отново за играчките: 2 годинки!

  • 1 901
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 116
И кухнята и лаптопа бяха за подарък за 2-я рожден ден на голямата ми дъщеря. Вече е на 5 и все още си играе с тях. Докато лаптопа е на приливи и отливи, то с кухнята се играе всеки ден. С кухнята започна да си играе веднага, лаптопа и стана интересен чак към 3-тата година, когато вече можеше сама да разбира игрите му. Нашият лаптоп е от тези на Барби, сега съм купила за подарък на племенницата лаптоп на Vtech, като цена е на половина на този на Барби, а ми се стори много по-интересен, има много повече игри. Преди 3 години нямаше такъв голям избор на лаптопи играчки, а сега има толкова много вече.
 

Който и от изброените подаръци да купиш сега, определено няма да се разминете и без другия Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 370
Това с лаптопите явно е хит в момента. Аз също съм се стпряла на един такъв, какъвто е показала Tannita на Ви-Тек, но е син на цвят. При нас се продават в уолмарт и Тойзаръс. Ами писна ми да си играе с нашият компютър. Купила съм също едно огромно ферари, което е с дистанционно и еднам го одържам, таткото да не го отвори за да си играе с него.

А за буквите и цифрите, използваме от гумените пъзели. Много са му интересни, познава числата от 1 до 10, както и неговата буква, на мама, на тати и на боксера ни.

Ели, на Ерик за р.д. му подариха такова дървено влакче от Икеа и то е произведено в БГ. Много му се радвахме. Той също постоянно си реди релсите.


Също мисля да го изненадам и с няколко двд-та на Дисни

Май ще е това за тази Коледа

# 17
  • Мнения: 6 390

Ели, на Ерик за р.д. му подариха такова дървено влакче от Икеа и то е произведено в БГ. Много му се радвахме. Той също постоянно си реди релсите.

Знаех си аз  Wink Grinning
Където и да отидеме, не я търси ако има влакче  Grinning

# 18
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Преди около месец някъде купихме на Дени това:



Просто страхотно, постоянно си играе с него. Има много животни, които, като ги сложиш на съответно място, една кака  казва името на животното, и после как прави самото животно. Отделно има часовник с цифрите от 1 до 12 (и Дени вече брои на английски от 1 до 10 Wink ). Релсите на влакчето представляват азбуката, като всяка буква се изговаря и фонетично. Пианото, при едно положение, казва кои са цветовете на клавишите му, а при друго - какви фигурки са нарисувани на тях.
Супер влакче, аз много харесвам VTech и съм се убедила, че техните играчки са много занимателни и образователни. Grinning

Гледам, че навсякъде са пуснали на промоции лаптопи, но не мисля да му купуваме. Смятам да го държа далеч от компютри, в какъвто и да е вид. Това, доколкото е възможно, разбира се. Laughing

# 19
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Надин, поредицата Smartville е много сладка  Heart Eyes
Аз харесвам и Little people на Fisher Price. Те доста си приличат с тази на VTech.

# 20
  • Мнения: 7 430
Наде, я сподели от къде е купена тази играчка и цена Wink

Мерси и поздрави от Сливен bouquet

# 21
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Дидка, ние я купихме от Toys R Us, но сигурно и в Walmart я има. Струваше 45 или 47 долара, нещо от рода, забравих вече колко точно.

# 22
  • Мнения: 7 430
Дидка, ние я купихме от Toys R Us, но сигурно и в Walmart я има. Струваше 45 или 47 долара, нещо от рода, забравих вече колко точно.

Благодаря   bouquet
Още утре ще пратя Миро  Wink

# 23
  • Мнения: 210
Моми4ета а какво ще кажете за тази спин забра дето я рекламират по ТВ  на Фишер Прайз, много ми се иска да и я купя, защото постоянно иска на кон4е.Дали си заслужава, някой дали има отзиви за нея.

Общи условия

Активация на акаунт