Всъщност - пола има ли значение????

  • 2 973
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Има ли значение за вас какво дете-деца ще имате? Момиче или момче! чувала съм майки,които искат да имат момиче, чувала съм и такива,които искат да имат момче?

Придавате ли някакво значение на пола на вашите деца?

Признавам си,че аз много горещо желаех децата ми да са точно така както са в момента! Исках първо момче - просто защото исках момче, после исках момиче - защото татито ни желаеше момиче и най-накрая и аз и татито искахме момче! Каквото си пожелахме - това имаме! Не че ако бяха по друг начин децата бихме имали нещо против! Но просто споделям част от мечтите си, все пак си мисля,че всяка от нас поне мъничко има някакво вътрешно желание какво детенце да има. А и май първите майчини интуиции се оказват вярни!



Споделете как бе при вас! Пола за мен няма никакво значение! Ако бяха момичета - щях да ги обичам, ако бяха момчета - пак бих ги обичала, обичам ги и както са сега - просто защото са моите деца!

Споделям това и с оглед,че едно време за дете се е брояло момчето! Просто - надскочили ли сме бабите си, че защо не и родителите си в начина на мислене?

Не искам с никой да се конфронтирам кой пол го смятам по-по-най-. Любопитно ми е вие какво ще споделите от вашия опит, интересни случки от вашия край!
На мен скоро ми разказаха интересен случай. Ражда се бебе в едно семейство и бабата съобщава на другата баба,че се е родило дългоочакваното внуче - Свате, дете си имаме! И другата баба - Ама какво е? Нашата баба - Ами нали ти казах - дете си имаме!  Просто когато в този край се е кажело дете се е разбирало момче! момичето си е било момиче!

Последна редакция: пт, 01 дек 2006, 23:27 от Мама Цоцоланка

# 1
  • Мнения: 2 498
Винаги съм искала да имам 2 дъщери и благодаря на Бог, че ме дари с тези прекрасни създания.....
Първата ми бременност я прекъснаха по мед. показания и плода беше момче....и до ден днешен си мисля, че е станало по моя вина т.к . за момче неисках и да чуя.....

# 2
  • Мнения: 186
Когато забременях с първото ми дете, много исках да е със сини очи. Мъжът ми си мечтаеше за син. Роди се Емануил - със сини очи.
Втория път аз си мечтаех за момиче, мъжът ми също, защото вече имахме момче. Роди се дъщеря ни Свилена ( с кафеви очи).
Смятам се за късметлийка с тези деца. Усещам понякога хорската завист.
За третото - синът ми иска да е момче, но за сега е само в плановете ни. Wink
Много ме е яд на някои мъже, които се сърдят на жените си, че са им родили само момичета. За мен това е висша простотия. Close

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Абсолютно никакво значение нямаше за мен.Важното беше всичко да е наред.

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 958
За мен значение няма.
Исках дете, независимо какво. И имам сладко момченце. Живот и здраве да имаме и друго, пак няма да има значение. Важно е да са здрави и щастливи.
Наследник или наследница - всяко дете си е личност и индивидуалност.
А за бабите и дядовците - техните възгледи неможеш да ги промениш - едно си баба знае, едно си бае ... Едновремешните патриархално възпитание и разбирания ще трябва да минат години, докато се изкоренят.

# 5
  • Мнения: 2 567
Никога нито за мен, нито за съпруга ми е имало значение какъв ще е пола на децата ни.
Какво е значението дали е момче или момиче, нали е твоето дете. Най-важното здрави да са  Peace

Имам обаче три истории, в които се вижда, че това за предпочитания и то мъжки пол не са само от на бабите ни времето.

В единият случай, на един господин, който докато жена му раждала бил на карти с приятели, му съобщили, че е станал татко. Приятелите го питат "Какво е?", а той пренебрежително отвръща "Клекнало пикаещо".

Вторият е собствения ми баща. Като се ражда по - малката ми сестра, той тъкмо спял. Баба ми го буди, че му се родило детето. Той я пита "Какво е", тя му казва "Момиче". Той изпухтява разочаровано и продължава да си спи.

И третият е с една приятелка. Като родила, свекър и бил ядосан, че синът му имал по слаба воля и затова жена му родила момиче  ooooh!

# 6
  • Мнения: 1 448
Нямах предпочитания за пола  Laughing

# 7
  • Мнения: 7 914
искам (за сега) две разно-полови деца...ако първото е момче, ще е върхът....ама каквито и да са важното е да са здрави Peace

# 8
  • Мнения: 11 607
В единият случай, на един господин, който докато жена му раждала бил на карти с приятели, му съобщили, че е станал татко. Приятелите го питат "Какво е?", а той пренебрежително отвръща "Клекнало пикаещо".

Вторият е собствения ми баща. Като се ражда по - малката ми сестра, той тъкмо спял. Баба ми го буди, че му се родило детето. Той я пита "Какво е", тя му казва "Момиче". Той изпухтява разочаровано и продължава да си спи.

И третият е с една приятелка. Като родила, свекър и бил ядосан, че синът му имал по слаба воля и затова жена му родила момиче  ooooh!


Първата история е ...върхъ!!!!!! Ужас!

# 9
  • Мнения: 6 390
по принцип няма значение, много по важно е да са здрави!
обаче си мечтая за разни варианти евентуално да се получат Blush
Интересното беше, бабите как реагираха като разбраха, че чакаме бебето,
едната каза - аз искам да е момиче  Shocked
а другата точно обратното - дано е момче  Shocked
Laughing Laughing Laughing

# 10
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
    Аз мечтаех за момиченце,съпругът ми предпочиташе момче. В крайна сметка имаме девойче,но каквото и да беше-за нас пак щеше да си е най-прекрасното гардже.   Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 3 932
Уж съм над "тия неща", но тайно се надявам да ми се размине трети мъж в семейството...

# 12
  • Мнения: 5 183
Аз винаги съм си искала мом4енце да ми е първото дете, може би защото сестра ми си има мом4е и исках и аз едно такова създание - обожавам племенника си. Е, като забременях, се надявах на мом4е, но най-важното за мен беше да е живо и здраво бебето ми. Като разбрах, 4е ще имам мъжка рожба, бях много горда и щастлива, а татито - леееееки4ко разо4арован - той си ме4таел за щерка. Сега елате го вижте - влюбен е в сина си.  bowuu Mr. Green Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 9 990
Нагледала съм се и съм се наслушала на обидни реплики.Честно, не разбирам.Аз ще съм с две момичета, Живот и Здраве.За първото претенции не сме имали, таткото искаше момиче/ под искане нямам предвид някакви люти клетви/Сега с второто пак нямахме претенции, като ми казаха момиче-нямаше значение-важното е, да бъде здраво!На таткото му беше напрегнато докато му ог;ледат всичко и въздъхна радостно и облекчено, когато прегледът свърши и ни казаха, че са сега бебата се развива прекрасно-отличничка!
Но, какво беше учудването ми, когато в болницата още с първото една родилка "забравиха" да я приберат, защото беше с момиче, също се наслушах от възрастни хора реплики от сорта-е, хайде сега на мъжа ти и едно момче да родиш, че така не си е работа...ИЛи-не си майка, щом си с момиче/ защо-по-малко съм напъвала и по-малко съм изстрадала и  не ме е боляло ли?/Над тези неща съм, но понякога става обидно-и пред детето се говори, все е дно е второ качество някак...защото е момиченце.Отиваме вчера в градинката и на кафето продавачката ме пита-тазбра ли се какво ще е бебето-да, казвам гордо-момиченце! А тя-еее, жалко, нищо де....ама сконфузено такова.Е, питам я-защо жалко, какво му е лошото...та понякога, като ти кажат 5 пъти през деня подобна реплика и става кофти, но аз гледам да отбягвам подобни теми.

# 14
  • Мнения: 1 436
Имам обаче три истории, в които се вижда, че това за предпочитания и то мъжки пол не са само от на бабите ни времето.

И в моето семейство има подобна история. Като се родила майка ми (втора дъщеря), дядо ми отишъл на работа горд и с почерпка. Като колегите разбрали, че е още едно момиче, реакцията била "Ами за к'во толкова черпиш?"  #Crazy

А пък винаги като станеше дума, че моите родители искат трето дете, баба ми казваше "Ама защо? Нали си имате и момче, и момиче". Човек ще каже, че нашите събират деца и искат да са им различни серии Grinning.

Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 09:25 от Juturna

# 15
  • Мнения: 3 456
За мен няма значение пола

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 702
Вярно е, че най-важно от всичко е бебето да е здраво, но просто не можех да овладея желанието си да имам момиче.
Бях му харесала името Христиана още като влязох в гимназията. (14-15 годишна съм била)
Желанието ми се сбъдна  Heart Eyes

Към пола на второто дете сякаш нямах такива претенции - и двата варианта си имаха положителни страни според мен. А мъжът ми искаше пак да е момиче. Желанието му се сбъдна с Божидара  Heart Eyes

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не няма значение за мен. Децата са желани и са мои.

# 18
  • Мнения: 2 818
За първото нямах претенции, просто исках дете. За второто искам момче, но не държа много на това... и засега според всички прегледи ще е момче...

# 19
  • Мнения: 1 232
Не разбирам как някои хора могат да се навиват на всяка цена за определен пол на бебето,ние животи драве чакаме второ момиченце,толкова съм щастлива колкото ако имах и момченце.Е някак тайничко се надявах пак на момиче,но никога не съм се навивала.Особено се дразня на мои познати включително и близки ,които се втурват да ме "успокояват",че ехографа грешал и как на нейната приятелка,на шурито и на зетят....... дъщерята до последно казвали момиче пък то разбираш ли момче се родило,ей луда работа ви казвам.А сърдитите татковци пък са ми абсолютен фаворит,ми те на себе си да се сърдят от тях основно зависи ,ние нали сме носителки само на Х хромозома Grinning

# 20
  • Мнения: 259
Боже, ама какви са тези хора!?!?!

Мамчета от тези истории направо настръхнах... а пък имам и особена почит към Жената и всичко Женско в този свят...

/не че дядо ми, като се е родила майка ми - второ момиченце - не се е разсърдил и дори не е отишъл да види баба в родилното... Cry /

Имам основен въпрос: я да ми кажат най-вече мъжете тях кой ги е родил?!? Вероятно не са излезли от бащите си...

Признавам, че исках момиченце, но като ще имам момченце /всеки миг може да се появи  Party/ съм най-щастливата на света и ще си го обичам повече от всичко!

# 21
  • Мнения: 262
За мене най-важно е да са здрави децата и всичко да е безпроблемно. А за мъжа ми - той иска момичета. Е, не му е идея фикс. Засега мечтата му се е сбъднала наполовина.

# 22
  • Мнения: 6 461
За мен е без значение пола на детето.Важното е да са ми живи и здрави децата.
Много хора желаят от сърце деца ,но ги нямат ,а други седнали за пола на детето да се сърдят............. Crazy

# 23
  • Варна
  • Мнения: 567
Нито за мен, нито за съпруга ми имаше значение пола на бебето.
При нас беше голям майтап, защото моята лекарка в 4 и 5 месец виждаше момче на видеозона. В средата на 6 месец ходих на триизмерен и лекарят също беше убеден, че е момче.
От 7 месец вече казаха момиче. Но изобщо не съм се разочаровала. Най-важното беше да е живо и здраво детето.
Аз имах изключително тежка бременност и два пъти бях в болница за задържане. Та последната ми грижа беше пола на бебето.
Та така де, момиченце е и всички сме много щастливи (включително роднините).   Досега пред мен поне, никой не е споменавал, че жените са "втора ръка".

# 24
  • Мнения: 3 092
Това за момчетата че са хора , а момиченцата не за жалост има значение все още за много хора.Мен лично ме дразни безкрайно и го смятам за върха на простащината.
Важното е децата да са здрави  Peace
Иначе по темата -аз мен пола нямаше значение.А когато се върнахме у дома след като бяхме ходили на доктор и ни бяха казали че ще е момиче съпругът ми ме прегърна с думите - Ето гушнах си и двете мацки Grinning

# 25
  • Мнения: 205
Аз съм бременна с първа рожба и тя ше е момче, което много ме радва, защото аз и мажа ми искахме момче. Сега искам да е със сини очи като мен, хехехе нахална сам, но е хубаво човек да си иска и дано ми се сбъднат желанията след това.  Peace







-------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: нд, 03 дек 2006, 16:58 от Аурелия

# 26
  • Мнения: 364
Не, няма значение. За мен и таткото със сигурност беше така, от околните никой не си е "признал" за предпочитания.  А и при нас, подобно на Деди, по време на бременността ми лекарката казваше момче, а в родилния дом гушнах девойка.  Grinning

# 27
Аз исках момиче и момиче родих. Малката още не е направила 4 месеца ,а аз вече измислих име и за второто бебе-името е пак женско. Кой знае може пък да е някаква майчинска интуиция.
Ще видим

# 28
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Не, разбира се!

# 29
  • Мнения: 316
За мен няма ама абсолютно никакво значение, важното е децата ни да са живи и здрави  Hug
Мъжлето не иска да знае - ще чакаме изненадата след 4 месеца /дано всичко е наред/.

Моята баба /по бащина линия/ е била много сърдита първо, че ще има второ детенце в семейството /т.е. аз, защото първото вече било момче и напълно достатъчно/, имОтУ щял да се дели на две, разбирате ли  smile3511 Ама го преглътнали някак си старата генерация. И появила се моя милост и ми дали именце различно от това на въпросната баба. И пак сръдни и неволи и родителите ми трябвало на бърза ръка да измислят име започващо поне с нейната буква. Абе.....щура работа  newsm12
А сега бабите се радват толкова много, че кеф ми прави - момче или момиче няма никакво значение   love001

Поздрави!

# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мечтала съм си за здрави деца, без значение на пола им. Е, ако може да са "шаренки", още по-добре. Сбъдна ми се, но и да не беше, нямаше да има значение за мен и за баща им.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 590
Няма разбира се Peace Аз нямам никакви претенции какво да бъде. Иска ми се да имам и от двата пола по едно, а може и повече, стига да имаме възможност Simple Smile
Живо и здраво да е Praynig макар че нямам търпение вече да резбера пола  dance не че имам предпочитание, просто ми е любопитно Grinning

# 32
  • Мнения: 5 362
Разбира се,че не.Това са абсолютни отживелици и ориенталско-еснафски разбирания,според мен.

# 33
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
Аз също съм много против тези глуписти че детето било момче а момичето си било момиче  #2gunfire
Да си кажа чесно аз искам да бъде момче, защото ще ми бъде първо дете  Naughtyи така по ми харесва  таткото също иска момче но искам и непременно по нататъка да имам момиченце baby_neutral .
Сега всеки като ме види и казва че ще е момиче Laughing живот и здраве ще разбера след околу два месетца какво ще е със сигурност
Каквото и да е със сигурност много ще го обичаме

# 34
  • Мнения: 2 849
Не ,важно е било да се родят живи и здрави . Peace

# 35
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Абсолютно никакво значение!

# 36
  • Мнения: 216
Абсолютно никакво значение!
И АЗ съм на това мнение!

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
В интерес на истината много ми се искаше да е момиче,но сега даже съм щастлива ,че е момче, а за момиче ще помислим по-късно  Wink

# 38
  • Мнения: 11 009
Разбира се, че НЕ! Само да е живо и здраво. baby_neutral

# 39
  • Мнения: 3 478
За първото мнооого исках момиченце (такова и беше), който иска да ме плюе. За втория път съм абсолютно без претенции.

# 40
  • Мнения: 2 952
Исках първото да е момче  , а  второто - момиче .Досега  са като по поръчка........... Party
Глупостите  - настрана Mr. Green
Няма  значение.

# 41
  • Мнения: 1 555
Или момче, или моиче няма никакво значение, защото това е ДЕТЕТО ТИ !!! А една любяща майка не изразява чувствата си спрямо пола на детето си (макар че съм свидетел и на такива  ooooh!)

# 42
  • Мнения: 2 379
Az sam bremenna s parva rojba i tia she e momche, koeto mnogo me radva, zashtoto az i maja mi iskahme momche. Sega iskam da e sas sini ochi kato men, hehehe nahalna sam, no e hubavo chovek da si iska i dano mi se sbadnat jelaniata sled tova.  Peace
Мiao69, много ме учуди твоят постинг smile3506
По лентичката ти виждам, че сега си в 9 г.с.!!!
Как така вече знаете пола на детето?

А иначе по темата...
Ние си мечтаехме за момиче, обаче прогнозите са за мъж Grinning
Ами много сме щастливи!
Щастливи сме, понеже от прегледа стана ясно, че бебето се развива добре и живот и здраве ще имаме едно прекрасно детенце Heart Eyes
Девойката ще я теглим на втори тираж Wink

# 43
  • Мнения: 1 559
Не, никакво значение няма.
За второто си мисля, че на мъжът ми му се иска да е момиченце. Но дори и да не е, тъкмо после по-лесно ще водя преговори за трето. Laughing

# 44
  • Мнения: 321
  По принцип аз исках повече момиче, но ако беше момче пак щях да си го обичам.
  С моя мъж най- напред и двамата искахме момиче. Обаче един ден той се обърна и каза НЕ, АЗ ИСКАМ МОМчЕ, ДАНО ДА Е МОМчЕ. По късно разбрах защо, ако било момиче един ден щял да дойде някой "мухлъо" и да ни я вземе (ще отиде в чужда къще да живее), а ако е момче ще ти доведе снаха.    #2gunfire

  hahaha Joy Joy Joy

# 45
  • Мнения: 8 505
Да,има.Исках първо да имам момче(та),а накрая да глезя момиче.Е,не стана така,но бързо до приех.

# 46
  • София
  • Мнения: 35 990
Да имах предпочетания.
Сега вече просто искам дете без значение- момченце или момиченце. Praynig

# 47
  • Мнения: 3 360
Не-щастлива съм ,че си имам две моми Flutter,но ако бяха момчета нямаше да ги върна,де JoyНикога не съм имала предпочитания за пола Naughty

# 48
  • Мнения: 2 677
Не мога да кажа, че някога пола на детето е имал значение за мен. Знаех просто, че искам да имам бебе. Колкото и изтъркано да звучи - каквото и да е, да е живо и здраво. Просто някъде в средата на бременността си, преди да разберем пола, имах чувството, че е момченце. И щях да бъда малко разочарована, ако усещанията ми се окажеха фалшиви. Е, мъж се роди.  Laughing Сега ще работим за девойка!  Mr. Green
А конкретно за анкетата, гласувам с "не".  Peace

# 49
  • Мнения: 140
Като се замисля пола няма кой знае какво значение,но наистина много ми се иска да имам момче.Но каквото и да е,ще го обичам безмерно.

# 50
  • Мнения: X
Казаха ми само на един от прегледите,че ще е момченце. не е сигурно засега. Много ме изненадват претенциите на майка ми например, която иска внучка и само внучка...еми какво сега, внукът в детски дом ли да го дам?!
Таткото не реагира по никакъв начин на новината за пола- сигурен бил,че е момче. В "техния род" от 6 поколения се раждали само мъже, имало само по 1 син: иванчо-митко-иванчо-митко...  Joy

За мен всичко това са глупости, аз искам просто ЗДРАВО ДЕТЕ!

# 51
  • Мнения: 350
Здравейте, искаше ми се момче, но се оказа момиче. Така че ще си имаме малка радост в къщи. Мъчно ми е, че нашият татко въобще не реагира когато разбра пола, нито преди това се интересуваше.

# 52
  • Мнения: 407
Винаги съм мислила,че първото ми дете ще е момиче и бях малко разочарована когато разбрах,че ще си имаме момченце.От момента в който го видях толкова много го заобичах и сега се чудя на себе си,защо толкова настоявах да е момиченце.

# 53
  • Мнения: 505
Ами ние и двамата искахме първото да е момче - такова се и роди. За второто не се сещам за мъжа ми, но аз много държах да е момиче - такова се роди. Третото - все едно  Laughing Като ме питаха приятели какво искам да е - им казвах - Вече имаме две различни - това е бонус.  Laughing В интерес  на истината за последното си мислех, че ще е момче (докато се роди, не знаехме какво ще е), но мъжа ми се оказа с по-силен майчин инстинкт от мене Blush защото още преди да се роди бебето, каза - Абе купувай розови дрешки.  Sunglasses
Всъщност, най-важното е децата да са обичани, живи и здрави. Всичко останало са пълни глупости.  Hug

# 54
  • Мнения: 393
   Според мен има все повече мъже които искат момиченца.Баща ми и за двете със сестра ми е искал да сме момичета.Мъжът ми още като разбра че ще става татко каза че това ще е "на тати дъщеричката"-така и стана,той единствен позна,всички останали казваха момче.Аз исках момче защото винаги съм си мечтала за по-голям брат и исках второто да е момиче.Сега за второто от самото начало имам усещането,че ще е момиче,каката също иска сестричка,но последния път на ехографа докторката каза,че май ще е момче.Каквото и да е ще си е нашето бебче,да е живо и здраво. Grinning

# 55
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Винаги съм искала да си имам МОМИЧЕНЦЕ!
    Разбира се ако бях родила момче, нямаше да се разсърдя, просто много скоро щеше да има втори опит!
Сега си имам момиче, но пък ми се иска да си имам и момченце, така че............

# 56
  • Мнения: 8 769
Много преди да родя исках да имам дете, което да е момче (или ако имам деца, то поне едно от тях да е момче). Така си бях наумила-смятах че мъжете много по-лесно се справят в живота и много повече врати са отворени за тях.
Е, първородното ми дете е момиче и нито за миг не съжалих, че е такова. Дори бях изключително горда и щастлива с нея. Съпругът ми също.
Когато забременях за втори път, вече не ми пукаше какво ще е-само исках да е здраво. Е, добре дошло, ако е момче. Така и стана.
Съпругът ми има колега, чието първо дете е момиче, а второто се роди съвсем наскоро-момче. Идвайки в офиса да черпи за момченцето, изрича репликите: "Е, този път взехме поправителния"... ooooh!
Други наши приятели-детенцето им е колкото синът ми, три месеца по-малко. По време на цялата бременност съпругът не даваше дума да се обели за момиче-той бил майстор и било абсурдно да е направил нещо различно от момче....Е, да, ама накрая излезе девойка....
Честно, не мога да ги разбера такива хора.

# 57
  • София
  • Мнения: 969
искам (за сега) две разно-полови деца...ако първото е момче, ще е върхът....ама каквито и да са важното е да са здрави Peace
и аз така  Peace
винаги съм искала да имам първо момче, после момиче. засега доки каза момче, но ще видим. и момиченце да е много ще се радвам. пък за после ще му мислим  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 1 183
Аз също бих искала момче и момиче,но засега се очертава първото да е момиче Peace

# 59
  • Мнения: 686
Няма никакво значение - да е живо и здраво. А когато попитах съвсем сериозно съпруга ми какво иска, той каза "Няма значение, само да не е негърче"  newsm78
Не че е расист, просто и двамата сме със светли очи и коси.
Макар че, признавам си, и двамата искаме момиче.

# 60
  • Мнения: 1 666
Исках единствено и само детето ми да е живо и здраво!
Но и интуицията, че ще е момче не ме излъга  Wink

# 61
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Никога не съм имала претенции относно пола на детето ми. Интересно е, че през време на бременността ми ходих няколко пъти на видеозон и то не при един и същ доктор. Все ми викаха, че бебето ще е момче. Даже като раждах, по тоновете ли, по какво ли, акушерките също бяха сигурни, че ще родя момче. А като родих малката ми принцеска, самите те учудено възкликнаха:"А, женско е...". Въпреки всичко обаче аз изобщо не се бях настроила за момче, важното за мен беше да е живо и здраво. С имена се бяхме подготвили и за двата варианта. Таткото също беше много щастлив, даже казва, че ако имаме второ, иска пак да е момиче. Аз лично мисля, че е най-добре да си имаш и момиче, и момче, но то си е Божа работа.

# 62
  • Мнения: 6 623
Исках момиченце ,но Сашито няма да го  върна я  Joy Joy Joy

# 63
  • София
  • Мнения: 5 079
Исках момче, просто бях сигурна, че ще е момче първото ни бебче - сънувах го, чувствах го... Мъжът ми винаги е искал момиче.  Laughing Не че има някакво значение, просто - настройка някаква. Така лека - полека почнах да мисля за второто (живот и здраве) в женски род.  Wink
Каквото и да е - рожбичка е, няма как да не го обичаш, но пълното родителско щастие и удовлетвореност май наистина се постигат с "нашарени" деца. Ще поживеем и ще видим. Mr. Green

# 64
  • Мнения: 1 059
Нямаше никакво значение

# 65
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Гласувах с НЕ Naughty
Докато бременеех preggo  и двамата с мъжа ми искахме да е момиче 4470, в 5-ти месец докторът каза- момче smile3539, ние се спогледахме, усмихнахме и приехме добре новината! След това в 7,8 и 9 месец винаги казваше момче и толкова вече бях свикнала с тази мисъл, че си казах- ами ако е момиче, как ще свикна Crazy
Роди се едно сладко момченце и се моля да ми е живо и здраво! Praynig Heart Eyes baby_neutral Сега не го заменям и за сто момичета! Hug Другото бихме искали да е момиче, но каквото е решил Господ, важното е всичко да е наред! Peace

# 66
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Мда,исках момче.
Имам момиченце.
Само да е живо и здраво-второто дано е мъжко поне. Wink

# 67
  • Мнения: 372
Абсолютно никакво знач., важно бе вс. с бебо да е наред  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 1 273
Преди да забременея ,много исках да имам момче. Сега когато забременях ми е все тая, само да всичко да е наред. newsm17


P.S.Между другото съм бременна с момче newsm62

# 69
  • Мнения: 3 069
Всъщност за мен има.
Ното за секунда не съм пожелавала момиче и за моя радост желанието ми сбъдна!

# 70
  • Мнения: 36 000
живо и здраво!

# 71
  • Мнения: 5 140
Не за мен няма никакво значение.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 244
Ние сме ги намислили нещата така: Първо момче, а после момиче, за да си има батко, който да я пази  Joy

Но всъщност няма абсолютно никакво значение. Даже и интуицията ми не работи, каквото дойде - важното е да е живо и здраво. И таткото е на такова мнение. Той се е зарекъл да са няколко, без значение в какъв порядък.  Laughing

# 73
  • Мнения: 164
Всички ще се съгласят,че щом е живо и здраво няма никакво значение. Все пак то си е моята душичка и пола по никакъв начин не би ме накарало да го обичам повече или по- малко.

# 74
  • София
  • Мнения: 3 064
5 години го чаках това дете, сега пък и претенции - я какво ми е хубаво момчето Mr. Green

Искам, обаче и момиченце! Но и още едно момче няма да откажа... Да са живи и здрави децата, пък от какъв пол, няма значение.

В интерес на истината, в момента, в който го родих, си помислих "Слава Богу, няма да се мъчи така..."

# 75
  • Плевен
  • Мнения: 973
За мен няма никакво значение, важното да е живо и здраво! Но таткото се оказа орисница случайно или не. Когато е зачената, точно след акта той ми целуна коремчето и каза "На тати принцесата" След време като разбрах, че съм бременна единствения възможен вариант беше от този акт да е станало бебчето !

# 76
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
никога не е имало значение дали ще имаме момиче или момче;
децата са дар;
за мен разделения по пол е най-малкото малоумие и простотия.
крайна съм, но това е моята позиция.

# 77
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Аз винаги съм искала първото бебче да е момченце по ред причини,но мъжът ми винаги е искал една малка сладка принцеска както казва той.Тайно през цялото време си мислех че ще имам момченце може би защото ми беше мечта,но майчиното чувство ми крещеше момиче.Колкото повече време минаваше и мъжът ми говореше на бебето в женски род толкова по силно започнах да си мечтая за момиченце.Дори си представях нежната картинка баща хванал за ръка малката си принцеса.Е имам си момиченце и не съжалявам и за миг след като видях колко е щастлив мъжът ми и как нежно стои пред креватчето и я гледа,с каква любов и говори.
Истината е че няма значение какво ще е детето важно е да е живо и зрдаво.Люботва те връхлита в момента в който го видиш

# 78
  • Мнения: 2 577
Да са живи и здрави!!!
Това е най важното Peace

а аз за мой късмет си имам и момче и момиче

Общи условия

Активация на акаунт