Геритамин Нео

  • 256 056
  • 272
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 957
От вчера го започнах Геритамина и съм решила да го пия по следната схема: Първият ден - 1 таблетка, Вторият ден - 2 табл, 3 ден - 1 табл... и така да ги редувам... Правилно ли е според вас?
Естествено, че не е правилно!
На опаковката си пише 1 капсула дневно. Не превишавайте препоръчителната доза.

Зорлен ако искаш да навредиш, вместо да си помогнеш - пий и по 1 опаковка през седмица  Crazy
Що за тон използваш???
НА ЛИСТОВКАТА ПИшЕ 1-2 КАПСУЛИ ДНЕВНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Теди,   bouquet

Не съм искала да те обидя  cheers
Или пиеш по две на ден или по една.... те са слаби витамини и им трябва бая време да се натрупа...... но спазвай схемата имах предвид за да имат ефект......
При мен за сега няма аз съм на втора опаковка....

# 226
  • Мнения: 3 499
От вчера го започнах Геритамина и съм решила да го пия по следната схема: Първият ден - 1 таблетка, Вторият ден - 2 табл, 3 ден - 1 табл... и така да ги редувам... Правилно ли е според вас?
Естествено, че не е правилно!
На опаковката си пише 1 капсула дневно. Не превишавайте препоръчителната доза.

Зорлен ако искаш да навредиш, вместо да си помогнеш - пий и по 1 опаковка през седмица  Crazy
Що за тон използваш???
НА ЛИСТОВКАТА ПИшЕ 1-2 КАПСУЛИ ДНЕВНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Теди,   bouquet

Не съм искала да те обидя  cheers
Или пиеш по две на ден или по една.... те са слаби витамини и им трябва бая време да се натрупа...... но спазвай схемата имах предвид за да имат ефект......
При мен за сега няма аз съм на втора опаковка....
Като за начало ще пия по две, пък ако не ми влияят добре ще вземам по едно.

# 227
  • Мнения: 957
Ами те са витамини... аз пиех по две в началото защото бях болна  Laughing После си ги почнах по едно. Няма как да не ти действат добре.... все пак са витамини, най вероятно  ще имаш по бърз ефект от тях.
На мен изведнъж доста ми се исчисти и изглади лицето..... най вероятно от тях....

# 228
  • Мнения: 8 242
Е на моята пише 1 на ден.

# 229
  • Мнения: 3 499
Е на моята пише 1 на ден.
На моята листовка почти нищо не пише. Ето тук е обяснено по - разширено http://apteka.framar.bg/04009448/%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%82% … B0%D0%BF%D1%81-20

# 230
  • Silistra
  • Мнения: 125
Аз пих Герикапс, което мисля, че е същото като Геритамин. Промяна не забелязах, пих капсулите един месец и ги спрях, защото ми се отрази на цикъла. Прскочи ми цял месец, консултирах се с лекар и той ми каза, че това е често срещано при приемане на Герикапс.

# 231
  • София
  • Мнения: 8 131
Знам, че темата е стара, но по-добре да пиша тук, отколкото да пускам нова. Момичета, кажете напълнява ли се от тези хапчета. И някой друг имал ли е проблеми с цикъла или това е единичен случай?

# 232
  • Мнения: 0
 Сестра ми го пие редовно и е много доволна. И аз си взимам, но , когато се сетя и не забравя, много съм разсеяна, мисля, че , за да има желания резултат трябва постоянство.

# 233
  • Мнения: 0
Не мисля, че се качват килограми, поне на мен и сестра ми не ни влияе в тази посока. Simple Smile

# 234
  • Мнения: 75
Пила съм го 3 месеца поред, не съм качила килограми. Отрази ми се най-добре на ноктите Wink

# 235
  • София
  • Мнения: 8 131
А проблеми с цикъла? Гинекологът ми го е изписвал за спиране на извънменструално кървене. Явно има някакво влияние.

# 236
  • Мнения: 75
Ами аз съм на хормонална терапия заради проблеми с цикъла, така че не ми е правило впечатление Simple Smile

# 237
  • Мнения: 4 202
Аз го пия ЗА проблеми с цикъла и горе-долу регулира нещата, дори пиейки го забременях  Peace
Не напълнявам от него, определено щях да забележа, защото постоянно съм на някакви диети и режими.

# 238
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
И аз да попитам...в листовката пише 1-2таблетки дневно в продължение на 2-3месеца...после правите почивка от няколко месеца ли?

Аз изпих една опаковка. Пиех по едно на ден , и ноктите ми станаха страхотни,но сега пак се чупят и цепят. Минаха 2-3 ,че и повече месеца,мога ли пак да започна да ги пия?

# 239
  • Мнения: 4 202
Аз преди пиех Герикапс, защото бяха спрели от производство Геритамин-а. Та листовката на Герикапс е много по-подробна и дава схема за пиене, трябва да се правят почивки.
Последно, преди 2 месеца, когато си купих Геритамин там нямаше схема, а според мен не е особено правилно, защото това са вит. А и Е, а те не е добре да се пият без контрол.

Ето какво пише в листовката на Герикапс и аз винаги го пия по този начин:


ГЕРИКАПС капс. * 20 (GERICAPS caps. * 20)
НАЧИН НА УПОТРЕБА:
Препоръчителен прием на GERICAPS®:
За възрастни и деца над 6 години по 1 капсула дневно в продължение на 1 месец. За поддържане на доброто здраве подновете приема след същия период на прекъсване. При необходимост и след консултация с вашия лекар дневният прием може да бъде увеличен.
Капсулите се приемат несдъвкани, с достатъчно течност по време или след хранене.



Общи условия

Активация на акаунт