спешно питане-колко време може да седи приготвено АМ?

  • 1 700
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 176
колко време може да седи приготвено АМто че аз го приготвих пък бебчо неще да се сабужда/

Последна редакция: вт, 28 ное 2006, 08:07 от Vivi

# 1
# 2
  • Мнения: 832
Аз не бих го дала дори и след половин час. И аз така, той като беше малък изхвърлих няколко пъти, и започнах да го приготвям когато се събуди.

# 3
# 4
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
най- много 1 час

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
На кутийте пише до 1 час.Чак толкова не ми се е случвало,но 30-40 мин.ми се е случвало да почака.

# 6
# 7
  • Мнения: 1 860
 newsm78 На нашите кутии пише до 24 часа на хладно. Погледни какво пише на кутията!

# 8
  • Мнения: 2 677
На кутийте пише до 1 час.Чак толкова не ми се е случвало,но 30-40 мин.ми се е случвало да почака.

И при мен е така, въпреки че се стремя в повечето случаи да го приготвям след като се събуди.

# 9
  • Мнения: 361
Навсякъде пише 1 час, но аз съм чакала най-много 30-40 минути и го изхвърлям. Предпочитам да направя нова доза, за да съм по-спокойна. Peace

# 10
  • ГО
  • Мнения: 3 955
1 час.Аз пък съм давала и след час,нищо му няма.Не са фатални 10-15мин.Мое мнение. Peace

# 11
# 12
# 13
  • Мнения: 3 500
Аз го давам веднага.Най-късно до 1 час може да се даде.

# 14
  • Мнения: 6 461
Приготвяла съм АМ на децата винаги когато се събудят.
Не съм оставяла млякото да престои.

# 15
  • Мнения: 1 043
Аз го давам веднага.Най-късно до 1 час може да се даде.
Peace

# 16
  • Мнения: 2 019
1 час.Аз пък съм давала и след час,нищо му няма.Не са фатални 10-15мин.Мое мнение. Peace
Peace

# 17
  • Мнения: 1 448
Аз съм прескачала и 1 час  Rolling Eyes Каквото пише на опаковката, това си спазвай  Hug

# 18
  • Мнения: 5 362
Най-много до 1 час.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 825
Един час.
Винаги го приготвям когато се събуди.
Сутрин ми е малко нанагорнище докато го направя,защото човека е много гладен,дава зор и естествено ревеее,но откакто е на АМ,няма друг избор Laughing.

# 20
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Случвало се е 2 часа, защото докато изстине и детето пак е заспало. Но всеки сам преценява.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 755
И на мен се е случвало да мине повече от 1ч.  Embarassed, обикновено обаче го правя непосредствено преди хранене.

# 22
  • Мнения: 3 360
Аз не съм запазвала мляко-правя непосредствено преди ядене,давам и колкото остане хвърлям.

# 23
На кутията пише, обикновено до 1 час. Производители са ми казвали, че може да се дава и малко след 1 час. А веднъж ми се случи така, че приготвих млякото и отидохме на консултация, там обаче се забавихме и мина повече от час. Лекаря каза няма проблем - нахрани я. Нищо и нямаше, но по пронцип аз също гледам да не престоява повече от 30-40 мин., когато се наложи иначе "прясно" приготвено е най-добре  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 801
ами на мен ми се е случвало да давам Ам и след 2 часа след направата му......но не и през лятото,тогава съм хвърляла

# 25
  • Мнения: 514
Спазвам указанието на опаковката-до 1 час  Peace

# 26
  • Мнения: 407
На кутията пише, обикновено до 1 час. Производители са ми казвали, че може да се дава и малко след 1 час. А веднъж ми се случи така, че приготвих млякото и отидохме на консултация, там обаче се забавихме и мина повече от час. Лекаря каза няма проблем - нахрани я. Нищо и нямаше, но по пронцип аз също гледам да не престоява повече от 30-40 мин., когато се наложи иначе "прясно" приготвено е най-добре  Simple Smile
И нашата педи казва така.

# 27
  • Мнения: 590
не повече от 1 час, пише го на всички опаковки

# 28
  • Мнения: 391
До 1 час .Дори и в края на  указания  час  съм го давала - не съм имала проблем ,но това беше през студените месеци - декември - февруари  ,а при по -ниски температури мисля ,че няма проблем.През лятото винаги съм давала току-що приготвено мляко Simple Smile

# 29
  • Мнения: 407
На кутийте пише до 1 час.Чак толкова не ми се е случвало,но 30-40 мин.ми се е случвало да почака.

# 30
  • Мнения: 2 849
На кутийте пише до 1 час.Чак толкова не ми се е случвало,но 30-40 мин.ми се е случвало да почака.
Peace,После няма същия вкус ,пробвала съм .

# 31
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
1 час, както вече са отговорили.
Но аз никога не съм давала престояло АМ, дори и 30мин. Когато се събудеше малкия тогава го приготвях.

# 32
# 33
  • София
  • Мнения: 5 605
Един час! Не го дръж повече!

# 34
  • Мнения: 6 164
На кутията си пише - 1 час.

# 35
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
1 час не повече ни никога  не ми се е налагало да престоява

Общи условия

Активация на акаунт