родителите ви харесват ли мъжа ви?

  • 4 746
  • 136
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 126
Не мога да кажа със сигурност.Аз имам само баща ,но той е доста тактичен човек и си мисля,че дори и да не му е много на сърце трудно бих разбрала.А иначе се държи с него така, както и с мен.

# 31
  • Мнения: 1 986
Много го харесват,понякога ме  пренебрегват заради него и го защитават повече от колкото мен. Wink

И при мен е така Wink

# 32
  • Мнения: 6 461
Моите родители много харесват и уважават съпруга ми с което мога да се гордея.
Винаги са се държали перфектно с него.Не съм чула лоша дума от устата им както за моя мъж така и за мъжа на сестра ми.

# 33
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Да, баща ми много харесва съпруга ми, дори понякога го защитава повече от мен........

# 34
  • Мнения: 6 164
Какво ме интересува, нали Аз се женя за него и Аз живея с него?!...

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Харесват го много.Даже мъжът ми и баща ми са адаши Laughing.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Направо са влюбени в него. Дори мога да кажа, че за баща ми станах човек, когато се запознах с  мъжа ми. Thinking А майка ми повече угажда на него, отколкото на мен. Mr. Green Чак се дразня понякога. Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 8 917
Да Heart EyesОсобено с татенцето ми /мир на праха му/ бяха големи "дружки" Hug Много се разбираха Cry

# 38
  • Мнения: 1 930
Прекалено даже....казвали са  милион пъти, че им е като дете Laughing

# 39
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
харесват го много,като син им е,ама и той си е заслужил

# 40
  • Мнения: 2 897
Харесват го,къде ще ходят Wink

# 41
  • Мнения: 2 196
Харесват го. Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 1 422
И моите родители го харесват. А пък аз винаги се старая да го по захвалвам завоалирано.
Докато бяхме гаджета разказвах само хубавите неща за него и се опитвах да им повлия на отношението.

Хи-хи явно сме от една кръвна група и аз съм по $положителното$ представяне на половинката пред родата  Embarassed

# 43
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Харесват го,къде ще ходят Wink


Така е ,нали аз съм го харесала! Flutter

# 44
  • Мнения: 1 101
Много го харесват Grinning

Общи условия

Активация на акаунт