Покажете сега и красиво украсените си коледни елхички!

  • 8 015
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 835
Благодаря, ти Ели. Мога да работя с търсачката, но в случая пуснах темата, по-скоро с идеята, да създам коледно настроение. Няма проблем, не е толкова важно. А другата тема, наистина не съм я видяла, въпреки, че потърсих , да проверя дали няма вече пусната подобна тема.
Благодаря, за линковете и отговора, не го очаквах.   bouquet

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Рано ми е на мен още за елха. Нещо не ме е обхванало коледното настроение. С тези мъгли навън и липсата на сняг  Tired Все до Бъдни вечер ще я украсим, може би около 20- ти...

# 32
  • Мнения: 4 390
Ето и нашата.

# 33
# 34
  • Мнения: 2 897
Много красиви елхи   bouquet
Аз ще се включа по-късно,не съм готова още...

# 35
  • София
  • Мнения: 1 155
Ето и нашата:

Украсих миналата седмица още  Simple Smile

# 36
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ето и нашата - само дъждеца не съм сложила, защото първо ще сложа лампичките. Старите не светят. На пердето съм закачила бродираната от мен поща, където утре ще оставим писмото за дядо Коледа, а през нощта джуджетата ще го вземат. Laughing
А и не обръщайте внимание (е, след като го споменах, ще обърнете, но нищо) на пакетите с брашно, с които притискам краката на елхата, за стабирност- утре ще ги покрия с бяла покривка.



# 37
  • Мнения: 780
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=1677562
това е нашата - възможно по-високо  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 686
Ето и нашата елхичка!

# 39
# 40
  • Мнения: 4 187


В момента разполагам само с тази снимка . Ще я снимам  прегледно по -късно  Grinning!

# 41
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не е ли рано още за украсата? Като украсим сега елхата и я сложим на топло в стаята до коледа ще е окапала.

# 42
  • ново
  • Мнения: 5 964
Ето и нашата елха, украсявала я е щерката  Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 2 044
Лампичките не се виждат,а и снимката нещо не излезна хубава,ама на живо ми е много красива Crazy

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
danielad, и на снимка ти е много красива  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт