Колко близнаци има родени в деветият месец

  • 3 545
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
# 1
  • Мнения: 2 013
Има. Родих на 10 декември, терминът ми беше на 15-и. Тръгна като есествено раждане, премина в секцио.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
 i аз родих в 9-я месец,моите близнаци.Беше планирано секцио.Дочаках си датата,часа.ВСичко!

# 3
  • Мнения: 87
Също родих в деветия месец една седмица преди термина-планирано секцио /ако не беше можеше и да си дочакам термина/  Laughing

# 4
  • Мнения: 216
И аз в началото на 9-я.... Първи бебок - нормално, втори брой - секцио:)

# 5
  • Мнения: 7 640
за кой девети месец питаш- календарен или лунарен  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 263
И аз в 38 седмица, планирано секцио, ма си мисля все, че щях да дочакам и повече Simple Smile.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 446
Аз също - 38седмица - 20дни преди термин. Секциото беше планирано за 6 август, но те избързаха и се родиха на 5-ти. Grinning

# 8
  • Мнения: 155
Аз родих със секцио в 37 седмица. Кой месец беше точно това  newsm78, вече не помня  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 12
Аз родих в 38-ма седмица-планирано секцио.

# 10
  • София
  • Мнения: 148
И аз родих в началото на 9-я месец,22 дни преди термина със секцио ама не беше много планирано Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 965
Братовчедката на мъжа ми дори преноси нейните с няколко дни, а после роди нормално 2 момченца (3700 и 3750 г. - направо отгледани деца Grinning).

Аз родих в последната седмица от 8-мия месец.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 580
        И моите ги родих планирано секцио 10 дни преди термина.

# 13
  • Мнения: 2 022
И аз също  - планирано секцио в края на 37 г. с.

# 14
  • Мнения: 141
39 СЕДМИЦА, ПЛАНОВО СЕКЦИО.

# 15
  • Линдау
  • Мнения: 72
Моите са родени 16 дни преди термин с непланирано секцио

# 16
  • София
  • Мнения: 1 951
И аз в 38 седмица, планирано секцио, ма си мисля все, че щях да дочакам и повече Simple Smile.
СЪЩОТО!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Аз родих 9 дена преди термина-първо щеше да е нормално раждане,но като не се разбраха кой да излезе първи след 6 часа ми направиха секцио,3150 и 2900 кг -и от тогава все сме така,не могат да се разберат кой да е пръв Laughing

# 18
  • Мнения: 903
Аз родих 21 дена преди термина - 1,850 и 2,250кг. - нормално раждане.

# 19
  • Мнения: 123
17 дни преди тремина, нормално раждане Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 1 110
Аз първата седмица на деветия месец, планирано секцио, мисля че щяха и още да изкарат, но така прецениха лекарите...  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 1 744
Термина ми беше на 25,04,, а родих на 04,04, нормално.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 559
Аз първата седмица на деветия месец, планирано секцио, мисля че щяха и още да изкарат, но така прецениха лекарите...  Sunglasses
същото

# 23
  • Мнения: 134
Да се запиша и аз - 38 г.с. , но и аз мисля, че можеше и още да издържат. Предизвикано, но иначе нормално раждане.

# 24
  • Мнения: 243
Аз също. Планирано секцио 20 дни преди термина Laughing

# 25
  • Мнения: 826
Родих 10 дни преди термина,планирано секцио.

# 26
  • София
  • Мнения: 12 229
   20 дни преди термина ми изтекоха водите и ми направиха секцио. Мадамите си бяха добре по 2,5 кг и изобщо не стояха в кувъози. От 2 -3 ден си бяха вече при мен  Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 291
Аз също родих в 9-ти месец - 13 дни преди термина, планирано секцио Grinning

# 28
  • Мнения: 255
Родих в деветия 36г.с и 4 дена което си е цяла седмица от деветия или казано по
друг начин 23 дена преди термина с планирано секцио Laughing

# 29
  • България-София
  • Мнения: 573
37-ма седмица, предизвикано, нормално раждане. Иначе повече щяха да си седят на мама в корема.

# 30
  • Мнения: 138
терминът ми беше на 20 февруари, аз ги родих на 1 февруари, секцио, планирано. беше ме много шубе, тъй като до тогава не бях стъпвала в болница, но всичко мина добре. а и попаднах на готини мадами в стаята. поздрави на всички, които са родени на 1 февруари 2005г.

# 31
  • Мнения: 78
Моя термин беше за 15 септември 2006 изтекоха ми водите и със секцио родих на 15 август,но понеже ми беше объркан термина с един ден  значи съм родила на първия ден от 9-тия месец,така пише и в дебелите книги... още на първия ден от деветия е нормално да се ражда и детето ще е добре,и аз бях казала че ще родя точно тога и така направих Simple Smile  макар че в болницата се изумих понеже аз като родила в 9-тия бях изключение,и то не защото бях с близнзци всички други с които се запознах с ппо едно бебче бяха родили в 7-мия и преди него....ужас
Макар че се прибрах от родилния само с момиченце..,нещастието с момченцето ми не беше заради момента на раждане,а и от специалисти знам че близнаците в 36 г.с. се водят доносени

# 32
  • Мнения: 7 640
Либра, колко съм мислила за теб, страшно хубаво, че се появи!
Нали няма да изоставиш нашия подфорум Hug

# 33
  • Мнения: 7 803
Либра, колко съм мислила за теб, страшно хубаво, че се появи!
Нали няма да изоставиш нашия подфорум Hug
подкрепям полар4ето, тук си добре до6ла винаги  Hug

Общи условия

Активация на акаунт