Съвети за скорошно забременяване

  • 19 476
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 560
И тук постчето ми се е затрило в небитието и понеже е важно за мен и много се радвам,ще повторя.
Малко след оплакването ми,че искам бебе,а любимият нещо си почесва макарите и умува,мога да се похваля,че бебеправенето започна оная вечер. luvbed
Стискайте палци да стане бързо,че.......ми бързам си!
В същата връзка ще повторя двата култови лафа на половинката,а именно,че много му харесвало да пълни кат` пуйка и също,че той бил знаел как се прави женско бебе-"с чупка в кръста биеш ниско долу вдясно". smile3532.Чудно ако предявя някакви претенции към цвета на косата на бебето какъв ли виенски валс ще спретне "връзи" мене. smile3516

# 31
  • Мнения: 1 792
това за цимка не го знаех но щом не вреди ще го пробвам

# 32
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
той бил знаел как се прави женско бебе-"с чупка в кръста биеш ниско долу вдясно". smile3532.

Туй ли било тайната newsm78!Принтвам го веднага и го залепям на таблата на леглото...е кат се върне милият от командировката де...дотогаз да викна ли комшията да се упражняваме Rolling Eyes?

# 33
  • Мнения: 32
От скоро се интерисувам от тези теми свързани със забременяването.И ви благодаря,че ви има и помагате на хората като мен ,които не са запознати.Незнам дали моят проблем е за този раздел,но все пак ще го споделя с вас.Не сам много голямя само на 22,само че мисля ,че биологичният ми часовник удари.От няколко месеца си мисля само за бебе.Само че,тук идва проблема не смея да го споделя с приятеля ми с когото сме заедно от 2 години и не се пазим от доста време,но нищо не се получава. SadКак да разбера дали и тои иска да имаме дете?Моля ви посъветвайте ме какво да предприема?
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

# 34
  • Мнения: 1 792
От скоро се интерисувам от тези теми свързани със забременяването.И ви благодаря,че ви има и помагате на хората като мен ,които не са запознати.Незнам дали моят проблем е за този раздел,но все пак ще го споделя с вас.Не сам много голямя само на 22,само че мисля ,че биологичният ми часовник удари.От няколко месеца си мисля само за бебе.Само че,тук идва проблема не смея да го споделя с приятеля ми с когото сме заедно от 2 години и не се пазим от доста време,но нищо не се получава. SadКак да разбера дали и тои иска да имаме дете?Моля ви посъветвайте ме какво да предприема?
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
първо след като не се пазите-не сте ли говорели за евентуалния резултат. newsm78 Thinking
а и казваш че от доста време не се пазите-това не те ли притеснява че може да има и проблем.Не искам да те плаша но е по-добре да направиш консултация с гинеколог.Най-малкото за профилактичен преглед преди  бременост.успех

# 35
  • Мнения: 660
Здравейте настоящи и бъдещи майчици!!! От месеци чета форумите на БГ-мама и ми става хубаво от подкрепата, надеждата и споделената радост в тях! Така реших и аз да стана част от това.  Hug
В края на май миналата година направих спонтанен аборт в 17 г.с. Доста неприятно беше, но слава богу мина без усложнения и без последствия. Вече мина доста време, направих си необходимите изследвания, пия фолиева киселина и до дни започваме с мъжа ми сериозната работа по бебеправенето.  luvbed
Имам малки притеснения да не се повтори миналогодишната случка, но предполагам, че това е нормално. Стискам палци на нас и на всички останали бебеправещи и ни пожелавам услех  newsm10

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Morgy , добре дошла Hug и дано в най-скоро време успеете Praynig и се преместиш в отчетни. Тревогите са нормална част от иначе толкова приятното бебеправене, тук доста от момичетата сме минали през неуспешни бременности и имаме подобни опасения, но всичко е Божа работа и дано повече на никого не се случват неприятни неща Praynig Заповядай и в седмичната тема, където често се смеем, понякога плачем и винаги си помагаме и подкрепяме с каквото можем Hug

# 37
  • Мнения: 1 792
ще ви дам един малко странен съвет.аз съм влюбена в този форум,но пък един от начините е да спрете за малко да пишете тук.казвам го от личен опит  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 660
Благодаря за приветствието, мила Goldie!

С удоволствие ще се присъединявам към темите, защото всички те са интересни, полезни, а и вие форумки сте изключително приятни и подкрепящи!  smile3521

До скоро!  Hug

# 39
  • Мнения: 32
Благодаря ти много за отговора mu6morok.Мога да кажа,че наистина съм се замисляла дали има някакъв проблем,че нищо не става.И във връзка с това посетих гинеколог,който на първият преглед ми каза,че единият ми яйчник е доста по-оголемен от другия.След това ме повика и ме прегледа на видеозон.Тези дни пак ще ходя да го видим как е и как ще го лекуваме.Надявам се да не е нещо по сериозно. И скоро да се появят двете чертички.Срахувам се,че това се превръща във фикс идея,понякога дори ми се реве..А това не е на добре.Дори си купих и ФК.БЛАГОДАРЯ ВИ ,ЧЕ ВИ ИМА

# 40
  • Мнения: 1 792
миличка всичко ще бъде на ред,дано скоро нещата да се наредят и да ми се хвалиш с две чертички baby_neutral

# 41
  • Мнения: 32
И аз на това се надявам.След като разбера какво е положението пак ще пиша.И пак  благодаря много си мила.Само се чудя дали да продължавам да пия ФК?

# 42
  • Мнения: 1 792
няма да се чудиш ами пий да не те пляскам
ФК се пие от момента в който решиш да имаш бебе че чак до 3 месец от началото на бременноста.тя няма да ти навреди а само ще ти подхрани кожата косата ноктите....
айде и като имаш новини да пишеш  bouquet

# 43
  • Мнения: 1 906
Здравейте и от мен! smile3525
Опитите ни за бебеправене са от четири месеца. При нас може би ще стане малко по-трудно, защото единия ми яйчник е поликистозен (макар, че според моята лекарка това изобщо не е проблем) пък и цикъла ми е толкова нередовен   smile3518. Все пак сама се успокоявам, че опитите са от скоро и е твърде рано да правя някакви генерални заключения.
Едно е сигурно ща продължа да следя темата с интерес.
Да си призная нищичко не знам за фолиевата киселина. Пък и тези тестове за овулация  newsm78.
Май трябва да седна да попрочета някои неща.
На всички пожелавам в най-скоро време двете така желани чертички.  newsm17

# 44
  • Мнения: 28
Здравеите . Благодаря за темата  ще я следя с интерес и аз. Нека разкажа нещо за себе си. Ние от скоро решихме, че искаме бебе и от един месец започнахме опитите и точно от тогово започнах да пия  фолиева киселина. За съжаление не стана от първия път  Sad, но продължаваме напред дано следващия да успеем  Praynig. От този форум научих много и Ви благодаря, че Ви има   bouquet
Пожелавам на всички, които искат бебче скоро да се похвалим тук.  Успех и лек ден.

Общи условия

Активация на акаунт