В кои софийски болници дават на бащата да види бебо?

  • 2 118
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
аз раждах със секцио в майчин дом софия преди 8 месеца. като свърши операцията и ме вкараха в реанимацията  веднага влезе таткото да види бебката, и после от  следващият ден всеки ден идваше след обяд по време на кърменето.

# 16
  • Мнения: 1 272
Аз раждах в Св. София и веднага след като родих мъжа ми го бяха пуснали в коридора и му дадоха бебчо за малко, но не знам дали е практика или просто той имаше късмет. Иначе за времето, когато имаше свиждане не пускаха никой в отделението и бебетата ги гледаха само през стъклото.
Практика е да показват бебето и родилката на таткото в двата часа след раждането в Св.София.  Peace След това няма свиждания (не че не се правят Wink)
Във ВИП стаите няма никакъв проблем да идват посетители и бебето да е там, което не ми звучи много редно.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 578
Аз раждах в Окръжна. Наско го показвах през прозореца. След раждането на Вал имах проблем и решиха да го пуснат в родилно, докато ме оправят, да не би да му е за последно Crazy.

# 18
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Аз раждах в Св. София и веднага след като родих мъжа ми го бяха пуснали в коридора и му дадоха бебчо за малко, но не знам дали е практика или просто той имаше късмет. Иначе за времето, когато имаше свиждане не пускаха никой в отделението и бебетата ги гледаха само през стъклото.
Също

# 19
  • София
  • Мнения: 39 821
Аз раждах в Правителствена. Съпругът ми видя Дияна преди мен Simple Smile На мен ми я дадоха за малко след раждането и след това ме засилиха в леглото. Когато съпругът ми е дошъл са изкарали Дияна в коша, да се гледат с таткото Simple Smile Та се смея, че той я е видял за повече време, и то преди мен Simple Smile

# 20
# 21
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Напротив! Naughty
 Точно в Шейново пуснаха съпруга ми 20 мин. след като родих в родилна зала!

# 22
  • Мнения: 4 668
Аз родих в Окръжна и докторът пусна мъжът ми при мен и при бебето има - няма 10 мин. след раждането . Предполагам обаче , има значение това , че бях с уговорка и се познавахме с лекаря !

# 23
  • по света
  • Мнения: 1 587
Първия път родих в МД и бяхме заедно със съпруга ми.
Сега родих в Окръжна и без проблем идваше по всяко време.По принцип е хубаво да си видиш близките,но понякога се прекалява.Бях в една стая с още едно момиче на което мъжът стоеше по цяла вечер и ми беше неудобно да си кърмя детето.Нито той нито тя се усещаха, а върхът беше когато дойдоха майка и баща и директно от влака Sick
На другата сутрин тя си тръгваше...........Е,нямам думи колко ме беше страх да не лепнат нещо на бебка. #Crazy

# 24
  • Мнения: 865
в св.лазар дават на таткото да присъства на раждането.а в държавните майката го показва на снимка

# 25
  • Мнения: 7 640
В Правителствена има свиждания

# 26
  • Мнения: 2 309
в св.лазар дават на таткото да присъства на раждането.а в държавните майката го показва на снимка
Ами,ако нямам майката фото,кой го снима? newsm78

# 27
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Аз родих в Шейново,накарах лекарката ми да изнесе бебето даго види таткото след като я родих,а мен изкараха 2 часа по късно.Вечерта мъжът ми влезе с мен в отделението за да ми занесе багажа,аз бях родила на обяд.

# 28
  • Мнения: 4 621
Раждах в Света София - секцио. Таткото видя бебето веднага след като гопоказаха на мен. От следващия ден го виждаше всеки ден Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 5 079
В Шейново наистина е много проблемно бащата да види бебчо преди изписванвето. При нас подейства жокера "обади се на приятел" - педиатър от неонатологията, който изнесе малкия почти на стълбите на етажа и оттам таткото го видя. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт