Бяхте ли се уговорили предварително в родилното?

  • 2 485
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 360
Не съм се уговаряла с никой и двата пъти  и.... всичко мина добре Laughing

# 46
  • Мнения: 5 362
Не съм се уговаряла с никой.Отидох направо да си раждам.

# 47
  • Мнения: 891
Би ли ми казала в коя болница в Пловдив отиде да родиш и остана доволна? Нямам никакви раждали приятелки и подробностите около болниците са ми много смътни  ooooh! Благодаря!

Раждах във "Весела". На смяна беше д-р Дренски.  Peace


# 48
  • Мнения: 1 671
Изроди ме моя близка акушерка. Но преди това поседях няколко дни в болницата и видях, че всички се отнасят еднакво добре към жените с и без уговорка. Все пак с близка до мен бях хиляди пъти по-спокойна. И не даваше на всички доктори да ме преглеждат.

# 49
  • Мнения: 6 461
Родих първото си дете без уговорка.
При същия доктор родих второто си дете ,но той ми следеше цялата втора  браменност.

# 50
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Да,имах уговорка с лекарката,която ми следеше бременноста.Тя ми каза,че мога да й се обаждам по всяко едно време,за какъвто и да е проблем.Сутринта преди да родя й се обадих,че имам болки,след 10 минути се срещнахме пред родилното,влезнахме двете и така родих......

# 51
  • Мнения: 1 425
Да имах предварителна уговорка и двата пъти. Дори ми направиха 2-ва прегледа преди да родя. Чувствах се по спокойна и по сигурна с предварителната уговорка.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 064
Не, и нямам оплакваквания. Родих нормално във Втора градска.

# 53
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Имах уговорка с моята гинеколожка която ми следеше бременноста и не съжалявам за това Peace....чувствах се спокойна и сигурна Peace.....а лекарката ми се отнесе доста отговорно към мен и ситуацията(раждането и след това) Peace....никога не ми е казвала че ще ми струва нещо или да ми е искала пари,просто ние искахме да и дадем някой лев за перфектно свършената работа Hug.....За пояснение-...раждах нормално Peace
Аз бях по същия начин.

# 54
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Имах уговорка.

# 55
  • Мнения: 2 242
Първоначално много исках да раждам с уговорка, за да съм спокойна. Идеята ми беше бременността да ми я следи лекар, който ще ме изражда после. След като няколко месеца обаче плащах за частни прегледи и осъзнах, че от некадърност не можеш да се застраховаш с пари (лекарката ми по здравната каса беше много по информирана, внимателна и компетентна от частната) се отказах от тази идея.
Родих без уговорка с лекар, но предварително проучих и си избрах  болницата – по репутацията й, по мненията и за акушерите и за педиатричното. Бях спокойна, защото таткото присъства и не съм имала проблеми  Peace - родих нормално, за по малко от 5мин  Wink

# 56
  • Мнения: 3 356
Със уговорка.Доволна съм.Не бих отишла да раждам без.

# 57
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Да, имах уговорка.
Раждах при доктора, който следи цялата ми бременност.

# 58
  • София
  • Мнения: 5 606
Аз си бях платила и се бях уговорила. Така определено се чувствах по-спокойна.

# 59
  • Мнения: 8
Да и аз имах уговорка, с доктора който следеше цялата ми бременост.
Започнах да раждам към 02.30 обадих му се и той беше дошъл в болницата преди нас.

Общи условия

Активация на акаунт