На каква възраст се вади проблемна трета сливица

  • 5 578
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Виждам, че сте пили антихистамин /кларитина/, зиртека  не го познавам , но пак е антиалергичен.
Ние я "наборвахме" сливицата  с препарат на Heel, пак капки, но на растителна основа. Едно шише от под 10 лв и месеца за изпиването свиваха без проблем. Педиатър ли го изписа или УНГ?
Още се чудя защо не я лекуват през устата, а искат да режат.

# 17
  • Мнения: 108
На племенника я извадиха преди 1 седмица а той е на 4г И сестра ми като теб много се притесняваше но всичко мина добре Аз също знаех че нещо трябваше да се въздържа от говорене няколко часа след това заради раната но явно вече е остаряла практика Сега няма такова нещо Успех  Hug

# 18
Имам племенничка който е на 4год. и 5 месеца.Боледуваше често , правеше ларингит стигаше до урбазон на няколко пъти ,хъркаше , потеше се много и по едно време на всички ни правеше впечатление , че не чува .Направиха обстоен преглед и се указа възпалена трета сливица която я е ударила в ушите имаше 60% загуба на слуха но не винаги се усещаше.Когато и говорихме и я гледахме в лицето не можеш да кажиш че не чува ,но ако е в гръб беше друго.Извадиха третата сливица на 4 год и 1 мес. доктора в София беше казал че е могло и по рано да се извади.Разказал е че една трета сливица може да повлияе много в/у организма на детето имало е много тежки случаи с проблеми в бъбреците дори от третата сливица с една дума не е шега работа.Сега племенницата ми е слава на богу  е добре , не боледува , спи по спокойно и чува 100%. Praynig        УСПЕХ

# 19
  • Русе
  • Мнения: 7 794
На моето слънце я извадиха на 2,5 години.Не чуваше и следователно не говореше.За вечните пневмонии и ангини не искам да се сещам.Сега 9 месеца по-късно чува,говори та чак забравя да спре.Изпи 2 аптеки антиалергични и всякакви други хим. боклуци и затова сега лекуваме разширен черен дроб.
Успех и внимателно с медикаментите   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт