Хъркат ли половинките ви?

  • 3 106
  • 101
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 592
Да Cry и нормално при начина на живот и хранителния режим, който има. Скоро разбарах от него, че и аз от време на време Embarassed

# 16
  • Дъблин
  • Мнения: 330
Похърква, като заспи дълбоко и аз започвам да го обръщам на другата страна.
Ако не помогне - имам си тапи за уши и съм много щастлива с тях, помагат и срещу шумни съседи  Mr. Green

# 17
# 18
  • Мнения: 588
Много рядко може да се случи, обикновено когато е пийнал  Twisted Evil но пък аз не го оставям да ми пречи на съня веднага го побутвам или събуждам Twisted Evil Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 35 943
Понякога

# 20
  • София
  • Мнения: 2 381
Не винаги, но доста често. Тази нощ дори се скарахме за това. След като 5 пъти му казах да се намести на възглавницата по-добре и да не хърка и той всеки път отговаряше с : "Ъхъ", не помръдна. Ядосах се и го побутнах, не много леко, но не и грубо. За капак той се развика. Аз се разсърдих, взех си възглавницата и завивките и отидох да спя в другата стая. 5 пъти ми се извинява сутринта. По неговите думи е трябвало да го побутна лекичко. Как лекичко, като когато го бутам лекичко не усеща нищо.
Има случаи, в които по цяла нощ не мога да спя, не само заради хъркането му, а и заради други проблеми. Слагам си тапи, но от тях пък ме болят ушите. Ужас! Знам, че леглото му е малко късичко, ама... Надявам се след половин година да решим жилищния въпрос и тогава да си купим легло дълго поне 2 метра. Та да му стига!
Valikir, какви са тези възглавници от пенолатекс, колко струват и от къде могат да се купят в София???

# 21
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Да, но само когато е болен!При запушен нос - например.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Скоро започна да похърква, но не винаги. Хърка, когато е пийнал повечко или е болнав. По принцип изтрайвам лекото похъркване, но когато засили децибелите го събуждам.  Embarassed Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 2 677
Хърка понякога, но на мен не ми пречи. Дори ми действа успокоително, защото похърква лекичко и приспивно...

# 24
  • Мнения: 3 089
понякога. тогава се намесвам  Laughing

# 25
  • Мнения: 4 555
Не, изобщо не хърка.
Не знам дали е от това, че обикновено не вечеря или го прави доста рано или е защото е много слаб... Чувала съм за някаква връзка между теглото и хъркането, но не знам доколко има истина в това.

# 26
  • Мнения: 929
хърка - не винаги,но хърка. като се случи муръгвам я лакът, я крак и той се стряска и спира.

# 27
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Понякога и то предимно,когато  е легнал по гръб.Тогава просто го побутвам да се обърне и спира. Peace

# 28
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Ужасно много,но вече съм му свикнала  Mr. Green.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 381
Хърка понякога, но на мен не ми пречи. Дори ми действа успокоително, защото похърква лекичко и приспивно...
На мен хъркането определено не ми действа приспивно.
Не, изобщо не хърка.
Не знам дали е от това, че обикновено не вечеря или го прави доста рано или е защото е много слаб... Чувала съм за някаква връзка между теглото и хъркането, но не знам доколко има истина в това.


И аз си мисля, че има такава връзка. Откакто напълня малко, хърка по-често!!!  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт