Да си сложа ли гел на ноктите?

  • 170 830
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 332
Боби1973  Heart Eyes Благодаря ти за изчерпателния отговор!
Ще те послушам и ще бъда търпелива.

# 751
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Аз съм с гел, защото много ми се чупят и цепят ноктите, тънки са, плочката ми е малка, абе ако искам маникюр, това е начина  Tired  
Абсолютно поради същата причина съм с гел, с единствената разлика, че моите естествени нокти са твърди, но за сметка на това пък се зачупваха някъде от средата. През зимата в естествен вид са като ледени висулки - само да ги чукна без да искам някъде и се отчупва парче с различна форма, беше ми писнало страшно, само подпилвах и подлепвах с подръчни материали в къщи Tired. Отделно ноктите на палците ми са обратно извити и ме дразнят ужасно, с гела им оправям формата до естествена.
Това е, направо съм благодарна на този, който го е измислил (и добре, че е форумът, та да разбера, че го има) Wink.
Ако знаех как ще си облекча живота, щях да го направя много по-рано.

# 752
  • Мнения: 2 011
Аз съм с гел, защото много ми се чупят и цепят ноктите, тънки са, плочката ми е малка, абе ако искам маникюр, това е начина  Tired  
Абсолютно поради същата причина съм с гел, с единствената разлика, че моите естествени нокти са твърди, но за сметка на това пък се зачупваха някъде от средата. През зимата в естествен вид са като ледени висулки - само да ги чукна без да искам някъде и се отчупва парче с различна форма, беше ми писнало страшно, само подпилвах и подлепвах с подръчни материали в къщи Tired. Отделно ноктите на палците ми са обратно извити и ме дразнят ужасно, с гела им оправям формата до естествена.
Това е, направо съм благодарна на този, който го е измислил (и добре, че е форумът, та да разбера, че го има) Wink.
Ако знаех как ще си облекча живота, щях да го направя много по-рано.
Същата работа ..... особено през зимата ка се чупят не е истина ... Confused А когато измия чиниите  , или изляза от  банята  са като найлон ...  Rolling Eyes  Сега съм с гел .... И аз имах известен период на адаптиране на плочката към материала ... Ходя на подръжка на 4-5 седмици!  Peace

# 753
  • Мнения: 1 798
Как ходите на поддръжка на  над месец? Аз съм на път да сменя маникюристката си.Причини-много,а вече почнаха да ми се чупят(удължителите) и на по-малко  от 2 седмици.
Ще съм благодарна ако споделите имена и цена на поддръжка на ЛС.

# 754
  • Мнения: 1 575
Ето едни нокти с гел - момичето има много тънка плочка и не може да пусне нокът.Днес беше на поддръжка, предишния път е била на 1 май (не всеки има този късмет Wink):
http://www.foto.bg/data/7043/medium/ALIM45491.JPG
И друга, за която ви казвах, че е с мн. мазна плочка, но вече привиква:
http://www.foto.bg/data/7043/medium/00329.jpg

# 755
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Е, аз не мога да изкарам чак месец - всичко друго да е ок, тези нокти на палците, на които променям формата в един момент като си се извият в естествената отлепват гела. Отделно кожичките ми без рязане не могат да минат, много бързо растат и ми изяждат поне 2 mm от плочката, а като ги изрежа още една седмица имам добър вид, после вече много личи разликата.
На 3 седмици ходя някъде, но това пак е добре, преди гела всеки божи ден се занимавах с някой закършил се нокът Confused.

# 756
  • Мнения: 62
и аз си сложих гел Party
първия път ми беше за 3 дни,дано сега му се радвам повече Praynig

# 757
  • Мнения: 2 011
Слагам 2 снимки на моите  нокти с гел.
-  нокти с гел на 2 седмици с лак и мотиви от маникюристката.

а тези са на точно 3 седмици - от миналия месец.  Лакирах се аз.

# 758
  • Мнения: 35 961
момичета, иска ли някоя от вас да оформи и да пусне нова тема преди да заключа тази?

# 759
  • Мнения: 2 011
момичета, иска ли някоя от вас да оформи и да пусне нова тема преди да заключа тази?
Бубанка заключвай !
Има нова тема !

Заповядайте в новата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=506770.0

Общи условия

Активация на акаунт