти. Много са и не знам кое да избера. Лятото ползвах А НЮ, много добър беше, но скъпичък. Стягащите имат ли добър и осезаем ефект според вас?
И също почистващата серия? По принцип ползвам на Елеа и Биотерм, чудех се да опитам ли Ейвънската? И кой от тях евентуално?

# 139
  • Мнения: 1 354
Ами относно антицелулитната....моето лично мнение е че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да тренираш нещо,тогава ще има ефект,каквото и да избереш.Ще постигнеш желаните форми по-бързо,но ако не тренираш не си давай парите излишно,това е моят съвет.

По въпроса с почистването,за мен лично най-доброто е PLANET SPA I AVON SOLUITIONS (oranjevata seriq). От което и да е каквото и да вземеш няма да сгрешиш,убедена съм.

П.С. Не забравяй да се поинтерсуваш за съставките от своя представител,за да нямаш проблеми след това,защото все пак това са химии и трябва да бъде под максимален контрол изпозлзването на каквито и да е продукти,от която и да е фирма.   Naughty

  bouquet

# 140
  • Мнения: 3 271
odiseia_, blagodarja ti za izcherpatelnijat otgowor. Izwinjawam se, no neshto KREDOR-a ne raboti tuk.
  bouquet

# 141
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
Милена, за почистващите не си споделила с каква кожа си. Зелената серия е страхотна, но е за мазна кожа. За нормална кожа е подходяща оранжевата серия. Синята серия е за суха кожа, но крема е без отмиване - тоалетно мляко и .... аз не обичам мазнотии по лицето.

От стягащите съм ползвала само Антицелулитния крем. Въобще не съм доволна, но пък като цяло отзивите са  положителни за него.

Одисея, мазилата са си мазила, а спорта си е спорт. Да използваш само крем е все пак по-добре от нищо да не правиш. А иначе никой не оспорва, че добрия резултат е комплекс от правилен хранителен режим + спорт + козметика.
Все пак не съжалявам за казаното,защото когато човек мисли с главата си никога не съжалява ............
айде да започнеш да мислиш с главата си и да броиш до 10 преди да напишеш нещо. Тук не сме за да се обиждаме Crossing Arms

# 142
  • София
  • Мнения: 793
Искам да попитам, какво представлява дълбоко почистващата маска с масло от чаено дърво и грейпфрут - дали е с частици, глинена или креместа?
И дали някоя от маските на Avon е отлепяща?

# 143
  • Бургас
  • Мнения: 6 513
Някой виждал ли е часовника с кристалите,имаше го и в миналия каталог.Много ми харесва на картинка,но не се решавам да го поръчам ли или не? Rolling EyesСъщо така и чантите от 72 стр./черна и червена/ много ме впечатлиха  Heart Eyes

# 144
  • София
  • Мнения: 5 831
Искам да попитам, какво представлява дълбоко почистващата маска с масло от чаено дърво и грейпфрут - дали е с частици, глинена или креместа?
И дали някоя от маските на Avon е отлепяща?
Точно тази, за която питаш е отлепваща Simple Smile
Друга такава е пилинг маската с бял чай.

# 145
  • Мнения: 36 123
Синята серия е за суха кожа, но крема е без отмиване - тоалетно мляко и .... аз не обичам мазнотии по лицето.

имаше и един син с отмиване, но сигурно са го спрели - беше много хубав  Sad

# 146
  • Мнения: 3 271
Яна, с мазна кожа съм, затова си харесах зелената. А от нея какво би ми препоръчала? Пудрата твърдо не бих я ползвала, не харесвам. Може би останалите неща, особено тоника.

За стягащата серия се чудя още, но по принцип Дав и Дева ми действат добре, правя гимнастика у дома, когато мога, на хранителен режим съм и така удържам положението, но и мазилата имат ефект върху кожата, не толкова самите мазнини.

А от тези за бръчки какво би било подходящо за свекърва ми?

Много, много благодаря за отзивчивостта!   bouquet

# 147
  • Мнения: 1 354
НЕ Е НУЖНО ДА МИ СЕ ОБЯСНЯВА ДА БРОЯ ДО 10,СМЯТАМ,ЧЕ ПРОСТО ЗВУЧИ СМЕШНО ДА СЕ ЧУЕ ТОВА,ОТ ЖЕНА,КОЯТО НЕ Е МАЙКА МИ.ЗА СВЕДЕНИЕ,ЩОМ НЕ ПРАВЯ ТЪПИ ГРЕШКИ,ЗНАЧИ МИСЛЯ.А И НИКОГО НЕ ОБИЖДАМ,АКО СЪМ ОБИДИЛА НЯКОЙ МОЛЯ ЗА ЦИТАТ И ЩЕ ПОЛУЧИ ВЕДНАГА МОИТЕ ИЗВИНЕНИЯ.ЧЕ ЕЗИКА МИ Е ОСТЪР НЕ СПОРЯ,АКО ИМА ХОРА СЪС СЛАБИ ХАРАКТЕРИ-ПРОБЛЕМА НЕ Е МОЙ.

ЗА МАЗИЛАТА БЕЗ СПОРТ...АКО ИМА ЕФЕКТ,ТО ТОЙ Е С ПРЕКАЛЕНО МАЛКА ТРАЙНОСТ,ТАКА ЧЕ СА БЕЗМИСЛЕННИ,НО ЩОМ ИМА ЕЖЕДНЕВНО ДВИЖЕНИЕ И НЯКАКАВ ТИП ПРАВИЛНО ХРАНЕНЕ МОЖЕ И ДА ПОДЕЙСТВАТ. Naughty

# 148
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
пяна, маска  - ОТЛИЧНИ, тоник - добър. Ако си ги вземеш в тази кампания 01, получаваш безплатна чантичка. Пудрата не съм ползвала, мненията за нея като цяло не са добри. Лосиона го хвалят, но аз съм имала лосион за мазна кожа на друга марка /а те са подобни/ и никак не ми хареса. Има вътре пудра която след попиване на лосиона да матира кожата и .... абе осещането след нанасяне на мен не ми е приятно.

Стягащите в следващата кампания, ако се съди по полския каталог ще са на 50%, почакай ако не ти е спешно.

Майка ми и леля ползват кремовете от серия Avon Care - 200 мл 4,90лв. Много са доволни. Свекърва ми ползва Аколад дневен и нощен и също е доволна, но пък имах клиентка която имаше проблем с него. Всичко е индивидуално.


`що не си вземеш оранжевия или синия тоник. Зеления е матиращ и вътре има пудра, които обаче оставя в мен усещане, че нещо ми е напластено на лицето, а и за зимата не е задължително да ползваш матиращ, по-подходящо е да е витаминния или хидратиращия  Peace

# 149
  • Мнения: 1 354
Галхен ако си представител на АВОН отиди до офиса в града си,а ако си клиент пойскай от своя представител да ти го покаже.Той ще се разходи до офиса на АВОН в съответния град и ще ти го представи.След това решението е само твое.  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт