Връзка с разведена жена?

  • 10 506
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 493
Ами да изчака още 20 години да види какви са им отношенията, да направи анализ и план за следващите 10 години и да се впусне в живота !

 Mr. Green  И да се чуди понякога дали не е прибързал Laughing
Joy Joy Joy
на нас може да ни е смешно, но на момичето   newsm78 явно хич
не и е до смях

# 16
  • София
  • Мнения: 4 493
Аз от другата страна,аз бях разведената,а моето момче не беше живяло с друга жена освен майка си,мога да кажа,че наистина съм по толерантна и извличам поука от грешките си и се стремя да не ги повтарям в тази си  връзка
За съжаление го има и другия вариант - някои хора повтарят едни и същи грешки отново и отново.
Да а а , прав си /но смятам, че това важи предимно за мъжете/
Не е лошо човек на се спъне и да падне, ЛОШО е когато се спъва все в едно и също камъче  newsm78
Мисля, че повечето разведени жени са се научили на доста неща и избягват да повтарят грешките си, а  и като че ли обмисля ме нещата много повече и от по различна гледна точка, защото не мислим само какво причинява връзката ни на нас , а и на децата ни. Затова сме и много по внимателни Peace
А по-темата: Момичето трябва да го остави и да не го притиска, нека тя се отдръпне леко и го остави той да премисли и анализира всичко САМ. Тогава ще й стане ясно накъде наистина вървят нещата.
Насила хубост не става

# 17
  • Мнения: 2 327
Ако е започнал връзка с нея докато е била женена и заради него е прекъснала брака си, човека може изобщо да не е мислил за бъдеще. Тия връзки са много удобни когато не ти се поема отговорност - имаш оправдание, че няма как да станат нещата и можеш да си говориш каквото искаш.
След като причината обаче изведнъж я няма човека се е почувствал в небрано лозе.

# 18
  • Мнения: 2 891
И аз така си мисля. Според мен, момчето не е очаквало, че тя ще се раздели с мъжа си и сега малко го е хванало шубето.

# 19
  • Мнения: 1 425
Ако е започнал връзка с нея докато е била женена и заради него е прекъснала брака си, човека може изобщо да не е мислил за бъдеще. Тия връзки са много удобни когато не ти се поема отговорност - имаш оправдание, че няма как да станат нещата и можеш да си говориш каквото искаш.
След като причината обаче изведнъж я няма човека се е почувствал в небрано лозе.
  Peace
Съгласен със със Stun - на думи е много лесно да се приказва - особено когато приемаш връзката за неангажираща и не очакваш задълбочаване - страсти, емоции, луд секс. Ама като дойде време за действия и поемане на отговорност си проличава кой какъв е.
НО. Мъжът може наистина да е малко (или много) стреснат. Ако е човек на място - ще се освести от "стряскането" и ще реши какво иска (в разумен срок). Да опитат да живеят заедно е най-малкото нещо, което да покаже поемането на някакъв ангажимент. Но ако мъжът продължава да се чуди и да увърта - вече жената трябва да реши - дали да му бие шута, или да си се секси с него, ако така я урежда. Ама да не очаква нещо по-сериозно според мен.

# 20
  • София
  • Мнения: 290
На младежа му беше добре известно, че нейния брак не върви и е към своя край. Тя започна връзката с него след като двамата със съпруга и вече си бяха изяснили отношенията.

# 21
  • Мнения: 1 425
На младежа му беше добре известно, че нейния брак не върви и е към своя край. Тя започна връзката с него след като двамата със съпруга и вече си бяха изяснили отношенията.
Това не е пречка да приема връзката за неангажираща. Плюс това има голяма разлика между брак който не върви и брак който е свършил. Има доста хора дето бракът им не върви, и се чудят и де маят сума време и си хващат любовници и тея истории продължават с години без да има някаква промяна в ситуацията.

# 22
  • Мнения: X
Тоз пич го е страх, мисля. Или му требе стимул да преодолее страха си, или му требе време. Когато забременя Буба изпаднах в шок - нямах идея как ще се справя/ме. Когато се роди малкия бях щастлив татко и нямаше значение как се справяме. Ако може пича да разбере, че страха е по страшен от живота, мисля няма да има проблеми. Но май няма начин.
П.С. Натиск може да има и от приятели, не само от родители. Гадно.
Много ми е кеф, като срещна умни хора из форума. .....
Най-голямата пречка за човека е страха. Хем я иска тая мацка, хем не му стиска, а?  ooooh!
Бих казала - проблемът си е изцяло негов... но не - успяват гадовете да въвлекат и околните.
Подписвам се аз тука под всяка дума на say.

# 23
  • София
  • Мнения: 290
Бракът и беше фактически свършил, двамата със съпруга и контактуваха единствено във връзка с дететои след няколко месеца той се изнесе окончателно.

# 24
  • Мнения: 2 723
Различнията били големи, 'щото тя се била женила и развела, а той не? Тоя пич увърта, което не е добре (обикновено). Тая причина е изсмукана от пръстите. За плюсовете и минусите може много да се пише, но без да се познават конкретните хора - това ще са само предположения. Какъв ще е живота му - зависи до голяма степен от него. Перспективата пред двамата - зависи от двамата.

Мдам и аз така мисля

# 25
  • Мнения: 3 268
Ами да изчака още 20 години да види какви са им отношенията, да направи анализ и план за следващите 10 години и да се впусне в живота !
Да,напълно подкрепям.Пък що да не изчака и още 20,та направо за пенсия да се съберат Crazy

# 26
  • Мнения: 3 537
Различнията били големи, 'щото тя се била женила и развела, а той не? Тоя пич увърта, което не е добре (обикновено). Тая причина е изсмукана от пръстите. За плюсовете и минусите може много да се пише, но без да се познават конкретните хора - това ще са само предположения. Какъв ще е живота му - зависи до голяма степен от него. Перспективата пред двамата - зависи от двамата.

Мдам и аз така мисля
Дааа,увърта,няма спор. Thinking

# 27
  • Мнения: 463
Ами да изчака още 20 години да види какви са им отношенията, да направи анализ и план за следващите 10 години и да се впусне в живота !


 Mr. Green  И да се чуди понякога дали не е прибързал Laughing

 Laughing

# 28
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Едно дете винаги е проблем, защото е чуждо. Едва ли причината е предишния брак, по-скоро последствията от него.

# 29
  • Мнения: 5 103
Различнията били големи, 'щото тя се била женила и развела, а той не? Тоя пич увърта, което не е добре (обикновено). Тая причина е изсмукана от пръстите. За плюсовете и минусите може много да се пише, но без да се познават конкретните хора - това ще са само предположения. Какъв ще е живота му - зависи до голяма степен от него. Перспективата пред двамата - зависи от двамата.
Подкрепям   202uu
И аз Peace

Общи условия

Активация на акаунт