Нови придобивки в козметичната ви чантичка

  • 26 285
  • 412
  •   1
Отговори
# 360
  • Перник
  • Мнения: 195
Демакиатор 2 в 1 Galenic  Blush
Наскоро го открих - черен молив за очи с огледален ефект - сиреч не стои така грубо черно , а сякаш металик и много много дълбоко ...не мога да го обясня ,но ефекта еее.... Peace особено за опушени очи .......на Буржоа
Стъклена пила за нокти на Solingen
Крем п/в изпотяване на Biotherm - струва си всяка стотинка  Praynig

Може ли да кажеш малко повече за този молив с огледален ефект?Каква му е цената и къде може да се намери?Има ли други цветове?  bouquet

# 361
# 362
  • Мнения: 311
спиралата  на Max Factor 2000 калории с извитата четчица
кремче на Eucerin hidro-protect-много съм доволна
 Armani-Mania i Code-направо са страхотни

# 363
  • Мнения: 619
Днес си купих нов гланц Бруклин Номер 16:) Бледорозов.МНОГО СЪМ ДОВОЛНА от цвета.... то трайността няма какво да я хваля ама за 2.30 толкоз Wink

# 364
  • Мнения: 661
Червило, лак и лакочистител. И трите неща са на ESSENCE.

# 365
  • Мнения: 4 371
Крем за ръце на Ейвън, за застаряващи ръце Laughing
Преди имах една пухкавост на ръцете(не дебели), която се позагуби последните години. Та надеждата ми е в крема #Silly

# 366
  • Мнения: 2 575
Крем за ръце на Ейвън, за застаряващи ръце Laughing
Преди имах една пухкавост на ръцете(не дебели), която се позагуби последните години. Та надеждата ми е в крема #Silly

ха-ха - колко познато звучи!!! - все едно за мен говориш Rolling Eyes Sad
И аз така - вчера поисках в магазина крем за по-застарели ръце и ми се смяха, ама направо паднаха продавачките Laughing
Та не успях да си взема Glysolid - беше свършил и взех някакъв невен на Dr.Scheller, който хич не е лош  Naughty

# 367
  • Sofia
  • Мнения: 7 030
Наскоро го открих - черен молив за очи с огледален ефект - сиреч не стои така грубо черно , а сякаш металик и много много дълбоко ...не мога да го обясня ,но ефекта еее.... Peace особено за опушени очи .......на Буржоа


Може ли да кажеш малко повече за този молив с огледален ефект?Каква му е цената и къде може да се намери?Има ли други цветове?  bouquet

Ako e този, за който си мисля - черен молив с брокат, много хубаво стои - струва 7 лв. , има го в Бонжур и магазините, които продават Буржоа.
Има и в други цветове - лилаво, зелено, бяло, тъмно и светло синьо...

# 368
  • София
  • Мнения: 1 481
Hypnose на Lancome-черна
Дневен крем Olay Complete
Olay Regenerist- нощен



За Olay съм особено щастлива.

# 369
  • Мнения: 61
Крем за ръце на Ейвън, за застаряващи ръце Laughing
Преди имах една пухкавост на ръцете(не дебели), която се позагуби последните години. Та надеждата ми е в крема #Silly

ха-ха - колко познато звучи!!! - все едно за мен говориш Rolling Eyes Sad
И аз така - вчера поисках в магазина крем за по-застарели ръце и ми се смяха, ама направо паднаха продавачките Laughing
Та не успях да си взема Glysolid - беше свършил и взех някакъв невен на Dr.Scheller, който хич не е лош  Naughty
 разбирам ви напълно! Аз си взех нощен крем за ръце със спа ефект на Орифлейм - кожата става мека и гладка,много съм доволна

# 370
  • Мнения: 61
аз си взех крем за корем на орифлейм. Пише да се слага по 2 пъти на ден, е аз не съм толкова редовна, но пак има разлика:)
лятото ще показваме коремчета:))
http://www.vivaoriflame.com/index.php?option=com_content&tas … d=6&Itemid=37

# 371
  • Перник
  • Мнения: 195
Ето и моите покупки засега Wink







  с блестящи частици

 средния цвят

А също и молив за очи на Miss Claire,хипо алергичен и изцяло от натурални продукти.

За сега е това от мен Simple Smile

# 372
  • София
  • Мнения: 4 788
Ето и моите покупки засега Wink   с блестящи частици

От Бг ли си го купила? Никъде не съм виждала тук декоративна козметика на Нивеа. И хубав ли е фдт-а? Crazy

# 373
  • Перник
  • Мнения: 195
Ето и моите покупки засега Wink   с блестящи частици

От Бг ли си го купила? Никъде не съм виждала тук декоративна козметика на Нивеа. И хубав ли е фдт-а? Crazy

За съжаление,не е от тук.Купувам си декоративна козметика на Нивеа като ходя на гости на нашите в Португалия.На мен много ми харесва,наистина има блестящи частици и като се нанесе стои много нежно.По принцип съм доволна от цялата им козметика-ползвала съм спирали,червила,гланцове и лакове.  bouquet

# 374
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Интересно тука защо няма декоративна козметика на Нивеа  Thinking

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт