Събувате ли си чорапите? (неделно-развлекателна)

  • 7 788
  • 111
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 956
При толкова гинеколози съм била и мъже и жени,че изобщо не ми прави впечетление блузата , камо ли да я придърпвам...минавам , сядам и толкоз...а за чорапките- ми май не ги събувам...ама има и случаи,в които съм ги махала си спомням-незнам причината  newsm78

# 46
  • Мнения: 7 723

newsm78С каквато съм отишла .Рзлична е всеки път Mr. Green
А когато съм с късичка е много неприятно това придърпване на блузката  до като прелитна до магарето...... Crazy


............а ако ти се наложи да чакаш, докато доктора смени лигнина, от предишната е кофти, а Shocked
с присвито в колянцето едно краче пред другото Whistling Whistling

......... Whistlingна мене ми се е случвало Whistling

 

# 47
  • Мнения: 373
 Не , не си ги събувам , защото след това гледам да се облека възможно най-скорострелно. Embarassed А за блузката...ужасно безпомощна се чувствам по голо дупе, особено ако разни други гинеколози  #Crazy циркулират из кабинетите и се правят , че уж не ме забелязват Sick .Направо ми се приисква да се изпаря ... Whistling

# 48
  • Мнения: 6 461
............а ако ти се наложи да чакаш, докато доктора смени лигнина, от предишната е кофти, а Shocked
с присвито в колянцето едно краче пред другото Whistling Whistling
......... Whistlingна мене ми се е случвало Whistling
Mr. Green PraynigСлава богу като отида не се налага да чакам да сменя лигнина от предната.... Praynig Mr. Green
 FlutterИзчаквам само да сложи за мен....... Sunglasses

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 19:33 от дими

# 49
  • Мнения: 2 631
 Joy Joy Joy
Голям майтап! hahaha
Никога не ми е правело впечатление...
От години ходя при една и съща гинеколожка, около 50 годишна жена, при нея раждах и двата пъти. Ужасно близка я чувствам, та със или без чорапки - все тая!
Като се замисля, че и двата пъти, като ми правеха секциото бях с чорапки, т.к. съм зиморничава, май е доста нелепо, но пък ти е топличко! Wink

И как така, докато изчаквате - по голо дупе!?  Sick Нима вратата е отворена, докато сте вътре, или наведнъж влизат по няколко жени!? Shocked
Май се отплеснах от темата...

# 50
  • София
  • Мнения: 35 943
Без чорапи с къса блуза  Wink

# 51
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Страшна тема smile3532Накара ме да се замисля........не не си ги събувам,но съм се чудела дали му миришат на лекаря Joy

# 52
# 53
  • Мнения: 295
Събувам ги. Нали трябва да ми види педикюра. Simple Smile

# 54
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Не ги събувам  Grinning

# 55
  • Мнения: 750

Ох, имам едни такива, малки са, ама ми се свличат. Ако има сложа жартиери си представям гледката на прегледа... Сега ме запалихте да търся други. И ще ходя с тях на преглед Stop
За протокола- не си събувам чорапите зимно време. Лятото не нося чорапи. Ама да си кажа, че въпреки, че ходя при жена гинеколог, винаги ми е било кофти да се дотътря до магарето по задник и по чорапи. Наистина, да дадат по някакви неща, че барем предницата и задницата да си закрием до магарето, Още повече, че в тези кабинети колегите си нахълтват без да чукат. Ми идвало ми е в такива моменти да се свия и да си издърпам блузата надолу.

# 56
  • Мнения: 382
Наистина ме развеселихте с тази темичка JoyИ аз не се бях замисляла над въпроса.
Когато съм с чорапки не си ги събувам,но ако съм с чоропогащник,няма начин просто.А иначе и на мен ми е доста неловко притичването по голо дупе Embarassed

# 57
  • София
  • Мнения: 245
Да, събувам ги. А по повод блузката се сещам за един случай, който ми разказа веднъж моя гинеколог (мъж е  Wink).
Някаква негова пациентка завела майка си на преглед при него. Говорили, каквото говорили, след което Докито я изпратил да се съблече. Идва бабата при него и оп - чистак гола  newsm62, та се чудил човекът да се смее ли, да плаче ли от гледката...

# 58
  • Мнения: 1 272
Винаги Joy

# 59
  • София
  • Мнения: 4 588
Да, събувам ги. А по повод блузката се сещам за един случай, който ми разказа веднъж моя гинеколог (мъж е  Wink).
Някаква негова пациентка завела майка си на преглед при него. Говорили, каквото говорили, след което Докито я изпратил да се съблече. Идва бабата при него и оп - чистак гола  newsm62, та се чудил човекът да се смее ли, да плаче ли от гледката...
  hahaha hahaha hahaha
И аз не ги събувам. Да има как облечена ще седна, пък камо ли чорапите да си събувам. Joy Joy И  аз също много мразя да ходя до магарето по голо дупе, а и ме е срам малки честно казано. Embarassed
А за блузите-с каквото ми падне, не ги подбирам специално за случая. Simple Smile

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 19:47 от passion

Общи условия

Активация на акаунт