Какво колекционирате?

  • 15 360
  • 117
  •   1
Отговори
# 75
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Сега колекционирам детските усмивки на сина ми...
Преди години минах през хартийки от дъвки, салфетки, захарчета от навсякъде по света и готини хотели...Все боклуци от този сорт.
За момента освен всичко свързано със сина ми, колекционирам и масла аромати от екзотични растения.Вече имам към 30 флакончета Grinning

# 76
  • Мнения: 3 647
сега се сетих че и лъжички за кафе тези пласмасовите - имам над 500  Embarassed

# 77
събирам календарчета.ако някой има за размяна да се обади

# 78
събирам календарчета.ако някой има за размяна да се обади,nalko1@abv.bg

# 79
  • Мнения: 17
Аз пък събирам сапуни.Някой друг да събира?Много ме кафи да ги мириша,но мисля да почвам да ги ползвам.Но,не е много сигурно.Simple Smile

# 80
  • Мнения: 634
Сега се сетих, че като бях ученичка събирах захарчета от кафето преди училище Blush Всичките ми съученички пиеха кафето без захар и аз- в джоба. Като направих равносметката- 3.500 кг Mr. Green

Всеки път като мина през Мола и ми се приисква да си събирам свещи-така миришат прекрасно..

# 81
  • Мнения: 315
здравейте,
много е готини да си събираш разни неща.Като малка събирах опаковки от шоколади,бонбони,дъвки,вафли и т.н.Сега като ги разглеждам са много интересни.Напоследък пък си купувам интересни фигурки-имам моряче,слон,калинка,снежен човек,мишка и други.

# 82
  • Мнения: 27 524
Фигурки от малахит.

# 83
  • Мнения: 2 591
напоследък май цветя  Blush

# 84
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Здравейте, аз колекционирам малки фигурки на слончета и фонокарти.

# 85
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Едно време колекционирах фонокарти, но вече загубих интерес. Даже обмислях да ги хвърля наскоро, но мъжа ми се скара Laughing
ако пак решиш да ги изхвърлиш се обади Laughing

# 86
  • Мнения: 1 906
Като малка събирах кутии от цигари. Бях напълнила кашон от телевизор  Laughing. После като поотраснах колекционирах календарчетa и опаковки от шоколади. Вече ученичка пък си събирах захарчета.
Сега трупам книги в електронен вариант. Имам на 10 GB!!!

# 87
  • Мнения: 222
И аз да се включа към миналите през фазата "салфетки, календарчета и картинки от дъвки".
От няколко години се прехвърлих на цветя и камъчета. Май никой не спомена камъчета, а със сигурност има сред вас такива, които си вземат по камъче(та) от разни места, на които са били. В един момент започнах да забравям кои от къде са, та вече са ми с бележки  newsm78

# 88
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 825
Furby права си. Аз също събирам камъчета. Някой да ми напомнят къде съм ходила (но и аз вече забравям), други защото ми харесва формата им и евентуално мога да ги изрисувам Wink

# 89
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Камъчета събирах по едно време като малка. Но не от определени места а просто защото ми харесваха. Имам камъни с няколко вида мрамор, слюда, камъче със златни жилки, разни други красиви. В училище ги носих в часовете по география. Сега съм ги забравила някъде из апартамента на майка ми.
Хихихи...мъжа ми ми донесе камъче от Алабама и пясък от плажа на Сан Диего - Калифорния  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт