Късметлии ли сте ?

  • 1 750
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 595
Добре е, ако отреди
съдбата да си умен,смел,
с богати , знатни прадеди,
добре е , щом от тях си взел
умения и дарби разни.

Но все пак трябва най-напред
да си с орисница добра,
защото нямаш ли късмет-
не струваш пукната пара.

# 1
  • Мнения: 6 167
Да, аз имам късмет.
Но прагът ми не е висок - достатъчно е да съм щастлива, за да се чуствам късметлийка Peace

# 2
  • Мнения: 2 677
Да, мога да се причисля към тази група.  Peace
Каквито и щуротии да съм правила досега, все ми се е разминавало.  Joy

# 3
  • Мнения: 3 500
 Naughty Голям карък съм.Всичко, което съм постигнала е било след дълъг и мъчителен път и никаква доза късмет.Как пък един път не извадих късмет........ newsm78 Sad

# 4
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Синът ми е моят късмет- да, късметлийка съм и щастливка! Heart Eyes baby_neutral Peace
Не ми трябва много, за да съм щастлива- не витая в облаците и не искам да ми свалят звезди! Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 1 951
Имам късмет!Благодаря!

# 6
  • Мнения: 179
   Не знам,обаче каквото съм постигнала досега е било с много труд,понякога лишения,безсънни нощи........нерви...........Късметлия съм по отношение на семейството ми/поне там -  пу,пу......да не дърпам дявола за опашката../

# 7
  • Мнения: 4 473
Не се чувствам късметлийка. no

Постигам всичко с адски много усилия, а това за мен не е в резултат на късмет. Не говоря за семейството си и всичко духовно, а за останалото...

Последна редакция: вт, 28 ное 2006, 14:10 от strelche®

# 8
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Всеки път, когато погледна дъщеря си и видя щастливите й очи се чувствам късметлийка.
Всеки ден, когато мъжът ми ме целува преди да тръгне на работа и всеки път, когато ме прегръща, се чувствам късметлийка.

Като се замисля, каквото съм си пожелавала от живота или от Фортуна- получавала съм го...
Имам всичко, за което съм мечтала. Дано и занапред да е все така. Praynig

Късметлийка съм, да. Flutter

Последна редакция: ср, 29 ное 2006, 09:26 от Umma

# 9
  • Мнения: 2 700
И да, и не, но май по-скоро ДА.
При мен всичко става от втори път и с усилия, но все пак става.

# 10
  • Мнения: 1 364
Да, може да се каже, че съм късметлийка.

# 11
  • Мнения: 3 537
Мисля че да. Grinning

# 12
  • Мнения: 2 019
Синът ми е моят късмет- да, късметлийка съм и щастливка! Heart Eyes baby_neutral Peace
Не ми трябва много, за да съм щастлива- не витая в облаците и не искам да ми свалят звезди! Hug
и аз,правилно Hug

# 13
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Определено да!  Peace

# 14
  • Мнения: 27 524
Да, невероятна късметлийка съм била винаги досега. Дано все така да е  Peace

# 15
  • Мнения: 1 416
Да, късметлийка съм...  Grinning

# 16
  • Мнения: 1 043
Naughty Голям карък съм.Всичко, което съм постигнала е било след дълъг и мъчителен път и никаква доза късмет.
И аз съм така,но с мъжа ми извадих късмет  Laughing

# 17
# 18
  • Мнения: 891
Да. Късметлийка съм.  Peace
Имам прекрасно семейство, обичаме се, уважаваме се, и най-важното здрави сме и имаме здраво и хубаво детенце Peace
Как да не се чувствам късметлийка   bouquet

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ако говорим за намиране на пари, злата и прочие, както си вървиш по улиците и участия в игри на късмет- да Simple Smile.
Ако говорим за бързо и безпроблемно разрешаване на житейски ситуации- отново да.
Ако говорим за взаимоотношение с хората в и извън семейството- също!
За сега и в здравословно отношение слава Богу. Мъжът ми обаче е непоправим карък, ама с моя късмет балансира до някъде Wink.

# 20
  • Мнения: 8 917
Не искам да предизвиквам съдбата Wink

# 21
# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Най-големия  ми късмет е това,че преди 27 години са ме осиновили най-прекрасните хора,от там нататък не мога да се оплача.За дъщеря ми и съпруга ми не говоря.Те са безценни.Всичко останало е постигано с много труд и постоянство.

# 23
  • Мнения: 8 505
Да!Само в една област нямам късмет Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 3 360
Да!Дано и занапред е така! Praynig

# 25
  • Мнения: 323
Naughty Голям карък съм.Всичко, което съм постигнала е било след дълъг и мъчителен път и никаква доза късмет.Как пък един път не извадих късмет........ newsm78 Sad
Същата работа е и при мен!
Всичко постигам с египетски труд и родилни мъки! smile3514

# 26
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
И да и не!Да-защото имам най-хубавото семейство и това ме прави много щаслива.Къмет изкарах с моя мъж,защото е най-добрия и разбрания в целия свят.Детето нямам какво да кажа освен,че е най-прекрасната дъщеря,относно тях съм извадила огромен късмет.
Не-защото никога не сум печелила от тото игри или разни други такива,всичко останало съм го постигала с много,много труд.Но едното компенсира другото!

# 27
  • Мнения: 229
Когато става въпрос за важните неща- аз съм невероятна късметлийка. Имам най-голямото съкровище, моето детенце и любовта на съпруга ми. За друго късмет не искам, мога да постигна всичко заради тях.

# 28
  • Мнения: 701
Без да се хваля,често си мисля,че Господ ме е дарил с късмет!

# 29
  • Мнения: 6 461
Късметлийка съм,че имам чудесно семейство-съпруг и двете ми деца които са най-хубавото нещо в живота ми,
Късметлийка съм че имам прекрасни родители ,които ми топлят гърба и здравото рамо което сами предложили от както съм се родила,
Късметлийка съм че имам сестра ,която обожавам.
Късметлийка съм, че  има около мен близки и приятели без които на истина не мога.

Във всичко останало съм карък.......... Crazy

# 30
  • Мнения: 155
Да,определено Grinning !

# 31
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да, мога да се причисля към тази група.  Peace
Каквито и щуротии да съм правила досега, все ми се е разминавало.  Joy
Peace

# 32
  • Мнения: 6 618
ДА чуствам се голяма късметлийка.

# 33
  • Мнения: 6 164
Мисля, че да. Винаги успявам здраво да се оплескам и затъна и когато си мисля, че вече край - спукана ми е работата, някак всичко изведнъж се нарежда от само себе си по-добре, отколкото съм се надявала... Дано и за в бъдеще да е така. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт