ДЕТСКИ КОЛЕДЕН КУПОН - 23.12, 13.00 часа - АТЕЛИЕ 313

  • 11 598
  • 257
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 861

 Confused: Confused: Confused33uu Какво ти е токова смешно? Смей се смей, ще видите, че аз първа ще дойда. Още от ранни зори, ще тръгна, та да стигна навреме, да имам време да разуча таз пуста Красна поляна. smile3534
hahaha  hahaha hahaha Joy

# 151
  • Мнения: 3 835

 Confused: Confused: Confused33uu Какво ти е токова смешно? Смей се смей, ще видите, че аз първа ще дойда. Още от ранни зори, ще тръгна, та да стигна навреме, да имам време да разуча таз пуста Красна поляна. smile3534
hahaha  hahaha hahaha Joy

 smile3516

# 152
  • София
  • Мнения: 2 530
Пусни въздух... Whistling

# 153
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ох, и аз съм от агитката на Тео.  Blush Няма друг такъв пространствен олигофрен като мен.  Laughing Обаче си имам кола с шофьор... (опасно е аз да шофирам, като бъркам ляво с дясно и разни други неща, ама да не си казвам всичко).
Благодаря на Лили за идеята и за осъществяването й!  Hug

# 154
  • Мнения: 3 835
Ох, и аз съм от агитката на Тео.  Blush Няма друг такъв пространствен олигофрен като мен.  Laughing Обаче си имам кола с шофьор... (опасно е аз да шофирам, като бъркам ляво с дясно и разни други неща, ама да не си казвам всичко).
Благодаря на Лили за идеята и за осъществяването й!  Hug

Леле, ти си по-зле и от мене. ooooh! Аз поне с посоките се оправям. Joy Joy Виж какво, ако си някъде около моя вилает, дай да ходиме заедно, поне като се изгубим, ще си плачеме заедно. smile3518 Joy Joy И да знаеш, тия тука ме направиха на сърма, дето съм била толкова зле, ама пусто им затриха постингите.  Добре, че се появи да ти се оплача.  Mr. Green

# 155
  • София
  • Мнения: 2 530
Слушам, слушам... Crossing Arms

# 156
  • Мнения: 3 835

Бифанче, ти нали си болничка, няма ли да си лягаш, а?

# 157
  • София
  • Мнения: 2 530
Ма много  бърза реакция вадиш  #Crazy

# 158
  • Мнения: 3 835
Ма много  бърза реакция вадиш  #Crazy

"Ми то, като не мога да се похваля с добра ориентация, поне с това.  smile3503

# 159
  • Мнения: 3 835
Bifana, забравих, ако не си си легнала още, виж там в СКИОРКИТЕ, какви съм ти ги спретнала, обаче аз наистина, ще си лягам, че не искам да съм тук, като се върнеш от оная тема. smile3502

# 160
  • Мнения: 1 047
А, между другото картата на Borko, мисля че беше дали седи още, 'щото аз на нея разчитах Mr. Green Сериозно, ако се е затрила, Борко, моля те пусни я пак. Praynig  bouquet....

Ето:  http://images12.snimka.bg/001657663.jpg





... ако засечеш някъде Борко, помоли го от мое име. Търсих я, май наистина я няма.
Интересно къде ли би могла да ме засече? Вие за лични съобщения не сте ли чували? newsm78

# 161
  • Мнения: 3 835
Borko,  newsm20

Да ти пиша, ама като не те срещам из форума. А търсачката дава заето...........както и да е. Благодаря.  bouquet

# 162
  • София
  • Мнения: 1 845
Лили, вие ли ще опаковате всичките книжки? Ако имате нужда нещо от помощ, да се включа като опаковчик Laughing. Че гледам доста работа ще има по 70-тина подаръчета, ако сте решили всяка кутийка да я завивате.Само кажете кога и къде.
Нали не си забравила за 4 бр книжки, които да взема предварително, ако може. Само кажи как, ако искаш пак да ти мина до работата тия дни -хем и на разходка до Коледния базар. Пиши ми на лични, ако искаш.
Момичета ,оправяйте се ,какви са тези настинки и болежки... Пийте си чайчетата и се стягайте ,че ви чака голямо коледно пазаруване ,приготвяне, готвене и други подобни.

# 163
  • Мнения: 3 835
Ако имате нужда от помощ, кажете.  bouquet

# 164
  • София
  • Мнения: 2 530
Тео, ти помагай в ориентацията  Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт