Има ли МАМИ СКИОРКИ?

  • 24 316
  • 829
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 751
Обаче сега, ще ви питам, забърсвали ли сте гадже на ски? Аз да, тамън две. Мноооооого готини. newsm08

A аз не  newsm78
На кънки на лед - да, ама на ски-не.
Ама не е късно, нали  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 3 835
A аз не  newsm78
На кънки на лед - да, ама на ски-не.
Ама не е късно, нали  Mr. Green

Да, бе да.........Повярвах ти. Самата невинност, в цялата си прелест......... Mr. Green Тия ги обяснявай на някой друг. Кънки на лед......дрън, дрън. Там пък, как се забърсвате, че нещо не ми е ясно.Тренирала съм го това, така че, не се опитвай да ме баламосваш!!!!!!!! Mr. Green hahaha Joy hahaha Joy

# 47
  • София
  • Мнения: 2 530
Говорете, говорете, аз повече скъпия сам не пускам на ски  Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 2 751
Да, бе да.........Повярвах ти. Самата невинност, в цялата си прелест......... Mr. Green Тия ги обяснявай на някой друг. Кънки на лед......дрън, дрън. Там пък, как се забърсвате, че нещо не ми е ясно.Тренирала съм го това, така че, не се опитвай да ме баламосваш!!!!!!!! Mr. Green hahaha Joy hahaha Joy

Ооо, там знаеш ли как се забърсват хокеисти....  newsm03 newsm03 newsm03
Имам доста приятни спомени.
Ама отпреди повече години.
8-9 години поне  newsm78

# 49
  • Мнения: 3 835

Е, за тогава говорим де. Аз даже и за по отдавна. Луди, млади. Ти да не си помисли, че ще ви карам да пишете, за сегашните си подвизи. Аааа, не. За тях, на лични. Mr. Green

# 50
# 51
  • Мнения: 3 861
Ехооооо, записвам се в отбора на пишман скиора  newsm44:lol:.
Добре, че е Бифана да ме открехне за готината тема, а и с организацията се оправям добре май  newsm78 ако ще се организира нещо ще помагам

Аз засега случки няма да разказвам, днес и надух главата на Бифана с глупостите си, вашите друг път  smile3508Laughing

Иначе съм фен голям, не че го умея този спорт, но поне ентусиазъм не ми липсва  Laughing

Та кога казвате ще се събираме на Витоша newsm53 newsm53 newsm53

# 52
  • Мнения: 3 835
Ехоооооооо, много се радвам, че се присъединяваш, към отборчето. На мен лично, много ми беше весело в тази тема, много весели истории си разказахме, но за съжаление, доста се посъкрати, точно най-веселите случки, за тях най ме е яд. Ей, ама така съм се смяла с историите на Kalli, Bifana и на другите, даже и на моите собствени. Joy Joy Точно се присъединиха и едни мамчета, дето ще ходят, в Австрия, дано като се върнат, да се сетят, че обещаха да разказват. А една мама, се изпусна да каже, че имала апартамент на Боровец, е казвам ти, моментално се самопоканиха, с Бифана начело. Mr. Green Joy Дано пак се включат, да се преброим. а иначе, като падне сняг, ще я мъдрим организацията. Може на Симеоновския лифт да се чакаме newsm78 Ама аз ще ви подбера, няма да се измъкнете, само да падне снежец. Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 2 530
Тео, бива ли така нахална да ме изкарваш? Embarassed

# 54
  • Мнения: 3 835
Майтап бе. Hug То аз после какви ги мъдрих, ама като няма доказателства вече, ходи се обяснявай. Я, не се черви тука, ами имам едно питане в другата тема, може да си наясно, за детския купон и една карта, май липсва. Joy Mr. Green

# 55
  • Мнения: 3 861
хахаха  hahaha hahaha hahaha

Бифана, ти скрита лимонка си била май а Wink?

Тео, Борко ще ти пратя, явно Бифана няма да излезе на глава с теб Joy, той поне е спец по картите току виж успял да ти я вкара в главата тази карта най накрая  hahaha

Та коя казвате е мамата дето има апартамент  на Боровец Wink ???

# 56
  • София
  • Мнения: 2 530
Не съм скрита лимонка, аз съм мноооого примерна. Flutter

# 57
  • Мнения: 3 835
Ха-Ха-Ха Издирих я!!!!!! Mr. Green юлето
Леле, леле, тя сигурно благодари на всички богове и светии, за връщането на архива, като си е мислила, че се отърва от нас. Ама, нъц.  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 3 835
Говорете, говорете, аз повече скъпия сам не пускам на ски  Crossing Arms

Ooooo, Бифана, чак сега ти виждам тази мисъл, нали съм си завеяна, не се притеснявай бе мила, трябва само да му туриш една табелка: ЗАЕТО!!!!!!!!, това е глупаво, поражда други асоциации newsm78, тогава BIFANA'S Mr. Green Забранено за БГ-Мами  Thinking Mr. Green

# 59
  • София
  • Мнения: 2 530
Видях го, не се бой, за сега.

Общи условия

Активация на акаунт