Да помогнем на Дари - SMS на 1365 (Mtel и Globul)

  • 33 920
  • 774
  •   1
Отговори
# 750
Постът, в който пише това, предполагам, че е от времето, когато информацията се получаваше на хартиен носител и се преписваше на ръка от Лора и Мира.

От три седмици поне, информацията се получава по електронен път и се ъпдейтва поне на два дена.

Възможно е, да са казали "почти" са събрани. Или пък, да е станало недоразумение между репортер, редактор на новините и говорителя.

В никакъв случай няма място за умисъл, тъй като, Нова ТВ са едни от първите, които откликнаха с репортаж и публикуване на банковите сметки.

# 751
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 242
Сега да ви кажа ,ако още някой не е разбрал ,че Макарена е един от модераторите на сайта ,така ,че нейното инфо е на сто процента .Като казват  събрани имат предвид ,че с парите които се очакват да постъпят от концерта ще стане необходимата сума ,че и отгоре пари които в последствие ще отидат по сметката на други дечица.Така ,че мамите от Варна могат да отидат на концерта!!!!! И да се молим по скоро да има резултат от клиниките и Дари да отиде на операция!!!!

# 752
  • Мнения: 4 195
Постът, в който пише това, предполагам, че е от времето, когато информацията се получаваше на хартиен носител и се преписваше на ръка от Лора и Мира.

От три седмици поне, информацията се получава по електронен път и се ъпдейтва поне на два дена.

Възможно е, да са казали "почти" са събрани. Или пък, да е станало недоразумение между репортер, редактор на новините и говорителя.

В никакъв случай няма място за умисъл, тъй като, Нова ТВ са едни от първите, които откликнаха с репортаж и публикуване на банковите сметки.
аз съм подавал инфо доста често на новини и повярвайте ми - никога не предват информацията точна, винаги нщо бъркат. Самата аз виждам, че вски ден се обновява сумата, са това написах, че още не е събрана - демек да пускаме смс-и. И както някой по - горе каза - и повече да е, за друго дете ще иде.
Продължаваме си с смс-ите от тук, а във Варна - успех на концерта Peace

# 753
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Дари има нужда от кръв

Освен, че съм болен сега, съм и 0+.  Някой ако има възмжност да отиде. Praynig

# 754
  • Мнения: 410
  Днес ходих в кръвния център. Оказа се, че кръвното ми е 90/60 и ми казаха да пия мн течности и в понеделник пак съм там. Това, за което пиша е, че мн се зарадвах- имаше мн морячета и всички А+!  Даваха масово. Надявам се всички, които имат възможност да откликнат!

# 755
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Значи напразно съм се зарадвала че парите са събрани. Дано се съберат на концерта. Ние с мъжа ми се засилихме да ходим и после разбрахме че е във Варна.

# 756
  • Мнения: 2 891
Събрани са, казаха по новините, че са над 600 хил. След 6-те месеца потдържащо лечение, ако останат пари, ще ги преведат по сметките на други деца.

# 757
  • Мнения: 208
Събрани са, казаха по новините, че са над 600 хил. След 6-те месеца потдържащо лечение, ако останат пари, ще ги преведат по сметките на други деца.
Току-що се връщаме от концерта. Само днес са събрани 5000 лв., а общата сума надвишава 600 хиляди лева. Родителите на Дари обявиха, че парите, събрани над необходимата сума ща прехвърлят по сметката на Данко.
Успяхме - бих казала аз. Дай-боже да има още един такъв концерт, когато се завърнат всички живи и здрави от Израел! Това обещаха и водещите на концерта.
Чувствам едно приятно облекчение и особена радост в сърцето си. Вярвам и другите са така.

# 758
  • Добрич
  • Мнения: 207
много се зарадвах като чух че парите са събрани тази вечер сега да се молим операцията да мине отлично и Дарина да приеме донора Praynig  baby_neutral

# 759
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Йо, Пинко! И аз ходих на концерт, беше вълнуващо и доста емоционално...  Hug
Стискам палец на Дари и на Лора, която бедната била с жълтеница в болница!
Хади, дано всичко свърши щастливо!  Praynig

# 760
  • Мнения: 208
Йо, Пинко! И аз ходих на концерт, беше вълнуващо и доста емоционално...  Hug
Стискам палец на Дари и на Лора, която бедната била с жълтеница в болница!
Хади, дано всичко свърши щастливо!  Praynig
Ха дано, небесна красТавичке!

# 761
  • София
  • Мнения: 5 606
Момичета днеска казаха по новините, че паричките за Дари са събрани!  Peace Hug

# 762
  • Мнения: 7 122
Значи сега остава най-същественото - Малечка-Дари да оздравее.  Praynig Praynig Praynig

# 763
  • Мнения: 644
Момичета днеска казаха по новините, че паричките за Дари са събрани!  Peace Hug
   

Така е,събрани са над 600 000 лв.     smile3501


Значи сега остава най-същественото - Малечка-Дари да оздравее.  Praynig Praynig Praynig


Да,на 17.02 казаха,че детето заминава на лечение в.......къде беше    newsm78  и престоя и ще е около шест месеца.
Казаха също,че ако им останат пари ще ги прехвърлят на други нуждаещи се деца   Peace

# 764
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Стахотна новина!
Много се радвам, че успяха да се съберът средства за детето Simple Smile.
Дано сега и операцията да е успешна и да ни зарадват още повече с едно здраво Дари! Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт