Да помогнем на Дари - SMS на 1365 (Mtel и Globul)

  • 33 878
  • 774
  •   1
Отговори
# 765
Радвам се, че някои от вас са успели да дойдат на концерта.

Целият екип на www.save-darina.org бяхме там и наистина се получи чудесен купон.

Преди концерта бяхме при Лора в болницата, успяхме да я накараме да се усмихне, защото разочарованието й, че няма да я пуснат за него, беше огромно.



Връчихме й нашето признание, защото без нея, нищо от това, на което сме свидетели, нямаше да е възможно.



Днес, родителите на Дари получиха визи от посолството на Израел и ако всичко върви по план, на 18.02. манДаринката трябва да полети.

# 766
  • Мнения: 1 427
Смело момиче е Лора! Направи невъзможното! Hug

# 767
  • София
  • Мнения: 2 162
Браво Макарена! Аз пък искам да благодаря на теб и останалите от екипа, че направихте толкова много за това малко момиченце и показахте, че понякога не е нужно да разчитаме само на чудо и че доброто още не е изчезнало.  bouquet

# 768
  • Мнения: 705
Браво Макарена! Аз пък искам да благодаря на теб и останалите от екипа, че направихте толкова много за това малко момиченце и показахте, че понякога не е нужно да разчитаме само на чудо и че доброто още не е изчезнало.  bouquet


подписвам се и аз под това  Hug Hug

# 769
  • Мнения: 5 140
Ще стискам палци малкара манДаринка да се оправи. Praynig Praynig Praynig Praynig Hug  bouquet Heart Eyes

# 770
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
Успех на Даринка !    Praynig  fingerscrossed

# 771
Сега всичко е в ръцете на лекарите и късмета й!

http://danchol.multiply.com/video/item/3

На сайта на Дари,  ще продължаваме да даваме информация за развитието на нещата при нея.

Както  ще поместваме съдбите и на други болни дечица, за да могат и те да получат своя шанс за спасение...

БЛАГОДАРЯ ВИ, ХОРА!   bouquet

# 772
  • Мнения: 4 181
Миличката, колко е сладка  Hug
Ще се моля от цялото си сърце всичко да е наред с операцията  Praynig

# 773
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ще стискаме палци и ще се молим всичко да мине добре! Praynig

# 774
  • Мнения: 57
Току що казаха по новините че Дари е починала в следствие на грипна зараза   Cry

Общи условия

Активация на акаунт