На кого приличат децата ви?

  • 5 382
  • 176
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 35 987
На баща си.

# 31
  • Мнения: 15 619
Синът ми прилича на баща си. Има и мои черти, но те не се забелязват на пръв поглед.
А уж синовете приличали на майките си.... Грънци. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 5 401
На баща си.. от мен е взел само формата на очите, а надявам се и цвета..

А уж синовете приличали на майките си.... Грънци. Mr. Green

 newsm45

# 33
Като се роди дъщеря ми приличаше изцяло на баща си,но с всеки изминал ден заприличваше на мен и сега е като мое малко копие.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 404
И моята дъщеря прилича изцяло на баща си. Аз откривам много мои черти, но трябва задълбочен анализ!  Laughing

# 35
  • Мнения: 118
Баткото е мое копие , а както е тръгнало май и малката ще прилича на мен , надявах се очите да са на тати ,но уви и нейните са кафяви. Но тя още ще се променя ,така че ще видим  smile3521

# 36
  • София
  • Мнения: 2 105
При нас е странна смес. Има черти и от баща си, и от мен. Много често ми казват, че страшно прилича на мен, но всъщност има моите очи, и за това така им се струва. Хората гледат в очите първо. Според мен има много от чертите на баща си.

същия случай, само че очите са на баща й, а всичкко останало на мен Mr. Green

# 37
  • Мнения: 344
Елена цялата прилича на баща си! Хубаво поне, че е взела моята коса Heart Eyes!

# 38
  • Мнения: 2 381
Копие на баща си е.Той пък е одрал кожата на свекърва ми.Така, че мога да кажа, че прилича и на свеки и на мъжът ми.
Мъжът ми казва така:"Сигурни сме кой е бащата, но майката Thinking."   Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 607
Боби е умалено копие на баща си.....Уж има и нещо маааалко от мен, но не се забелязва  Confused

# 40
  • Мнения: 3 500
Моника поразително много прилича на баща си.

# 41
  • Мнения: 3 334
Хриси ,когато се роди приличаше на баща си,но сега може да се каже,че прилича и на двамата,има и мои и на баща си черти,така че смело твърдя,че е "мешана" Wink

# 42
  • Мнения: 143
Големия ми син изцяло прилича на баща си Grinning.Походка, маниери, всичко е на баща му.Единствено русата му косичка напомня за майка му Party А малкия ми син е още много малък да го оприлича, но всички казват че на мен приличал, но ще видим... Rolling Eyes Wink

# 43
  • Мнения: 4 621
Яна прилича на татко си Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 5 103
Прилича на татко си  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт