раждането в Бургаска болница?

  • 22 579
  • 254
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 035
и аз ще подкрепя Георгиев  Peace
дадохме му 150лв и то от благодарност  Praynig
нито една ст не си е искал,а направи мн за мен.
за Ангелов всички знаем,4е е изнудвач и няма стигане.....все пари иска,аман от таквиз ми ти доктори.  #2gunfire  #Cussing out  #2gunfire

# 16
  • Мнения: 139
За хлебарките в родилно: родих на 3-ти ноември тази година. Едната вечер в родилното малката се размрънка и аз посягам да и  дам вода и като вдигам шишето една хлебарка изпълзя от него и почна да и лази по личицето. Щях да си изповърна червата - аз тез гадини ме е гнус да ги настъпя, да не говорим за нещо друго #Cussing out

# 17
  • Мнения: 777
За хлебарките в родилно: родих на 3-ти ноември тази година. Едната вечер в родилното малката се размрънка и аз посягам да и  дам вода и като вдигам шишето една хлебарка изпълзя от него и почна да и лази по личицето. Щях да си изповърна червата - аз тез гадини ме е гнус да ги настъпя, да не говорим за нещо друго #Cussing out

Как може да позволяват подобна хигиена в здравно заведение и то при новородени  #Cussing out Няма ли ХЕИ за Бургаската болница?  Embarassed newsm78

# 18
  • Мнения: 6 461
Как може да позволяват подобна хигиена в здравно заведение и то при новородени  #Cussing out Няма ли ХЕИ за Бургаската болница?  Embarassed newsm78
Има,Има ...........ама и те като Бургаската болница не чуват влака Sick

# 19
  • Мнения: 356
Моето мнение :
 Аз родих само преди 3 месеца и 9 дена. Взеха ми 400 лв. за лекарката и 50 за анестезиолога за секцио, след което никой не ме потърси после за да види как съм и т.нат. 
 Бебока ми беше в кувиоз, защото беше с гадна жълтеница и вътре в кувиоза имаше хлебарки, а лекарката каза: "Ами не можем да се преборим с тях" и това беше. А да не говорим, че в банята бяха на стада, отделно ти ходят из леглото (искат да спят на топло), по лицето, хапват си от храната ти.
 Бобито (санитарката) е много "леко" парче, супер забавна и понякога досадна, ходи от стая в стая и предлага за продан разни неща за бебчета.
 Акушерките за долу-горе добре, има една - Яна се казва, много е мила и много добре се отнася с пациентките, има и още 2-3 които също стават. Но има една, тя е по възрастна, една такава къдрева, предимно е с вързана коса, ходи като изпаднал германец ужасна е, имам много лош спомен от нея. Изобщо не се интерисува кой как е! А бе, кошмарна е.
 Имаше мами, които раждаха нормално, но към тях се отнасяха много зле, казваха им : "Какво си се развикала, Стига си се преструвала" и всякакви такива.
 Положеието е кофти, но за няколко дена се преживява (аз лежах там 7 дена), като знаеш че си имаш едно слънце да те радва общо взето не ти остава време да мислиш за гадостите.
 Мога и още да пиша, но не искам да натоварвам с глупости бъдещите майки.

Успех на всички бъдещи и настоящи мамчета!

# 20
  • Мнения: 6 461
вътре в кувиоза имаше хлебарки, а лекарката каза: "Ами не можем да се преборим с тях" и това беше. .....А да не говорим, че в банята бяха на стада, отделно ти ходят из леглото (искат да спят на топло), по лицето, хапват си от храната ти...
smile3514Олеееееееее,добре,че не съм ги срещала тия стада,че като чета ми става гнусло.

# 21
  • Мнения: 131
yanitsa`m тези 400 лв. които казваш са за болницата или отделно на лекар плати да дойде

# 22
  • Мнения: 356
 Ами накратко ще се опитам да обясня. Намрих си я тази лекарка (исках да раждам при Гоергиев, ама беше в отпуск) и тя ми каза, че ако искам да раждам при нея трябва да отида в болницата когато тя е там, за да не дам онези 200 лв (или там колкото бяха) на болницата, за да ми извикат лекар по желание. Така и направихме, уговрихме се за часа на раждането и цената беше 350. Когато мъжът ми отишъл да и плати и дал лично на ръка 400, тя си поискала толкова. Лично за нея, вече не знам, дали е дала на някой друг - акушерки и други такива от тези пари

# 23
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Ллеле,ужас!Сестра ми ражда октомври.Падна се при Гамишев и беше безкрайно доволна от екипа,но все пак не даде пари на никой,а мъжа й им занесе някаква почерпка на целия екип  Winkможе би заради първото й раждане,което беше преди година и половина и пак при същия екип беше ужасно!Тогава са се държали повече от ужасно,а сега изключително мило.Не днам поради какви причини.И двата пъти не е плащала на Гамишев,просто той  й се пада.
Спомням си как с първото й дете им крещяли,че не можели да кърмят!Как можело да няма нито една с второ,за да им спести обясненията на акушерките.Държали са се с тях отвратително!
Сестра ми беше вдигнала много висока температура,но не им каза,за да не я задържат по-дълго време SickИ те така и не разбраха,представете си какви визитации прави доктора!
Този път също имаше хлебарки,но пък екипа при който раждаше беше много мил,а и след това акушерките не са крещяли.Може би защото тя е майка на второ дете и знае всичко,не се налага да пита и дори обясняваше на другите,та е спестила малко работа на персонала.
Сега и на мен ми предстои май месец тази авантюра,но съм решила че ако е планирано секцио ще е във Варна или Сливен,а ако е нормално раждане-Бог да ме пази  Praynig

# 24
  • Мнения: 131
Райна аз бих ти препоръчала Сливен . Макар че не съм ходила толкова горещо ми я препоръчват тая болоница. А и всичко което плащаш ако имаш направление са около 30 лв. за нощувките там.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 443
цената беше 350. Когато мъжът ми отишъл да и плати и дал лично на ръка 400, тя си поискала толкова.

Яничка- Баничка,може ли да не пазиш името на тая изнудвачка и да го споделиш с нас?
Абе много ми е интересно,ако беше извикала лекар от болницата за 200 лв. нямаше ли да се разминеш само с тях?Защото ако си здравно осигурена,не трябва да даваш и един лев отгоре-нито за секцио,нито за анестезиолог.Те много добре го знаят май и затова те викат в тяхна смяна,уж да не дадеш на болницата.А истината е,че от тия 200 лв.май по-голямата част ги взима болницата и те остават спръст в гъз  Simple Smile та така я виждам аз схемата,може и да греша.
Т.е. ако тръгна да раждам и си поръчам лекар,май плащам само 200 лв. на болницата и това е.Друг е въпросът,че ония хиени ще си искат и могат да те оставят да се мъчиш.Ама ти винаги можеш да кажеш,че ще дадеш,пък после да ги изпързаляш  hahaha.
Ама не знам,сега говоря така,защото още ми е далече,ама като опре яйцето на гъза и май друга песен ще запея  Cry

# 26
  • Мнения: 356
  Дари, тая изнудвачка се казва Сияна Драгнева! Ами решихме да дадем повече, уж да ни обърнат повече внимание, ама нанайси. Осигурена съм, но мисля че тая не работи със здравната каса. Може би заради това, ама ако бях поискала в болницата лекар, тя нямаше да вземе много, а пък исках да е някой който да ме гледа после!
  На Райна и аз бих и препоръчала Сливен или Варна, там било чудно, самостоятелни стаи, чисто, без хлебарки, добри обноски от страна на персонала, работят със здравната каса (само така съм чувала, и мен ме караха да ходя там, ама аз исках в Троян да раждам.Мъжът ми е от там и има лекар много близък, който щеше да се погрижи идеално за нас, ама се объркаха плановете и се набутах тук).
   А тука в болницата онази гадна акушерка за която писах (дъртата, къдрева овца) също си искаше някой да и даде нещичко, за да обръща внимание, ама никой не и даде, а аз и вдигнах луд скандал, щото щеше да ми пръсне вената на ръката и та взе че се кротна малко след това

# 27
  • Мнения: 777
Да вземем да викнем Господари на ефира  newsm78 Дали ще се промени нещо? Хлебарките или корупцията...??? Така ми се иска, но май оправия няма... Sick

# 28
  • Мнения: 356
Аз вече веднъж писах и на Господарите и на БТВ, обаче не получих отговор нито от едните, нито от другите. Писах им за Трепечов и Ангелов, защото са корумпирани. На една приятелка, която прави аборт през март месец тази година, един лекар, от болницата (новият корпус) и казва че абортът ще струва не повече от 45 до 60 лв, обаче ония двамата казаха че била много напреднала (а тя беше във началото на 2-я месец) и за да направят аборта трябва да им даде още 60 лв. "под масата".   Т. е. с пари може, без пари - не! Говорихме си после с нея, че нямаше как да ги запишем и да ги поставим на мястото им. 

# 29
  • Мнения: 139
За Ангелов мога да се съглася ама за Трепечов...... Както казах в една друга тема доктори много и никога няма да има само доволни от един лекар ще има и недоволни. За акушерките има една Дида се казва - дребничка, пълничка с къдрава коса тя е много свястна. Имаше една руса сигурно е била набор на майка ми само седеше и се гримираше. Едното момиче на втория ден след секциото искаше да си седне в леглото. И аз и казвам на тая кокона да отиде да и вдигне подвижната част а тя ми вика "ми тя следобед ще става да се раздвижва ще си го вдигне сама" и продължи да се гримира. Та станах аз да оправя леглото на момичето. Горе в родилно от персонала като цяло нямам забележки. Ама явно си има значение при кой доктор си раждал за това какво внимание ще ти се обърне.

Общи условия

Активация на акаунт