Преброяване на женските странности

  • 5 674
  • 135
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 877
направо ще откача, докато чета тая тема. нищо от посочените неща не важи за мен.
дали пък това не е моята странност - че нямам странности  newsm78
започвам да се самоизследвам... Thinking
Yanita, и аз така.

# 76
  • Мнения: 7 640
Преди да вдигна телефона, се привеждам в приличен вид. /Оправям си косата, приглаждам си дрешките.../ И понякога, докато вдигна слушалката, отсреща вече са затворили. doh

водиш класацията hahaha

Аз пък не обичам да ям десерт на нераздигната маса с трохи Crossing Arms и да слагам мокри съдове на сушилото, ако има там вече изсъхнали Laughing

# 77
  • Мнения: 4 778
Неприятно ми е да готвя нещо ( палачинки ли,пържени картофи ли ...) и някой през пет минути да идва и да изяжда това,което е готово до момента.
Неприятно ми е да влизам боса в мокра баня ( преди още да съм пуснала душа ).
От трите възглавници съм си избрала една своя, която си има точно определена форма и не понасям да ми я взимат.
Изхвърлям пепелника след всяка втора изпушена цигара ( гледката на препълнен пепелник ме отвращава ).

# 78
  • Мнения: 819
Преди няколко месеца имаше подобна тема.Тогава се оказа,че половината форумки са щипкоманиачки hang.Аз например винаги си броя глътките докато пия нещо.Шантаво и досадно е,но не мога да спра да го правя. Crazy

 ooooh!  Joy е те това си мислех, че само аз го правя...и май не бих си признала, че не ми се струва много нормално #Crazy Но го правя несъзнателно hahaha newsm78

# 79
  • Мнения: 15 619
Има и още..., сега, обаче се сетих за едно, което за мен не е странно, но ми е направило впечатление, че само аз го правя така: Докато ям /закуска, обед или вечеря - важи и за трите/, не мога да пия нито безалкохолно, нито алкохолно. хората си пият ракията и си хапват салата и след това минават на друго, пък аз опатквам салатата и всичко друго и когато приключа с хапването, тогава мога да пийна... Просто навик. newsm78

# 80
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз пък обичам да се разхождам из гробище. Много ми е интересно. Чета надписите по надгробните плочи и пресмятам колко години е живял човека.
Това ми е останало от детството. Май съм прекалила с книгите.
Преди две години със сина ми си направихме велоразходка до новото горнобанско гробище. И на него му беше интересно. Дали се предава ...

 Shocked

Иначе преди да излезна от нас проверявам по 10 пъти ютията, фурната, котлона, пресата за коса и т.н. дали са изключени. Нищо, че може от 2 седмици да не съм гладила...
Друго, което супер ме дразни, е като говоря по тел., някой да ми суфлира- един вид да говоря и слушам двама едновременно.
Много мразя да пия с още някой от едно шише.

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 15:16 от Umma

# 81
  • Мнения: 2 070
лелеее, някой ме стресирахте честно...  newsm78

Аз почти за нищо не се сещам... В една друга тема си го бях казала - обичам да спя от външната страна на леглото, в студентските години сядах винаги на края на катедрата, че нещо ме хващаше клаустрофобията по средата между толкова хора... Ей такива.. Свободолюбива съм, не обичам в някои моменти да ми влизат в личното пространство, не обичам да съм натясно...

# 82
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хайде, и аз съм от групичката на нещастниците без странности... Confused


# 83
  • Мнения: 2 070
Забравих да кажа - обичам аз да вдигам телефона... От малка като звънне и викам  "аз ще вдигна", не че някой се е затичал, при положение, че знаят, че аз ще го направя, но аз явно се застраховам... И така по навик....И от любопитство...

# 84
  • Мнения: 1 546
Хич не обичам да се храня с червило на устните! Embarassed Като се прибера в къщи първата ми табота е да си махна червилото и често като сме на гости или хапваме някъде навън си избърсвам червилото със салфетка и като свърша пак си слагам.... Mr. Green

# 85
  • Мнения: 1 560
*Мразя някой да ми взима/пипа вещите, без да ми каже.
*Умирам да правя подаръци, но не и някой да ми иска нещо.
*Не обичам да ми обличат дрехите.
*Мразя да се храня с нови дрехи в къщи.
*Ако се накапя, ми се разваля настроението и дори ставам от масата и спирам да ям.

Мразя отворени врати на гардероби.
 П.П. С еднакъв аватар сме. Аз съм от месец с него, но ако държиш ще си го сменя. Пиши на лични какво си решила.

# 86
  • Мнения: 15 619
Хайде, и аз съм от групичката на нещастниците без странности... Confused



То бива, бива скромност, ама чак пък толкова! Mr. Green

# 87
  • Мнения: 75
Аз имам доста странности. Преди време като вървях и все нещо си бройках крачките, гледах плочки, пукнатини и си броях. Беше много налудничаво, отървах се, може би защото почнах да шофирам и не вървя толкова често пеша Simple Smile
Не мога да стоя в стаята и пердетата да не са оправени, при положение че всичко друго в къщата може и да е обърнато с главата надолу.
Най- неприятното ми обаче е свързано с определени форми. Не мога да понасям това на чесъна с мустаците, което остава като махнеш скилидките. Беля го със затворени очи. Още сума ти такива форми ме докарват до потрес, сърбежи по главата, гнус и... още не съм припадала де. Един таван на кино има , който не мога да погледна, а отскоро до същото състояние ме довежда пълен пепелник със забодени в него угарки (стърчащи нагоре). Освен това изглежда съм заразна, защото мъжът ми каза, че в седем сутринта бързал да събори угарките (не ме питайте защо не изхвърли цялото съдържание на пепелника), за да не го заваря така .

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 16:16 от klu

# 88
  • Мнения: 1 629
Говоря си сама, ако не си говоря - пея, като песните си ги композирам в момента, а текстът обикновено е на английски и освободен от смисъл.
Ако имам неща за правене/задачки/ангажименти лудвам. Колкото са повече, толкова повече се спичам и ги намразвам, независимо дали са приятни или не.

# 89
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073

Не обичам,да ми се мажат с тоалетните принадлежности,гланцовете и да ми искат дъвка!Всички мой близки и познати го знаят и избягват да го правят ,но понякога се шегуват с мен!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт